18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
про відкриття провадження у справі
03 грудня 2019 року Справа № 925/1403/19
Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді - Васяновича А.В., розглянувши матеріали
за позовом приватного підприємства “Інвестиційно-будівельна компанія
“Будгарант”, м. Черкаси
до Департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради,
м. Черкаси
про зобов'язання вчинити дії
До господарського суду Черкаської області звернулося з позовом приватне підприємство “Інвестиційно-будівельна компанія “Будгарант” до Департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради про зобов'язання відповідача оформити акти приймання-передачі основних засобів, що приймаються до комунальної власності та передаються у володіння та користування комунальним підприємством “Черкасиводоканал” Черкаської міської ради: зовнішні мережі водопостачання, балансовою вартістю 286 470,00 грн. та зовнішні мережі водовідведення балансовою вартістю 264 164, 00 грн., у володіння та користування комунального підприємства “Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” Черкаської міської ради: зовнішні мережі зливної каналізації, балансовою вартістю 1 815 865,00 грн., в якості пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Черкаси, по об'єкту “Будівництво чотирьох окремих багатоповерхових будинків по вул. Смілянській, 126 та вул. 30-річчя Перемоги, 8 (№3 за генпланом) в м. Черкаси”, у відповідності до рішення Черкаської міської ради № 2-2322 від 10 серпня 2017 р.
З урахуванням викладеного та керуючись ст. ст. 176, 234, 235 ГПК України, суд
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.
3. Підготовче засідання призначити на 10 год. 30 хв. 10 січня 2020 року.
4. Засідання суду відбудеться в приміщенні господарського суду Черкаської області за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 307, другий поверх, зал судових засідань №2, тел. канцелярії суду (0472) 31-21-49.
5. Зобов'язати позивача надати суду до 27 грудня 2019 року письмове пояснення (заяву) щодо необхідності залучення до участі у справі як третіх осіб: комунальне підприємство “Черкасиводоканал” Черкаської міської ради та комунальне підприємство “Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” Черкаської міської ради з урахуванням вимог ч. 3 ст. 50 ГПК України.
6. Строк для подання відповідачем відзиву на позов в порядку ст. 165 ГПК України встановити до 27 грудня 2019 року.
7. Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/.
8. Роз'яснити сторонам, що в силу положень п. 2 ч. 2 ст. 202 ГПК України неявка в судове засідання учасника справи без повідомлення про причини неявки не є підставою для відкладення підготовчого засідання.
9. Роз'яснити позивачу, що відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 226 ГПК України суд залишає позов без розгляду, якщо позивач без поважних причин не подав витребувані судом докази, необхідні для вирішення спору, або позивач (його представник) не з'явився у судове засідання або не повідомив про причини неявки, крім випадку, якщо від нього надійшла заява про розгляд справи за його відсутності і його нез'явлення не перешкоджає вирішенню спору.
10. Копію ухвали надіслати учасникам справи в порядку ч. 11 ст. 242 ГПК України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя А.В.Васянович