Рішення від 16.12.2019 по справі 320/2545/19

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 грудня 2019 року м. Київ № 320/2545/19

Суддя Київського окружного адміністративного суду Журавель В.О., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Головне управління Пенсійного фонду України в Київській області, про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

До Київського окружного адміністративного суду звернувся ОСОБА_1 (далі - позивач) з позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 (далі - відповідач), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Головне управління Пенсійного фонду України в Київській області (далі - третя особа), в якому просить суд:

- визнати протиправною бездіяльність відповідача щодо надання довідки про грошове забезпечення до третьої особи з урахуванням всіх складових грошового забезпечення, які позивач отримував на час звільнення із Збройних Сил України;

- зобов'язати відповідача надати до третьої особи довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії позивачу з урахуванням додаткових видів грошового забезпечення, які позивач отримував на час звільнення з лав Збройних Сил України, а саме:

1) надбавку за роботу з таємними виробами (носіями) у розмірі 15%;

2) надбавка за виконання особливо важливих завдань у розмірі 50%;

3) премії у розмірі 10% посадового окладу;

4) надбавка за кваліфікацію 12%;

5) надбавка за особливі умови служби у розмірі 35%.

Позовні вимоги обґрунтовано тим, що позивачу здійснено перерахунок пенсії на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 103 "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим особам", проте такий перерахунок пенсії Головним управлінням ПФУ в м. Києві здійснено без урахування всіх складових грошового забезпечення та її виплата відбувається з 01 січня 2018 року у неповному обсязі, чим порушено норми Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби”, Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”.

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 24 травня 2019 р. відкрито спрощене позовне провадження в цій адміністративній справі та призначено судове засідання.

6 червня 2019 р. до суду надійшов відзив від відповідача, в якому він позову не визнав, у його задоволенні просив відмовити. Стверджує, що не уповноважений надавати довідки про додаткові види грошового забезпечення осіб, звільнених з військової служби. Зазначає, що заявнику довідка про нарахування надається фінансовим органом, з якого він був звільнений з військової служби.

8 червня 2019 р. від позивача надійшла відповідь на відзив, в якій він зазначає, що призначення та перерахунок пенсії є різними за змістом та механізмом процедурами їх проведення. Виключення додаткових видів грошового забезпечення не стосується перерахунку вже призначеної пенсії, а тому підстави для неврахування складових грошового забезпечення при перерахунку пенсій відповідним категоріям військовослужбовців відсутні. Отже, не вказавши у довідці про розмір грошового забезпечення додаткові види грошового забезпечення відповідач порушив право позивача, оскільки при призначенні пенсії первісно вказані надбавки позивачу виплачувалися.

11 червня 2019 р. до суду від представника третьої особи надійшли пояснення, в яких третя особа проти позову заперечила, зазначивши, що функції Пенсійного фонду обмежуються виключно питаннями призначення і виплати пенсій. При цьому розмір пенсії Пенсійним фондом визначається на підставі наданих уповноваженими органами довідок про грошове забезпечення. Стверджує, що не має підстав для призначення позивачеві пенсій з урахуванням додаткових видів грошового забезпечення, які не були включені до довідки про грошове забезпечення позивача, яка отримана від Київського обласного військового комісаріату.

14 червня 2019 р. до суду від позивача надійшла відповідь на пояснення третьої особи. Зазначає, що призначення та перерахунок пенсії є різними за змістом та механізмом процедурами їх проведення. Підстави для неврахування складових грошового забезпечення при перерахунку пенсій відповідним категоріям військовослужбовців відсутні. Отже, не вказавши у довідці про розмір грошового забезпечення, додаткові види грошового забезпечення, відповідач порушив право позивача, оскільки при призначенні пенсії первісно вказані надбавки позивачу виплачувалися.

27 серпня 2019 р. до суду від представника відповідача надійшло клопотання про зупинення провадження в цій справі до набрання законної сили судового рішення Верховного Суду у справі 240/6363/18 відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 236 КАС України.

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 28 серпня 2019 р. за клопотанням відповідача зупинено провадження в адміністративній справі № 320/2545/19 до набрання чинності рішенням Верховного Суду у зразковій справі № 240/6263/18 (Пз/9901/1/19).

8 жовтня 2019 р. до суду надійшло клопотання позивача про поновлення провадження у справі. Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 10 жовтня 2019 р. поновлено провадження в адміністративній справі та призначено судове засідання на 18 листопада 2019 р.

14 листопада 2019 р. до суду від позивача надійшло клопотання про подальший розгляд справи без його участі.

18 листопада 2019 р. до суду учасники справи не прибули.

Ураховуючи положення ч. 9 ст. 205 КАС України, розгляд справи здійснено судом без участі представників учасників справи у порядку письмового провадження за наявними у справі доказами.

Розглянувши подані документи і матеріали, з'ясувавши фактичні обставини справи, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив таке.

Судом встановлено, що позивач є пенсіонером Збройних Сил України, перебуває на обліку у третьої особи та отримує пенсію за вислугу років, призначену відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”.

Судом встановлено з позовної заяви, що пенсію позивачу призначено із грошового забезпечення, що складалось із основних і додаткових видів грошового забезпечення, а саме: 1) посадового окладу, 2) окладу за військове звання, 3) надбавки за роботу з таємними виробами (носіями) у розмірі 15%; 4) надбавки за виконання особливо важливих завдань у розмірі 50%; 5) премії у розмірі 10% посадового окладу; 6) надбавки за кваліфікацію 12%; 7) надбавки за особливі умови служби у розмірі 35%.

У травні 2018 року у зв'язку із зміною розміру грошового забезпечення військовослужбовців, на підставі довідки, виданої відповідачем, позивачеві здійснено перерахунок пенсії.

Згідно з перерахунком пенсії по пенсійній справі № ФК 62056 Міноборони з 1 січня 2018 р. пенсія позивача складалася з наступних сум грошового забезпечення: посадовий оклад - 5070 грн. 00 коп.; оклад за військове звання - 1340 грн. 00 коп.; процентна надбавка за вислугу років 50% - 3205 грн. 00 коп.; премія % - 0 грн. 00 коп. Всього - 9730 грн. 50 коп. Основний розмір пенсії: 70% грошового забезпечення (вислуга років 35) у розмірі: 6730 грн. 50 коп. Загальний підсумок пенсії за вислугу рогів позивача складає (з надбавками) - 6730 грн. 50 коп.

У зв'язку з тим, що у довідці про грошове забезпечення, на підставі якої був проведений перерахунок пенсії, не відображено надбавку за роботу з таємними виробами (носіями) у розмірі 15%; надбавки за виконання особливо важливих завдань у розмірі 50%; премії у розмірі 10% посадового окладу; надбавка за кваліфікацію 12%; надбавки за особливі умови служби у розмірі 35%., які він отримував до перерахунку, позивач звернувся до суду з цим адміністративним позовом.

Надаючи правову оцінку відносинам, що виникли між сторонами, суд виходить з наступного.

Згідно з вимогами статті 17 Конституції України, держава забезпечує соціальний захист громадян України, які перебувають на службі у Збройних Силах України та в інших військових формуваннях, а також членів їхніх сімей.

Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, осіб начальницького і рядового складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, визначає Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 9 квітня 1992 року № 2262-ХІІ (далі - Закон №2262-ХІІ).

Стаття 51 Закону №2262-ХІІ (в редакції на момент перерахунку пенсії) визначає, що при настанні обставин, які тягнуть за собою зміну розміру пенсій, призначених військовослужбовцям строкової служби та їх сім'ям, перерахунок цих пенсій провадиться відповідно до строків, встановлених частиною четвертою статті 45 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Перерахунок пенсій, призначених особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей, провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців.

Перерахунок пенсій у зв'язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, не проведений з вини органів Пенсійного фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.

Відповідно до вимог ст. 63 Закону № 2262-ХІІ, перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей у зв'язку із введенням в дію цього Закону провадиться за документами, що є у пенсійній справі, а також додатковими документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку.

За приписами ч. 4 ст. 63 Закону № 2262-ХІІ усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 р. №393» встановлено порядок проведення перерахунку пенсій (далі - Порядок №45).

Пунктом 1 Порядку № 45 передбачено, що пенсії, призначені відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі - Закон), у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію згідно із Законом, перераховуються на умовах та в розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до вимог п. 3 Порядку № 45 на підставі списків уповноважені органи готують довідки про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій, для кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно з додатками 2 і 3 (далі - довідки) та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України.

Згідно з вимогами п. 5 Порядку № 45 під час перерахунку пенсій використовуються такі види грошового забезпечення, як посадовий оклад, оклад за військовим (спеціальним) званням та відсоткова надбавка за вислугу років на момент виникнення права на перерахунок пенсії за відповідною або аналогічною посадою та військовим (спеціальним) званням.

Особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які на день звільнення з органів внутрішніх справ мали спеціальне звання внутрішньої служби (крім підрозділів виконання покарань та Державної фельд'єгерської служби), перерахунок пенсії починаючи з 1 січня 2018 року проводиться: особам начальницького складу - з урахуванням складових грошового забезпечення, передбачених абзацом першим цього пункту, та схеми тарифних розрядів за основними типовими посадами осіб начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту (додаток 6), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб»; особам рядового складу - з урахуванням складових грошового забезпечення, передбачених абзацом першим цього пункту, та тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів посадових окладів військовослужбовців з числа осіб рядового, сержантського і старшинського складу, офіцерського складу (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу (додаток 1), затверджених зазначеною постановою.

Для здійснення перерахунку пенсії позивача Київським обласним військовим комісаріатом було складено та направлено до управління Пенсійного фонду довідку про його грошове забезпечення із врахуванням показників посадового окладу, окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років.

Таким чином, суд зазначає, що, вказану довідку було оформлено відповідно до вимог Закону № 2262-XII, Постанови №704, Постанови № 103 та Порядку № 45.

Абзацом 1 пункту 24 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 30 січня 2007 року № 3-1, передбачено, що про виникнення підстав для проведення перерахунку пенсій згідно зі статтею 63 цього Закону уповноважені структурні підрозділи зобов'язані у п'ятиденний строк після прийняття відповідного нормативно-правового акта, на підставі якого змінюється хоча б один з видів грошового забезпечення для відповідних категорій осіб, або у зв'язку з уведенням для зазначених категорій військовослужбовців нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, повідомити про це орган, що призначає пенсії.

Так, 24 лютого 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» від 21 лютого 2018 року № 103 (надалі - Постанова № 103), якою було внесено зміни, зокрема і до пункту 1 Порядку № 45, який викладено у новій редакції, а саме: «Пенсії, призначені відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (надалі - Закон), у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію згідно із Законом, перераховуються на умовах та в розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України».

Пунктом 1 Постанови № 103 Кабінетом Міністрів України вирішено перерахувати пенсії, призначені згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» до 1 березня 2018 року (крім пенсій, призначених згідно із Законом особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) та поліцейським), з урахуванням розміру окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням, відсоткової надбавки за вислугу років за відповідною або аналогічною посадою, яку особа займала на дату звільнення із служби (на дату відрядження для роботи до органів державної влади, органів місцевого самоврядування або до сформованих ними органів, на підприємства, в установи, організації, вищі навчальні заклади), що визначені станом на 1 березня 2018 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб».

Постановою № 103 було чітко визначено та регламентовано порядок та особливості здійснення перерахунку пенсії особам відповідно до статті 63 Закону № 2262-ХІІ, які мають право на пенсію відповідно до цього Закону.

Оскільки, Кабінет Міністрів України у Постанові № 103 не скасовував (навпаки, підтвердив соціально-економічні права відповідної категорії осіб на перерахунок пенсії), а виключно змінив механізм реалізації цих прав, то вказане рішення Уряду підлягає застосуванню до спірних правовідносин.

Отже, перерахунок пенсії військовослужбовцям та деяким іншим особам здійснювався із урахуванням трьох складових оновленого грошового забезпечення, визначеного на 1 березня 2018 року - окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років.

Врахування інших видів грошового забезпечення цією постановою не передбачено.

Аналогічного висновку дійшов Верховний Суд у рішенні від 13 березня 2019 року за наслідками розгляду зразкової справи № 240/6263/18.

Відповідно до вимог ч. 5 ст. 242 Кодексу адміністративного судочинства України при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування норм права, викладені в постановах Верховного Суду.

У зв'язку з тим, що надана Київським обласним військовим комісаріатом довідка містила всі складові грошового забезпечення, визначені Постановою № 103, суд дійшов висновку про відсутність підстав для задоволення позовних вимог.

Щодо рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 12 грудня 2018 року, залишеного без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 5 березня 2019 року, в адміністративній справі № 826/3858/18 за позовом ОСОБА_2 до Кабінету Міністрів України про визнання протиправними та нечинними пункти 1, 2 постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року №103 "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" та зміни до пункту 5 і додатку 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військ служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45 "Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", то ним зобов'язано Кабінет Міністрів України невідкладно після набрання рішенням суду законної сили опублікувати резолютивну частину рішення суду про визнання нормативно-правого акта протиправним та нечинним в окремій його частині у виданні, в якому було офіційно оприлюднено нормативно-правовий акт.

Суд звертає увагу, що частинами 1, 2 статті 265 КАС України визначено, що резолютивна частина рішення суду про визнання нормативно-правового акта протиправним та нечинним невідкладно публікується відповідачем у виданні, в якому його було офіційно оприлюднено, після набрання рішенням законної сили. Нормативно-правовий акт втрачає чинність повністю або в окремій його частині з моменту набрання законної сили відповідним рішенням суду.

Відповідно до вимог ч. 2 статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 12 грудня 2018 року набрало законної сили 5 березня 2019 року.

Ураховуючи викладене, суд зазначає, що оскільки постановами Кабінету Міністрів України № 103 та № 45 при перерахунку пенсії не передбачалось включення інших видів грошового забезпечення, ніж передбачених цими постановами, в тому числі тих, які отримував позивач на момент виникнення у нього права на призначення пенсії, Київський обласний військовий комісаріат правомірно не включив їх до довідки про розмір грошового забезпечення.

Разом з тим, суд зазначає, що на час виникнення спірних правовідносин, вказана постанова була чинною, а тому Київський обласний військовий комісаріат діяв у межах повноважень, на підставі та у спосіб, що передбачені законодавством.

Крім того, спір щодо видачі довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії після скасування судом пункту 5 і додатка 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» в межах даної справи відсутній.

Таким чином, суд вважає, що відповідачем довідка була оформлена відповідно до вимог Закону України № 2262, постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», Постанови № 103 та Порядку № 45, з урахуванням таких видів грошового забезпечення, як посадовий оклад, оклад за військовим званням та відсоткову надбавку за вислугу років, а тому позовні вимоги задоволенню не підлягають.

Відповідно до вимог ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

При цьому суд враховує, що згідно з п. 41 висновку № 11 (2008) Консультативної ради європейських суддів до уваги Комітету Міністрів Ради Європи щодо якості судових рішень обов'язок суддів наводити підстави для своїх рішень не означає необхідності відповідати на кожен аргумент захисту на підтримку кожної підстави захисту. Обсяг цього обов'язку може змінюватися залежно від характеру рішення. Згідно з практикою Європейського суду з прав людини очікуваний обсяг обґрунтування залежить від різних доводів, що їх може наводити кожна зі сторін, а також від різних правових положень, звичаїв та доктринальних принципів, а крім того, ще й від різних практик підготовки та представлення рішень у різних країнах. З тим, щоб дотриматися принципу справедливого суду, обґрунтування рішення повинно засвідчити, що суддя справді дослідив усі основні питання, винесені на його розгляд.

Ураховуючи викладене, суд визнає, що відповідач, не вказавши у довідці про розмір грошового забезпечення позивача надбавку за роботу з таємними виробами (носіями) у розмірі 15%; надбавки за виконання особливо важливих завдань у розмірі 50%; премії у розмірі 10% посадового окладу; надбавки за кваліфікацію 12%; надбавки за особливі умови служби у розмірі 35%, діяв правомірно, отже не порушив права позивача та дотримав вимоги, передбачені частиною другою статті 2 КАС України.

Надані позивачем доводи і аргументи було спростовано відповідачем.

Наведене свідчить, що дії відповідача були правомірними. Право позивача не порушено. Отже, позовні вимоги є необґрунтованими, а тому у задоволенні адміністративного позову необхідно відмовити в повному обсязі.

Оскільки у задоволенні адміністративного позову відмовлено в повному обсязі, то питання щодо відшкодування витрат на судовий збір не підлягає вирішенню.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 9, 14, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 90, 143, 242- 246, 250, 255, 295 КАС України, суд

ВИРІШИВ:

У задоволенні адміністративного позову відмовлено в повному обсязі.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.

Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII “Перехідні положення” Кодексу адміністративного судочинства України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Київський окружний адміністративний суд.

Повне найменування сторін:

Позивач - ОСОБА_1 , місцезнаходження: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податку - НОМЕР_1 .

Відповідач - ІНФОРМАЦІЯ_2 , адреса: провул. Артилерійський, 5-В, м. Київ, 03113, код ЄДРПОУ - НОМЕР_2 .

Третя особа - Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області, адреса: вул. Ярославська, 40, м. Київ, 04071, код ЄДРПОУ - 22933548.

Суддя Журавель В.О.

Дата складання рішення суду - 16 грудня 2019 р.