Справа № 947/20344/19
Провадження № 1-кс/947/15295/19
13.11.2019 року
Слідчий суддя Київського районного суду м. Одеси ОСОБА_1 , при секретарі с/з ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання слідчого СВ Таїровського ВП Київського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області ОСОБА_3 , яке погоджено з прокурором Одеської місцевої прокуратури № 1 ОСОБА_4 , про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні, в якому особі не повідомлено про підозру, в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12018161480002586 від 17.09.2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.186 КК України -
До Київського районного суду м. Одеси надійшло клопотання слідчого СВ Таїровського ВП Київського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області ОСОБА_3 , яке погоджено з прокурором Одеської місцевої прокуратури № 1 ОСОБА_4 , про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні, в якому особі не повідомлено про підозру, в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12018161480002586 від 17.09.2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.186 КК України.
У зазначеному клопотанні слідчий просить суд: Продовжити строк досудового розслідування кримінального провадження №12018161480002586 від 17.09.2018за фактом скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.186 КК України до 6 (шести) місяців.
Слідчий надав до суду заяву, у якій просив розглянути клопотання без його участі у зв'язку із зайнятістю у невідкладних слідчих (розшукових) діях. Вимоги у клопотанні підтримує у повному обсязі та просить суд задовольнити, із викладених підстав.
Дослідивши клопотання та додані до нього матеріали, якими слідчий обґрунтовує його задоволення, оцінивши всі обставини у сукупності, слідчий суддя приходить до наступного.
З клопотання та доданих до нього матеріалів вбачається, що у провадженніслідчоговідділутаїровського ВП Київського ВП у м. Одесі ГУНП в Одеськійобластіперебуваютьматеріаликримінальногопровадження, внесеного до Єдиногореєструдосудовихрозслідувань за №12018161480002586від17.09.2018 за ознакамикримінальногоправопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України.
17.09.2018 до чергової частини Таїровського ВП Київського ВП м.Одесі ГУНП в Одеській області надійшла заява від ОСОБА_5 , про те, що 17.09.2018 року біля 09.25 годин невстановлена особа перебуваючи на зупинці «Ільфа і Петрова» на проспекті Ак. Глушко в м. Одеса, відкрито шляхом ривку викрала належний останній мобільний телефон «Самсунг J7» імеі: НОМЕР_1 , імеі 2: НОМЕР_2 , в якому була встановлена сім-карта оператора мобільного зв'язку мтс № НОМЕР_3 . Загальна сума завданого матеріально збитку складає 6300 гривень.
В ходіпроведеннядосудовогорозслідування по вказаномукримінальномупровадженнюбулодопитано в ОСОБА_6 .
Відповідно до ст. 12 КК України, зазначенийзлочинвідноситься до категоріїзлочинівсередньоїтяжкості.
Відомості про кримінальнеправопорушення за фактом таємного викрадення чужого ОСОБА_7 , шляхом ривку, за ознакамикримінальногоправопорушення, передбаченого ч.1 ст.186 КК України до Єдиногореєструдосудовихрозслідувань внесено 17.09.2018 та встановлений законом строк спливає17.11.2019.
Закінчитидосудоверозслідування у передбачений ч. 1 ст. 219КПК України строк не виявилосяможливим, оскількинеобхідно провести ряд слідчих (розшукових) дій.
Для прийняття законного та обґрунтованогорішення за ОСОБА_8 , з метою встановленнявсіхобставинвчиненоговідноснонеїзлочину, для плануванняпроведенняподальшихіншихслідчих (розшукових) дій, повторно надатидоручення ВКП Таїровського ВП Київського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеськійобласті де необхідно буде здійснити заходи, направлені на встановленняочевидціввчиненнявказаногокримінальногоправопорушення, встановлення камер зовнішньоговідеоспостереження, які могли б зафіксуватиподіюзлочину, встановлення особи, яка вчинила вказанийзлочин та провести іншіслідчі (розшукові) та процесуальнідії, необхідні для прийняття законного рішення по вказаномукримінальномупровадженню, встановитиможливихсвідків, та допитатиїх за всімаобставинамивчиненогокримінальногоправопорушення.
Для проведеннявищевказанихслідчих (розшукових) та іншихпроцесуальнихдій та завершеннядосудовогорозслідування, необхідний строк 6 (шість) місяців.
Разом з тим, оскільки строк досудовогорозслідування у кримінальномупровадженні№12018161480002586від17.09.2018, за ознакамикримінальногоправопорушення, передбаченого ч.1 ст.186 КК України, спливає17.11.2019, завершитидосудоверозслідування до вказаного строку не можливо з об'єктивних причин.
На підставі вищевикладеного, слідчий суддя вважає, що для проведення вищевказаних слідчих (розшукових) та інших процесуальних дій, виконання та завершення досудового розслідування, більш ніж достатнім являється термін у два місяці, у зв'язку із чим клопотання слідчого підлягає задоволенню частково.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.110, 219, 294, 295, 295-1, 297-1, 303, 309, 369, 372 КПК України, слідчий суддя -
Клопотання слідчого СВ Таїровського ВП Київського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області ОСОБА_3 , яке погоджено з прокурором Одеської місцевої прокуратури № 1 ОСОБА_4 , про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні, в якому особі не повідомлено про підозру, в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12018161480002586 від 17.09.2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.186 КК України - задовольнити частково.
Продовжити строк досудового розслідування кримінального провадження № 12018161480002586 від 17.09.2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.186 КК України до 2 (двох) місяців, тобто до 17.01.2020 року.
Ухвала слідчого судді набирає законної сили з моменту її постановлення є остаточною та оскарженню в порядку ст.309 КПК України не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1