Постанова від 18.11.2019 по справі 182/7626/19

Справа № 182/7626/19

Провадження № 3/0182/2252/2019

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18.11.2019 м. Нікополь

Суддя Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області Клименко І.В., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від Нікопольського міськрайонного відділу ГУ ДСНС в Дніпропетровській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , провідного інженера з охорони праці та ЦЗ ДП «Хлібна база №73», мешкає АДРЕСА_1 , за ч.1 ст. 188-16 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

При перевірці стану цивільної оборони, цивільного захисту та техногенної безпеки ДП «Хлібна база №73» (с. Павлопілля, Нікопольського району, Дніпропетровської області, вул. 40 років Перемоги, 64) 01.11.2019 о 10.00 год. було виявлено невиконання п. 9, 11 припису Нікопольського МРВ ГУ ДСНС в Дніпропетровській області № 157 від 28.05.2019 про усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, а саме не укладено угоду та не забезпечено постійне аварійно-рятувальне обслуговування на договірній основі аварійно-рятувальною службою; не забезпечено працівників об'єкта засобами індивідуального радіаційного та хімічного захисту. Відповідальною особою являється провідний інженер з охорони праці та ЦЗ ДП «Хлібна база №73» ОСОБА_1

Порушник, будучи повідомленою про день час та місце слухання справи, в суд не з'явилася без поважних причин, справа розглядалася за наявними матеріалами. Згідно письмових пояснень у протоколі ОСОБА_1 факт вчинення правопорушення не заперечує, з протоколом згодна та вказує, що виявлені порушення будуть усунені.

Вивчивши надані матеріали, вважаю, що вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 188-16 КУпАП доведена наявними матеріалами: протоколом про адміністративне правопорушення ДН № 012157 від 01.11.2019, приписом Нікопольського МРВ ГУ ДСНС № 157 від 28.05.2019 про усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки; актом за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб'єктом господарювання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки; наказом про призначення відповідального за виконання припису - провідного інженера з ОП та ЦЗ ДП «Хлібна база №73» ОСОБА_1 та письмовими поясненнями порушника у протоколі. Дії правопорушника кваліфіковані правильно.

При накладенні стягнення суддя враховує характер та суспільну небезпеку вчиненого правопорушення, особу порушника, та вважає, що стягнення повинно бути обране у вигляді мінімального штрафу, оскільки накладене адміністративне стягнення в даному випадку буде достатнім для виправлення правопорушника та попередження вчинення ним нових правопорушень.

Керуючись ст. 40-1, 221, 283, 284, ч.1 ст.188-16 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.188-16 КУпАП і накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 170 (сто сімдесят) грн. на користь держави.

На підставі ч.2 ст. 308 КУпАП у разі несплати штрафу протягом 15 днів з метою примусового виконання цієї постанови органами державної виконавчої служби з порушника буде стягнуто подвійний розмір штрафу.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 384 (триста вісімдесят чотири) грн. 20 коп.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпровського апеляційного суду протягом 10 днів з дня її винесення і набирає чинності після закінчення строку на оскарження.

Постанова може бути пред'явлена до виконання протягом 3-х місяців.

Суддя: І. В. Клименко