Ухвала від 30.08.2019 по справі 296/6432/19

Справа № 296/6432/19

2/296/2195/19

УХВАЛА

"30" серпня 2019 р. м. Житомир

Корольовський районний суд м. Житомира в складі:

головуючого судді - Драча Ю.І.,

за участю секретаря - Івашко Т.А.,

позивача - ОСОБА_1 ,

розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Корольовського районного суду м. Житомира перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

В судовому засіданні встановлено, що сторони по справі мають дитину, якій не виповнився один рік.

Суд, заслухавши думку позивача, дослідивши матеріали справи, вважає, провадження у справі слід закрити, виходячи з наступних підстав.

Відповідно до п.6 ч.1 ст.255ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо суд встановить обставини, які є підставою для відмови у відкритті провадження у справі. Про закриття провадження у справі суд постановляє ухвалу.

Судом встановлено, що позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, однак в сторін є дитина, якій не виповнився один рік.

Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що провадження у справі підлягає закриттю.

На підставі викладеного, керуючись ст.206 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - закрити.

Ухвала може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду області шляхом подачі апеляційної скарги протягом 15 днів з дня її проголошення.

Суддя Ю. І. Драч

Попередній документ
86112735
Наступний документ
86112737
Інформація про рішення:
№ рішення: 86112736
№ справи: 296/6432/19
Дата рішення: 30.08.2019
Дата публікації: 09.12.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Корольовський районний суд м. Житомира
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про розірвання шлюбу