Справа № 570/5374/19
Номер провадження 2/570/1614/2019
18 листопада 2019 року м.Рівне
Рівненський районний суд Рівненської області в особі судді Красовського О.О., перевіривши виконання вимог ст.ст.175,177 ЦПК України по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини, -
Справа підсудна Рівненському районному суду Рівненської області.
Матеріали позовної заяви про стягнення аліментів були виділені в окреме провадження з позову про розірвання шлюбу та стягнення аліментів.
Провадження у справі про розірвання шлюбу та стягнення аліментів було відкрите за правилами загального позовного провадження.
Тому справа розглядатиметься за правилами загального позовного провадження.
Позивачкою надано всі необхідні документи для проведення підготовчого судового засідання.
Підстав для залишення позовної заяви без руху та повернення її, у справі немає.
Керуючись ст. 187 ЦПК України, -
Прийняти до свого провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини.
Призначити цивільну справу до підготовчого судового засідання в приміщенні Рівненського районного суду на 10 грудня 2019 року о 14:00 год.
В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Відповідач має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадженя у справі подати до підготовчого судового засідання відзив на позовну заяву. Копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. До відзиву додаються документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
Позивач в свою чергу має право подати до суду відповідь на відзив протягом семи днів з дня його отримання, а відповідач заперечення щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, протягом семи днів з дня отримання відповіді на відзив.
Адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет inbox@rv.rv.court.gov.ua, за якою учаники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається.
Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі, відповідачу направити копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Ухвалу може бути оскаржено лише щодо недотримання правил підсудності протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення до Рівненського апеляційного суду через Рівненський районний суд Рівненської області, або безпосередньо до Рівненського апеляційного суду.
В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Красовський О.О.