Справа № 681/1694/19
02 грудня 2019 року
Суддя Полонського районного суду Хмельницької області Дідек М.Б.,розглянувши матеріали, які надійшли від Полонського відділення поліції Шепетівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області,
про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителя АДРЕСА_1 (зареєстрований по АДРЕСА_2 , непрацюючого, громадянина України,
за ст.173 КУпАП, -
встановив:
14 листопада 2019 року біля 09.30 год. ОСОБА_1 , перебуваючи в громадському місці, а саме біля ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, що по вулиці Ходякова в м. Полонне, яка входить в його конструкцію, безпідставно висловлювався нецензурною лайкою на адресу малолітнього ОСОБА_2 , чим порушив громадський порядок і спокій громадян, таким чином вчинивши правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП.
При розгляді справи порушник свою вину визнав та пояснив, що він дійсно виражався нецензурно до ОСОБА_2 , у скоєному розкаявся.
Його винність також стверджується наступними даними:
протоколом про адміністративне правопорушення серії ГР № 112794 від 21 листопада 2019 року.
Обираючи вид стягнення, суддя враховує характер правопорушення, дані про особу порушника, його відношення до скоєного, наслідки що настали, ступінь його вини.
Обставин, що обтяжують або пом'якшують відповідальність за адміністративне правопорушення не встановлено.
Відповідно до ч.1 ст.40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.
Керуючись наведеним, ст.33, ст.ст.40-1, 279, 280, 283, 287, 288 КУпАП суддя, -
постановив:
ОСОБА_1 визнати винним та притягнути до адміністративної відповідальності, передбаченої ст.173 КУпАП, накласти стягнення у виді штрафу в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51 ( п'ятдесят одна) грн.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в сумі 384 грн. 20 коп.
Постанова може бути оскаржена особою, щодо якої її винесено до Хмельницького апеляційного суду через місцевий суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Дідек М.Б.