П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
26 листопада 2019 р.м.ОдесаСправа № 540/1588/19
Колегія суддів П'ятого апеляційного адміністративного суду у складі Танасогло Т.М., Димерлій О.О. , Єщенко О.В.
розглянувши питання про призначення до розгляду справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 04.10.2019 року по справі № 540/1588/19 позивач ОСОБА_2 відповідач Головне Управління Пенсійного Фонду України в Херсонській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,-
У процесі підготовки справи до апеляційного розгляду суддею-доповідачем з'ясовані питання та здійсненні підготовчі дії, передбачені ст. 306 КАС України.
В свою чергу, згідно п. 3 ч. 1 ст. 311 КАС України, суд апеляційної інстанції може розглянути справу без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження) за наявними у справі матеріалами, якщо справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів, у разі подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції, які ухвалені в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у порядку письмового провадження).
В даному випадку, оскаржуване рішення суду першої інстанції прийнято в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у порядку письмового провадження).
Враховуючи викладене, колегія суддів П'ятого апеляційного адміністративного суду вважає за можливе призначити розгляд даної справи в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.
Між тим, варто відзначити, що згідно ч. 2 ст. 311 КАС України, якщо під час письмового провадження за наявними у справі матеріалами суд апеляційної інстанції дійде висновку про те, що справу необхідно розглядати у судовому засіданні, то він призначає її до апеляційного розгляду в судовому засіданні.
Керуючись ст.ст. 306, 307, 311 КАС України, суд,-
Підготовку до розгляду адміністративної справи закінчити.
Призначити справу до апеляційного розгляду у порядку письмового провадження.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Танасогло Т.М.
Судді Димерлій О.О. Єщенко О.В.