Провадження №1-в/748/76/19
Єдиний унікальний № 748/2667/18
про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням
після закінчення іспитового строку
25 листопада 2019 рокум. Чернігів
Чернігівський районний суд Чернігівської області у складі :
головуючого судді ОСОБА_1 ,
секретаря ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні взалі суду в м. Чернігові справу за поданням інспектора Чернігівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області ОСОБА_3 про звільнення від відбування покарання з випробуванням відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , що проживає за адресою: АДРЕСА_1 , -
Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області від 05 листопада 2018 року ОСОБА_4 засуджений за ч. 3 ст. 185, ст. 75 КК України до трьох років позбавлення волі з іспитовим строком на один рік та покладанням на нього відповідних обов'язків, передбачених ст. 76 КК України.
З поданням про звільнення засудженого від відбування покарання з випробуванням звернулася інспектор Чернігівського районного сектору Чернігівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області ОСОБА_3 .
Про час та місце судового засідання належним чином повідомлялись прокурор та інспектор Чернігівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області, які у судове засідання не з'явились, що відповідно ч. 4 ст. 539 КПК України не перешкоджає розгляду справи, надали заяви про розгляд подання без їх участі, зазначають, що подання підтримують, проти його задоволення не заперечують.
Засуджений ОСОБА_4 у судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, його неприбуття не перешкоджає проведенню судового розгляду.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що подання підлягає задоволенню, а засуджений підлягає звільненню від покарання, оскільки він виконав покладені вироком суду обов'язки, за час іспитового строку повторних злочинів не скоїв. Згідно вимоги УІЗ ГУНП в Чернігівській області ОСОБА_4 до кримінальної відповідальності не притягувався. За місцем проживання характеризується позитивно. З боку дільничного офіцера поліції та Чернігівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» зауважень немає, термін іспитового строку призначеного покарання, відповідно статті 165 КВК України, закінчився. Наведене свідчить про те, що ОСОБА_4 став на шлях виправлення.
На підставі викладеного, керуючись ст. 75, 78 КК України, ст.ст. 392,393,395,537,539 КПК України, ст. 165 КВК України суд, -
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , звільнити від відбування покарання з випробуванням, призначеного вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області від 05 листопада 2018 року.
Ухвала протягом 7 діб з дня її проголошення може бути оскаржена в апеляційному порядку до Чернігівського апеляційного суду через Чернігівський районний суд Чернігівської області.
Суддя ОСОБА_1