Ухвала від 26.11.2019 по справі 560/601/19

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

Справа № 560/601/19

Головуючий суддя І інстанції - Ковальчук О.К.

Суддя-доповідач - Полотнянко Ю.П.

26 листопада 2019 року м. Вінниця

Сьомий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

судді-доповідача: Полотнянка Ю.П.

суддів: Драчук Т. О. Ватаманюка Р.В.

перевіривши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 24 вересня 2019 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Війтовецької селищної ради Волочиського району Хмельницької області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

відповідно до рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 24 вересня 2019 року у задоволенні позовних вимог відмовлено.

Не погодившись із судовим рішенням, позивач подав апеляційну скаргу, у якій просить скасувати рішення суду І інстанції та прийняти нове, яким задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.

Перевіривши апеляційну скаргу на відповідність її вимогам статті 296 КАС України, суд вважає, що вказана апеляційна скарга подана з додержанням вищезазначених вимог, та відсутні перешкоди для постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 296, 300 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 24 вересня 2019 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Війтовецької селищної ради Волочиського району Хмельницької області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії.

2. Надіслати учасникам справи копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі.

3. Запропонувати учасникам справи протягом 10 днів з моменту отримання вказаної ухвали подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддями та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Полотнянко Ю.П.

Судді Драчук Т. О. Ватаманюк Р.В.

Попередній документ
85901345
Наступний документ
85901347
Інформація про рішення:
№ рішення: 85901346
№ справи: 560/601/19
Дата рішення: 26.11.2019
Дата публікації: 28.11.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Сьомий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері; землеустрою; державної експертизи землевпорядної документації; регулювання земельних відносин, з них
Розклад засідань:
09.04.2020 15:30 Дубровицький районний суд Рівненської області
06.05.2020 12:45 Дубровицький районний суд Рівненської області
29.05.2020 14:30 Дубровицький районний суд Рівненської області
29.05.2020 14:55 Дубровицький районний суд Рівненської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ОТУПОР К М
суддя-доповідач:
ОТУПОР К М
обвинувачений:
Андрієвський Ігор Іванович
потерпілий:
Черевко Петро Олександрович