Справа № 601/1041/18
Провадження № 1-кс/601/1082/2019
20 грудня 2019 року місто Кременець
Слідчий суддя Кременецького районного суду Тернопільської області ОСОБА_1 ,
розглянувши скаргу ОСОБА_2 про скасування постанови слідчого органу досудового розслідування та зобов'язання вчинити слідчі дії у кримінальному провадженні, -
ОСОБА_2 звернулася до суду із скаргою про скасування постанови слідчого органу досудового розслідування та зобов'язання вчинити слідчі дії у кримінальному провадженні.
Дослідивши матеріали скарги, підстави для відмови у відкритті та поверненні провадження за поданою скаргою відсутні, суд приходить до висновку про відкриття провадження по скарзі ОСОБА_2 ..
На підставі наведеного, керуючись ст. 304 КПК України, суддя, -
Відкрити провадження за скаргою ОСОБА_2 про скасування постанови слідчого органу досудового розслідування та зобов'язання вчинити слідчі дії у кримінальному провадженні.
Призначити скаргу до розгляду у судовому засіданні в приміщенні Кременецького районного суду Тернопільської області на 16 годин 23 грудня 2019 року.
Слідчий суддя ОСОБА_1