Ухвала від 15.10.2019 по справі 450/526/19

Справа № 450/526/19 Провадження № 2/450/854/19

УХВАЛА

про виправлення описки

15 жовтня 2019 року Пустомитівський районний суд Львівської області в складі:

головуючого-судді Кукси Д.А.

при секретарі Оленич О.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Пустомити заяву представника позивача Акціонерного товариства «ПроКредит Банк» про виправлення описки в ухвалі Пустомитівського районного суду Львівської області від 20.06.2019 року у цивільній справі за позовом Акціонерного товариства «ПроКредит Банк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , треті особи ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про звернення стягнення на предмет застави,-

встановив:

суб'єкт звернення просить внести виправлення в ухвалу Пустомитівського районного суду від 20.06.2019 року у цивільній справі за позовом Акціонерного товариства «ПроКредит Банк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , треті особи ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про звернення стягнення на предмет застави, а саме просить зазначити вірний РНОКПП боржника, НОМЕР_1 .

Згідно ч. 2 ст. 269 ЦПК України та ч. 2 ст. 247 ЦПК України сторони у судове засідання не викликалися, фіксування судового процесу технічними засобами не здійснюється.

20.06.2019 року Пустомитівським районним судом Львівської області постановлено ухвалу, якою заяву представника позивача представника позивача ОСОБА_6 про забезпечення позову по цивільній справі за позовом представника позивача адвоката Боримської Ірини Олегівни яка діє в інтересах Акціонерного товариства «ПроКредит Банк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , треті особи ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про звернення стягнення на предмет застави, - задоволено частково. З метою забезпечення позовних вимог представника позивача адвоката Боримської Ірини Олегівни яка діє в інтересах Акціонерного товариства «ПроКредит Банк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , треті особи ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про звернення стягнення на предмет застави, накласти арешт на автомобіль марки Тип фургон - маловантажний - В, марки Volkswagen, модель Transporter - В, 1997 року випуску, колір синій, кузов (коляска) № НОМЕР_2 , що належить ОСОБА_1 . Надано органу, що здійснює виконання ухвали суду наступні відомості: стягувач : Акціонерне товариство «ПроКредит Банк», м. Київ, пр. Перемоги,107 А, код ЄДРПОУ21677333; Боржник: ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_3 , АДРЕСА_1 .

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 157 ЦПК України, ухвала суду про забезпечення позову є виконавчим документом та має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим законом.

Судом встановлено, що при постановленні вищевказаної ухвали, допущено описку, а саме в резолютивній частині ухвали невірно зазначено РНОКПП боржника НОМЕР_3 , коли вірно РНОКПП НОМЕР_1 , що стверджується матеріалами справи.

Відповідно до ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.

Отже вказана описка підлягає виправленню.

Керуючись ч. 2 ст. 247, ст. 260, 261, 263 ЦПК України, суд,-

постановив:

заяву представника позивача Акціонерного товариства «ПроКредит Банк» про виправлення описки в ухвалі Пустомитівського районного суду Львівської області від 20.06.2019 року у цивільній справі за позовом Акціонерного товариства «ПроКредит Банк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , треті особи ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про звернення стягнення на предмет застави,- задоволити.

Виправити описку допущену в резолютивній частині ухвали Пустомитівського районного суду Львівської області від20.06.2019 року про вжиття заходів забезпечення позову, а саме зазначити вірно РНОКПП боржника ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , замість помилково вказаного РНОКПП НОМЕР_3 .

Ухвала суду набирає законної сили негайно після підписання її суддею.

Ухвала може бути оскаржене в апеляційному порядку до Львівського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги в 15 - денний строк з дня проголошення ухвали. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повної ухвали суду.

Апеляційна скарга подається до Львівського апеляційного суду через Пустомитівський районний суд Львівської області.

СуддяД. А. Кукса

Попередній документ
86608275
Наступний документ
86608277
Інформація про рішення:
№ рішення: 86608276
№ справи: 450/526/19
Дата рішення: 15.10.2019
Дата публікації: 26.12.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Пустомитівський районний суд Львівської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (06.03.2020)
Результат розгляду: в позові відмовлено
Дата надходження: 15.02.2019
Предмет позову: про звернення стягнення на предмет застави
Розклад засідань:
28.01.2020 12:00 Пустомитівський районний суд Львівської області
06.03.2020 12:00 Пустомитівський районний суд Львівської області