Справа № 592/16922/19
Провадження № 1-кп/592/672/19
04 грудня 2019 року м.Суми
Ковпаківський районний суд м. Суми у складі головуючого судді ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора Сумської місцевої прокуратури ОСОБА_3 , обвинуваченого ОСОБА_4 , потерпілого ОСОБА_5 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду кримінальне провадження №12019200440000924 про обвинувачення
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Нижня Сироватка Сумського району Сумської області, громадянина України, українця, з середньою освітою, одруженого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , раніше неодноразово судимого,
за ст. 125 ч.1 КК України, -
встановив:
В провадженні Ковпаківського районного суду м. Суми перебуває вищезазначене кримінальне провадження.
Згідно з обвинувальним актом ОСОБА_4 обвинувачується за ст. 125 ч.1 КК України за умисне нанесення легких тілесних ушкоджень ОСОБА_5 .
Під час судового засідання надійшли заяви потерпілого ОСОБА_5 про відмову від обвинувачення та закриття провадження по справі.
Прокурор, обвинувачений не заперечували проти задоволення клопотання потерпілого.
Відповідно до вимог ч.1 ст. 477 КПК України кримінальне правопорушення передбачене ст. 125 ч.1 КК України відноситься до таких провадження за якими відбувається у формі приватного обвинувачення.
Відповідно до вимог п. 7 ч.1, ч.6 ст. 284 КПК України в разі відмови потерпілої особи від обвинувачення у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення, суд постановляє ухвалу про закриття кримінального провадження.
Керуючись ст. 284, 477 КПК України, суд, -
постановив:
Закрити кримінальне провадження №12019200440000924 про обвинувачення ОСОБА_4 за ст. 125 ч.1 КК України в зв'язку з відмовою потерпілого ОСОБА_5 від обвинувачення.
Ухвала може бути оскаржена до Сумського апеляційного суду через Ковпаківський райсуд м. Суми протягом 7 днів з моменту її проголошення.
Суддя ОСОБА_1