г Інгулецький районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Справа № 213/3195/15-ц
Номер провадження 2-с/213/21/15
Іменем України
22 листопада 2019 року м.Кривий Ріг
Інгулецький районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі головуючого судді - Соловйової Л.Я.,
за участю секретаря судового засідання - Бабейкіної Н.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області за ініціативою суду питання про виправлення описки в ухвалі Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 04.11.2015 року у цивільній справі №213/3195/15-ц, провадження №2-с/213/21/15 за заявою ОСОБА_1 про скасування судового наказу,
Ухвалою Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 04 листопада 2015 року заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу від 30.09.2015 року про стягнення з нього на користь Комунального підприємства «Криворіжтепломережа» суми боргу в розмірі 1641,09 грн. - залишено без руху у зв'язку з наявними недоліками заяви.
Відповідно до ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Судом встановлено, що при постановлені ухвали про залишення заяви без руху допущена описка у даті її винесення, а саме: замість правильної - 05 листопада 2015 року, вказано - 04 листопада 2015 року.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне виправити допущену в ухвалі описку.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд -
Виправити описку, допущену в ухвалі Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 04 листопада 2015 року у цивільній справі №213/3195/15-ц, провадження №2-с/213/21/15 про залишення без руху заяви ОСОБА_1 про скасування судового наказу та вважати правильною дату винесення ухвали - 05 листопада 2015 року.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення до Дніпровського апеляційного суду через Інгулецький районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.
Суддя Л. Я. Соловйова