Справа № 766/22029/19
н/п 3/766/8055/19
20 листопада 2019 року м. Херсон
Суддя Херсонського міського суду Херсонської області Стамбула Н.В., розглянувши матеріали справи, які надійшли від управління патрульної поліції в Херсонській області ДПП
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН судом не встановлений громадянина України, який народився в Вінницькій області, не працює, проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ст. 122 ч.4 КУпАП,
20.10.2019 року близько 16-48 годині ОСОБА_1 керуючи транспортним засобом Chrysler реєстраційний номер НОМЕР_1 на а/ш Херсон-Джанкой_Феодосія-Керч М-17, рухаючись зі сторони м. Олешки в сторону с. Музіківка на 0 км виконуючи перестроювання не надав дорогу транспортному засобу Volkswagen Transformer реєстраційний номер НОМЕР_2 , , що рухався в попутному напрямку, змусив водія різко загальмувати подати звуковий сигнал, щоб уникнути зіткнення, чим створив аварійну ситуацію, порушив вимоги п. 10.3 ПДР України, та вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст. 122 ч.4 КУпАП.
В судове засідання порушник з'явився, свою провину визнав, щиро покаявся.
Вина порушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення ДПР18 № 250802 від 20.10.2019 року, поясненнями.
Таким чином, вина правопорушника у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.122 ч.4 КУпАП, доказана повністю. Обираючи правопорушнику вид стягнення, враховується характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан. Обставин, що обтяжують чи пом'якшують відповідальність за адміністративним правопорушенням, судом не встановлено.
Відповідно до положень ст. 22 КУпАП при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Керуючись ст.ст. 33, 122,283, 284 КУпАП.,
Провадження по справі про вчинення адміністративного правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст. 122 ч.4 КУпАП - закрити у зв'язку з малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення та оголосити усне зауваження.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга подається до Херсонського апеляційного суду через Херсонський міський суд Херсонської області.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги та з цього часу її може бути звернено до виконання протягом трьох місяців.
Постанова набирає чинності _________ року.
Суддя: Н.В.Стамбула