Ухвала від 18.11.2019 по справі 653/1760/16-ц

ХЕРСОНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Номер справи: 653/1760/16-ц

Номер провадження: 22-ц/819/1787/19

УХВАЛА

про призначення справи до апеляційного розгляду

18 листопада 2019 року м. Херсон

Херсонський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

Головуючого Бездрабко В.О.

Суддів: Вейтас І.В.

Приходько Л.А.

заслухавши доповідь судді Бездрабко В.О про проведення підготовчих дій до апеляційного розгляду справи та розглянувши питання визначення участі сторін у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про розподіл земельної ділянки в натурі та за зустрічним позовом ОСОБА_3 , ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визначення розміру часток земельної ділянки і меж землекористування,

ВСТАНОВИВ:

Зазначена справа надійшла за апеляційною скаргою ОСОБА_1 та апеляційною скаргою, поданою ОСОБА_2 , ОСОБА_3 на рішення Генічеського районного суду Херсонської області від 16 липня 2019 року.

У відповідності до положень ст. 365 ЦПК України по справі проведена підготовка до її розгляду апеляційним судом.

Відповідно до ч.5 ст.212 ЦПК України, суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Враховуючи факт проживання учасників справи поза межами міста Херсона, а саме в с.Генічеська Гірка Генічеського району Херсонської області, з метою забезпечення своєчасного розгляду цивільної справи, колегія суддів відповідно до вимог ст.212 ЦПК України вважає за необхідне вирішити питання про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні Генічеського районного суду Херсонської області.

При цьому роз'яснити особам, щодо яких вирішено питання про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, що вонитакож мають право у визначений час з'явитися у судове засідання безпосередньо до Херсонського апеляційного суду та брати участь у розгляді справи в загальному порядку.

Відповідно до вимог ч.2 ст. 372 ЦПК України, неявка сторін або інших учасників справи, належним чином повідомлених про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає розгляду справи.

Керуючись ст.ст. 212, 365, 366, 372 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Справу призначити до розгляду в суді апеляційної інстанції на 27 листопада 2019 року о 09 годині 45 хвилин, про що повідомити учасників справи.

Визначити участь ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та ОСОБА_3 та (або) їх представників в судовому засіданні з розгляду апеляційних скарг на рішення Генічеського районного суду Херсонської області від 16 липня 2019 року в режимі відеоконференції у приміщенні Генічеського районного суду Херсонської області за адресою: Херсонська обл., м. Генічеськ, вул. Братів Коваленко, 66.

Доручити Генічеському районному суду Херсонської області організувати проведення судового засідання у справі в режимі відеоконференції за участю ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та ОСОБА_3 та (або) їх представників 27 листопада 2019 року о 09 годині 45 хвилин.

Копію даної ухвали негайно направити Генічеському районному суду Херсонської області для організації її виконання та учасникам справи для відома.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий: В.О. Бездрабко

Судді : І.В. Вейтас

Л.А. Приходько

Попередній документ
85705860
Наступний документ
85705862
Інформація про рішення:
№ рішення: 85705861
№ справи: 653/1760/16-ц
Дата рішення: 18.11.2019
Дата публікації: 20.11.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Херсонський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори про право власності та інші речові права; Спори про право власності та інші речові права про приватну власність