Ухвала від 05.12.2019 по справі 240/10507/19

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

05 грудня 2019 року м. Житомир справа № 240/10507/19

категорія 109010000

Житомирський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Токаревої М.С.,

розглянувши у порядку письмового провадження питання про продовження строку підготовчого провадження у адміністративній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Артхаус Груп" до Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області про визнання протиправним та скасування рішення,

встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Артхаус Груп" звернулося до Житомирського окружного адміністративного суду з позовом до Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області про визнання протиправним та скасування рішення.

Ухвалою Житомирського окружного адміністративного суду від 09 жовтня 2019 року відкрите загальне позовне провадження із повідомленням учасників справи про його проведення.

Відповідно до ч. 4 ст. 173 Кодексу адміністративного судочинства України підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.

З огляду на те, що ухвалою Житомирського окружного адміністативного суду від 21 листопада 2019 року замінено неналежного відповідача у справі - Головного інспектора будівельного нагляду відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування УДАБІ у Житомирській області Хітрича Бориса Михайловича на належного - Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області, суд дійшов висновку про наявність підстав для продовження строку підготовчого провадження для належної підготовки справи для розгляду по суті .

Керуючись статтями 72, 80, 173, 180, 243, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ухвалив:

Для належної підготовки справи для розгляду по суті продовжити строк підготовчого провадження терміном на 30 (тридцять) днів.

Ухвала суду набирає законної сили негайно після її проголошення та може бути оскаржена до Сьомого апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Суддя М.С. Токарева

Попередній документ
86129672
Наступний документ
86129674
Інформація про рішення:
№ рішення: 86129673
№ справи: 240/10507/19
Дата рішення: 05.12.2019
Дата публікації: 09.12.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Житомирський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері; містобудування; архітектурної діяльності
Розклад засідань:
21.01.2020 10:20 Житомирський окружний адміністративний суд