Справа № 2034/2778/2012
Провадження по справі № 5/635/1/2019
03 грудня 2019 року Харківський районний суд Харківської області у складі:
головуючого судді - ОСОБА_1 ,
за участю прокурора - ОСОБА_2 ,
засудженого - ОСОБА_3 ,
секретар судового засідання - ОСОБА_4 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в сел. Покотилівка Харківського району Харківської області подання начальника Харківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області про вирішення питання щодо скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням та направлення засудженого ОСОБА_3 для відбування призначеного покарання, -
В провадженні Харківського районного суду Харківської області знаходиться зазначене кримінальне провадження.
У судовому засідання засуджений ОСОБА_3 заявив клопотання про призначення йому захисника у зв'язку зі скрутним матеріальним становищем та неможливістю самостійно оплатити його послуги.
Прокурор у судовому засіданні проти заявленого клопотання не заперечувала.
Відповідно до п. 2 ч. 4 ст. 47 КПК України (в редакції 1960 року) захисник призначається у випадках коли підозрюваний, обвинувачений, підсудний бажає запросити захисника, але за відсутністю коштів чи з інших об'єктивних причин не може цього зробити.
У відповідності до положень ст.ст. 13, 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» засуджений має право на безоплатну вторинну правову допомогу.
Одним із суб'єктів надання безоплатної вторинної правової допомоги є відповідні центри, що передбачено п.1 ч. 1 ст. 15, ст. 16 вищезазначеного Закону.
З огляду на наведене, з метою захисту прав, свобод та законних інтересів засудженого ОСОБА_3 , суд приходить до висновку про необхідність доручення Регіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях призначити ОСОБА_3 захисника для участіу розгляді подання.
Керуючись ст. 47 КПК України (в редакції 1960 року), Законом України «Про безоплатну правову допомогу» -
Доручити Регіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях призначити ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , захисника для участі у розгляді подання начальника Харківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області про вирішення питання щодо скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням та направлення засудженого ОСОБА_3 для відбування призначеного покарання.
Забезпечити прибуття захисника у судове засідання, призначене на 12 грудня 2019 року о 12 годині 50 хвилин, у приміщенні Харківського районного суду Харківської області, за адресою: Харківська область, Харківський район, смт. Покотилівка, вул. Сковороди, буд. 18.
Копію постанови направити для виконання Регіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1