Ухвала від 16.12.2019 по справі 580/3263/19

УХВАЛА

про продовження строку проведення підготовчого провадження

м. Черкаси

16 грудня 2019 року Справа № 580/3263/19

Черкаський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Паламаря П.Г.,

за участю секретаря Трегулова Б.Л.,

позивача - ОСОБА_1 (особисто),

представника відповідача - Кругляк В.О. (за довіреністю),

розглянувши в судовому засіданні питання про продовження терміну підготовчого провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до виконавчого комітету Ватутінської міської ради Черкаської області в особі відділу соціально-економічного розвитку про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

16.10.2019 до Черкаського окружного адміністративного суду звернувся ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; далі - позивач) з адміністративним позовом до виконавчого комітету Ватутінської міської ради Черкаської області в особі відділу соціально-економічного розвитку (20250, м. Ватутіне, пр. Дружби, 8; далі - відповідач), в якому просить:

-визнати протиправною бездіяльність виконавчого комітету Ватутінської міської ради Черкаської області в особі відділу соціально-економічного розвитку щодо не оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення “Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб'єктами господарювання, крім закладів ресторанного господарства, на території міста Ватутіне” та аналізу регуляторного впливу до нього в друкованому ЗМІ;

-зобов'язати виконавчий комітет Ватутінської міської ради Черкаської області в особі відділу соціально-економічного розвитку оприлюднити проект регуляторного акту - проект “Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб'єктами господарювання, крім закладів ресторанного господарства, на території міста Ватутіне” та аналіз регуляторного впливу до нього в друкованому ЗМІ.

16.12.2019 судом на обговорення винесено питання про необхідність продовження підготовчого провадження у справі для зібрання відповідних доказів.

Сторони щодо продовження підготовчого провадження не заперечували.

Частиною 2 ст. 173 КАС України передбачено, що завданням підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з'ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Відповідно до ч. 4 ст. 173 КАС України, підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.

В силу п. 7 ч. 5 ст. 243 КАС України окремим документом викладаються ухвали з питань продовження та поновлення процесуальних строків.

З метою повного, всебічного та об'єктивного з'ясування обставин у справі, виконання завдань підготовчого провадження, суд вважає за необхідне продовжити строк підготовчого провадження.

Керуючись ст.ст. 173, 180, 181, 243, 248 КАС України, суд,

УХВАЛИВ:

Продовжити строк проведення підготовчого провадження у справі № 580/3263/19 на тридцять днів.

Копію ухвали направити всім особам, які беруть участь у справі.

Ухвала окремо оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її проголошення.

Суддя П.Г. Паламар

Повний текст ухвали виготовлено 16.12.2019