справа № 599/2687/19
н.п.2/599/1172/2019
про відкриття провадження та призначення цивільної справи
до судового розгляду
"16" грудня 2019 р.
Суддя Зборівського районного суду Тернопільської області Іваницький Олег Романович розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів -
Керуючись ст.187 Цивільно-процесуального кодексу України,-
Відкрити провадження у цивільній справі № 599/2687/19, н.п.2/599/1172/2019.
Справу розглядати в порядку спрощеного провадження.
Призначити справу до судового розгляду по суті на 09:00 год. "27" грудня 2019 р. в приміщенні зали суду за адресою: м.Зборів, вул.Б.Хмельницького,4.
Відповідач в строк до "27" грудня 2019 р. може подати суду заяву із запереченням щодо розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження.
Відповідачем протягом пятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі подається відзив на позов.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет за веб адресою: zbv.te.court.gov.ua.
Копію ухвали надіслати сторонам, а також відповідачу- копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Суддя підпис Копія вірно
Суддя Зборівського
районного суду Іваницький О.Р.