Ухвала від 24.12.2019 по справі 755/15310/19

КУЙБИШЕВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №755/15310/19

Провадження №2/319/609/2019

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

24 грудня 2019 року смт. Більмак

Суддя Куйбишевського районного суду Запорізької області Мальований В.О., розглянув позовну заяву позовну заяву ОСОБА_1 ( зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 ( зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 ) про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

20 грудня 2019 року з Дніпровського районного міста Києва за підсудністю надійшла цивільна справа № 755/15310/19 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

В своїй позовній заяві позивач прохає суд винести рішення про розірвання шлюбу між ним та відповідачем, який зареєстрований 29 серпня 1987 року у м.Сніжне Донецької області Північною селищною радою. Витребувати у відділі ДРАЦС витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про шлюб, оскільки свідоцтво про укладення шлюбу було ним встрачено.

Обгрунтовуючи позовні вимоги позивач вказав, що спільне життя з відповідачем не склалося через різні погляди на життя, в результаті чого в сім"ї постійно виникали сварки., подальше спільне життя і збереження шлюбу є неможливим, вони разом не проживають з 2012 року. Відповідач на розірвання шлюбу за взаємною згодою не згодна, тому позивач змушений звернутися до суду з даним позовом.

Позовна заява підсудна Куйбишевському районному суду Запорізької області та подана з додержанням вимогст.ст. 175-177 ЦПК України. З огляду на правовідносини, які виникли між сторонами у справі, суддя приходить до висновку про необхідність розгляду справи в порядку загального позовного провадження.

Підстави, передбачені ст. 185 ЦПК України для повернення заяви, та підстави, передбачені ст. 186 ЦПК України для відмови у відкритті провадження у справі, відсутні.

Керуючисьст.ст.175-177, 187, 189-190 ЦПК України,-

ПОСТАНОВИВ:

Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Справа буде розглядатися в порядку загального позовного провадження.

Підготовче засіданні в справі призначити на 10 годину 00 хвилин 21 січня 2020 року в Куйбишевському районному суді Запорізької області за адресою: 71001, вул.Центральна, 26А, смт.Більмак, Запорізької області.

Витребувати у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Більмацькому та Розівському районах Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області ( код ЄДРПОУ 4254909, юридична адреса вул.Центральна, 54 смт.Більмак Запорізька область, 71001) витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про шлюб, укладений 29 серпня 1987 року між ОСОБА_1 та ОСОБА_3 .

Відповідач має право протягом п"ятнадцяти днів з дня вручення копії цієї ухвали надіслати суду відзив на позовну заяву, у порядку та формі, визначеній в ст. 178 ЦПК України.

Копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) відповідачем одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

До відзиву додаються:

1) докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем;

2) документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).

Відповідач також має право,відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України, пред"явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.

У разі подання відповідачем відзиву , позивач має право надати свою відповідь на відзив у порядку передбаченоому ст.179 ЦПК України, протягом десяти днів з моменту отримання відзиву.

Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати учасникам процесу: позивачу, відповідачу.

Одночасно з копією ухвали про відкриття провадження у справі надіслати відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет - http://court.gov.ua/fair/.

Ухвала в частині недотримання правил підсудності може бути оскаржена в апеляційному порядку до Запорізького апеляційного суду протягом п"ятнадцяти днів з дня її ухвалення.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя В.О. Мальований

Попередній документ
86674313
Наступний документ
86674316
Інформація про рішення:
№ рішення: 86674315
№ справи: 755/15310/19
Дата рішення: 24.12.2019
Дата публікації: 02.01.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Кам’янський районний суд Запорізької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про розірвання шлюбу
Розклад засідань:
21.01.2020 10:00 Куйбишевський районний суд Запорізької області
04.02.2020 09:00 Куйбишевський районний суд Запорізької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
МАЛЬОВАНИЙ В О
суддя-доповідач:
МАЛЬОВАНИЙ В О
відповідач:
Курбанова Ірина Василівна
позивач:
Курбанов Павло Курбаналійович