Справа № 520/4711/19
Провадження № 1-кс/947/15024/19
06.11.2019 року
Слідчий суддя Київського районного суду міста Одеси ОСОБА_1 , при секретарі судового засідання ОСОБА_2 , за участю прокурора ОСОБА_3 , підозрюваної ОСОБА_4 розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Одесі клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Одеській області ОСОБА_5 , погоджене прокурором відділу прокуратури Одеської області ОСОБА_3 про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту відносно
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка народилась в Одеської області, Ширяєвському районі, смт.Ширяєво, українки, громадянки України, одруженої, маючої на утриманні двох неповнолітніх дітей, працюючої в Ширяєвській ЦРЛ, зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , мешкаючої за адресою: АДРЕСА_2 , раніше не судимої,
підозрюваної у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5, ст.27, ч.3 ст.191 КК України,
В провадження слідчого судді надійшло клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту відносно ОСОБА_4 підозрюваної у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2, ч.3 ст.191, ч.5 ст.27, ч.3 ст.191, ч.1 ст.366 КК України.
Відповідно до клопотання, ОСОБА_6 , перебуваючи на посаді головного спеціаліста відділу субсидій та соціальних допомог Управління охорони здоров'я, материнства та соціального захисту населення Ширяївської районної державної адміністрації створювала відповідні умови для незаконного нарахування соціальних виплат, шляхом подання відповідних заявок на виплату державної допомоги малозабезпеченим сім'ям до управління охорони здоров'я, материнства та соціального захисту населення Ширяївської районної державної адміністрації для виділення з державного бюджету грошових коштів на виплату соціальної допомоги особам, які надали їй документи, що містять персональні данні, та не мають законних прав для отримання такої допомоги.
За планом ОСОБА_6 , заволодіння грошовими коштами державного бюджету вирішено здійснювати шляхом використання документів осіб, які зареєстровані та проживають на території Ширяївського району Одеської області та не мають законних підстав для отримання відповідної державної допомоги, у яких остання, використовуючи свої повноваження, отримала копії документів, які містять особисті персональні данні для оформлення державної соціальної допомоги, яка передбачена Постановою КМУ від 24.02.2003 року № 250 «Про затвердження порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям» та державної соціальної допомоги передбаченою Постановою Кабінету Міністрів України № 1751 від 27.12.2001 року «Про затвердження порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» згідно з порядком.
Цими нормативно-правовими актами затверджено відповідні процедури призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та сім'ям з дітьми.
Так, приступивши до реалізації злочинного наміру, ОСОБА_6 , будучи службовою особою Управління охорони здоров'я, материнства та соціального захисту населення Ширяївської районної державної адміністрації вступивши у злочинну змову з ОСОБА_4 , яка діяла в якості пособника, використовуючи документи, що містять персональні дані останньої, створила відповідні умови для незаконного нарахування соціальної виплати у вигляді одноразової допомоги при народжені дитини, передбаченої ст. 10 розділу ІІІ Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» та здійснила подання відповідної заявки на виплату вищезазначеної державної допомоги для виділення грошових котів з державного бюджету, достовірно знаючи, що ОСОБА_4 дитину не народжувала.
Так, в березні 2016 року, більш точна дата в ході досудового слідства не встановлена, ОСОБА_6 , знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням місці, запропонувала ОСОБА_7 незаконно отримати одноразову соціальну допомогу при народженні дитини, передбаченої Законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» № 2811-12, на що остання погодилась.
При цьому ОСОБА_6 , достовірно знаючи про відсутність законних підстав у ОСОБА_4 для отримання допомоги при народженні дитини повідомила останній, що у разі надання її згоди на участь у даній злочинній діяльності остання повинна надати їй частину незаконної винагороди від нарахованої суми соціальної допомоги.
Разом з цим, ОСОБА_4 , маючи намір на незаконне отримання грошових коштів з державного бюджету, в якості одноразової соціальної допомоги при народженні дитини, достовірно знаючи про відсутність у неї законних підстав для отримання зазначеного виду допомоги, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою пособництва у привласненні та заволодінні грошовими коштами державного бюджету, за попередньою змовою з ОСОБА_6 погодилась на пропозицію та умови останньої.
В подальшому, ОСОБА_4 , діючи в якості пособника, за вказівкою ОСОБА_6 , знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням час та місці, надала останній копії документів, що містять персональні дані для проведення процедури нарахування соціальної допомоги при народженні дитини.
Після чого, ОСОБА_6 у березні 2016 року, більш точна дата в ході досудового слідства не встановлена, перебуваючи у приміщенні Управління охорони здоров'я, материнства та соціального захисту населення Ширяївської районної державної адміністрації розташованого, за адресою: Одеська область, Ширяївський район, смт.Ширяєве, вул.Коробченко, буд.4, в порушення вимог Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів, затвердженої наказом Міністерства соціальної політики України від 19.09.2006 року №345 без отримання від ОСОБА_4 заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій субсидій та декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги здійснила реєстрацію персональних даних ОСОБА_4 в базі ASOPD з метою незаконного нарахування їй грошових коштів в якості соціальної допомоги при народженні дитини, нарахування якої передбачено Порядком призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України № 1751 від 27.12.2001 року.
Після чого, ОСОБА_6 достовірно знаючи, що ОСОБА_4 не має права на призначення допомоги, так як заявниця дитину не народжувала, в порушення положень п.11 Порядку, використовуючи свій персональний код № 14 та свій унікальний пароль доступу, знаходячись на своєму робочому місці у приміщенні Управління охорони здоров'я, материнства та соціального захисту населення Ширяївської районної державної адміністрації розташованого за адресою: Одеська область, Ширяївський район, смт.Ширяєве, вул.Коробченко, буд.4, внесла в електрону базу ASOPD недостовірну інформацію, щодо ОСОБА_4 , чим створила умови для незаконного призначення державної соціальної допомоги при народженні дитини, згідно з Порядком призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України № 1751 від 27.12.2001 року.
Продовжуючи свою злочинну діяльність, ОСОБА_6 використовуючи свій персональний код № 14 та свій унікальний пароль доступу увійшла до електронної бази ASOPD та безпідставно здійснила незаконні дії щодо остаточного оформлення, подальшого нарахування та виплати бюджетних грошових коштів на індивідуальний рахунок ОСОБА_4 .
Після нарахування та отримання щомісячної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, ОСОБА_4 , діючи в якості пособника, в невстановлені досудовим розслідуванням місцях, при особистих зустрічах, на території Ширяївського району Одеської області, передавала ОСОБА_6 частину незаконно отриманих грошових коштів, в якості соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, точна сума яких під час досудового розслідування не встановлена.
Внаслідок чого, у 2016 році ОСОБА_4 спільно з ОСОБА_6 незаконно заволоділа бюджетними грошовими коштами, в якості державної соціальної допомоги при народженні дитини на загальну суму 12 900 грн., чим завдала державному бюджету збитків на вказану суму.
Таким чином, ОСОБА_4 підозрюється у вчиненні кримінального правопорушень, передбачених ч.5 ст.27, ч.3 ст.191 КК України за ознаками: пособництво у привласненні чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб
Так, продовжуючи реалізацію злочинного наміру, направленого на привласнення та заволодіння бюджетними коштами, в 2016 році, більш точна дата в ході досудового слідства не встановлена, ОСОБА_6 знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванні місці, зустрівшись з ОСОБА_4 запропонувала останній виступити в якості пособника та надати документи, які місять персональні дані для отримання державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми.
При цьому, ОСОБА_6 повідомила ОСОБА_4 , про те, що у неї відсутні законні підстави для отримання соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, визначені порядком, однак вона забезпечить оформлення та нарахування такої допомоги у разі надання її згоди на участь у даній злочинній діяльності та сплати їй частини незаконної винагороди, точна сума якої в ході досудового слідства не встановлена, від нарахованих сум соціальної допомоги сімям з дітьми.
Згідно ст.18-1 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» допомога надається матерям, (які не перебувають у шлюбі), одиноким усиновлювачам, якщо у свідоцтві про народження дитини або документі про народження дитини, виданому компетентними органами іноземної держави, за умови його легалізації в установленому законодавством порядку (рішенні про усиновлення дитини), відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку органом державної реєстрації актів цивільного стану за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини.
Відповідно до ст.18-2 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» допомога на дітей одиноким матерям призначається за наявності витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини, виданого відділом державної реєстрації актів цивільного стану, або довідки про народження, виданої виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, із зазначенням підстави внесення відомостей про батька дитини до актового запису про народження дитини відповідно до абзацу першого частини першої статті 135 Сімейного кодексу України, або документа про народження, виданого компетентним органом іноземної держави, в якому відсутні відомості про батька, за умови його легалізації в установленому законодавством порядку.
Разом з цим, ОСОБА_4 маючи намір на незаконне отримання з державного бюджету грошових коштів в якості державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми, достовірно знаючи про відсутність у неї законних підстав для отримання соціальної допомоги сім'ям з дітьми, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою пособництва у привласненні та заволодінні грошовими коштами державного бюджету, за попередньою змовою з ОСОБА_6 погодилась на пропозицію та умови останньої.
В подальшому, ОСОБА_4 , діючи в якості пособника, за вказівкою ОСОБА_6 , знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням час та місці, надала останній копії документів, що містять персональні дані для проведення процедури нарахування соціальної допомоги сім'ям з дітьми.
Після чого, ОСОБА_6 перебуваючи на посаді головного спеціаліста відділу субсидій та соціальних допомог Управління охорони здоров'я материнства та соціального захисту населення Ширяївської районної державної адміністрації, знаходячись у приміщенні Управління охорони здоров'я, материнства та соціального захисту населення Ширяївської районної державної адміністрації розташованого, за адресою: Одеська область, Ширяївський район, смт.Ширяєве, вул.Коробченко, буд.4, отримала від ОСОБА_4 документи, які місять персональні дані для отримання соціальної допомоги сім'ям з дітьми, що визначені відповідним порядком.
Після чого, ОСОБА_6 , будучи службовою особою Управління охорони здоров'я, материнства та соціального захисту населення Ширяївської районної державної адміністрації, обіймаючи посаду, пов'язану з розпорядженням бюджетними коштами, зловживаючи своїм службовим становищем, внесла відомості до заяви від 12.05.2016 року про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг, а також до декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги від 12.05.2016 року та здійснила реєстрацію персональних даних ОСОБА_4 в базі ASOPD з метою незаконного нарахування їй грошових коштів в якості соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, нарахування яких передбачено відповідним порядком.
Продовжуючи свою злочинну діяльність, ОСОБА_6 достовірно знаючи, що ОСОБА_4 не має права на призначення допомоги, так як дитина заявниці народжена у шлюбі та на її користь стягнуті аліменти, в порушення положень п. 33 Порядку, використовуючи свій персональний код № 14 та свій унікальний пароль доступу, знаходячись на своєму робочому місці у приміщенні Управління охорони здоров'я, материнства та соціального захисту населення Ширяївської районної державної адміністрації, розташованого за адресою: Одеська область, Ширяївський район, смт.Ширяєве, вул.Коробченко, буд.4, у травні 2016 року, більш точна дата в ході досудового слідства не встановлена внесла в електрону базу ASOPD відомості щодо ОСОБА_4 , чим створила умови для незаконного призначення державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми, згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 1751 від 27.12.2001 року.
Продовжуючи свою злочинну діяльність, ОСОБА_6 використовуючи свій персональний код № 14 та свій унікальний пароль доступу, увійшла до електронної бази ASOPD та безпідставно здійснила незаконні дії щодо остаточного оформлення, подальшого нарахування та виплати бюджетних грошових коштів на індивідуальний рахунок ОСОБА_4 .
Після нарахування та отримання щомісячної соціальної допомоги сім'ям з дітьми, ОСОБА_4 , діючи в якості пособника, в невстановлених досудовим розслідуванням місцях, на території Ширяївського району Одеської області, в невстановлені досудовим розслідуванням дати та час, при особистих зустрічах передавала ОСОБА_6 частину незаконно отриманих грошових коштів, в якості соціальної допомоги сім'ям з дітьми, точна сума яких під час досудового розслідування не встановлена.
Внаслідок чого, у період з травня 2016 року по червень 2017 року ОСОБА_4 спільно з ОСОБА_6 незаконно привласнила та заволоділа бюджетними грошовими коштами в якості державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми на загальну суму 30 067 грн. 92 коп., чим завдала державному бюджету збитків на вказану суму.
Таким чином, ОСОБА_4 підозрюється у вчиненні кримінального правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 191 КК України за ознаками: пособництво у привласненні чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб.
Крім того, продовжуючи свою злочинну діяльність, в 2016 році, більш точна дата в ході досудового слідства не встановлена, ОСОБА_6 , перебуваючи у приміщенні Управління охорони здоров'я, материнства та соціального захисту населення Ширяївської районної державної адміністрації, розташованого за адресою: Одеська область, Ширяївський район, смт.Ширяєве, вул.Коробченко, буд.4, підшукала для отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям ОСОБА_4 , якій в подальшому, під час особистої зустрічі запропонувала надати документи, які місять персональні дані для отримання соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, що визначені порядком виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях для пособництва у заволодінні грошовими коштами, які виділяються з державного бюджету в якості державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.
При цьому, ОСОБА_6 повідомила ОСОБА_4 , про те, що у неї відсутні законні підстави для отримання соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, визначені порядком, однак вона забезпечить оформлення та нарахування такої допомоги у разі надання її згоди на участь у даній злочинній діяльності та сплати їй частини незаконної винагороди, точна сума якої в ході досудового слідства не встановлена, від нарахованих сум соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.
Разом з цим, ОСОБА_4 , маючи намір на незаконне отримання з державного бюджету грошових коштів, в якості державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, достовірно знаючи про відсутність у неї законних підстав для отримання соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою пособництва у привласненні та заволодінні грошовими коштами державного бюджету, за попередньою змовою з ОСОБА_6 погодилась на пропозицію та умови останньої.
В подальшому, ОСОБА_4 , діючи в якості пособника, за вказівкою ОСОБА_6 , знаходячись у невстановленому досудовим розслідуванням час та місці, надала останній копії документів, що містять персональні дані для проведення процедури нарахування соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.
Після чого, у листопаді 2016 року, більш точна дата в ході досудового слідства не встановлена, ОСОБА_6 , будучи службовою особою Управління охорони здоров'я, материнства та соціального захисту населення Ширяївської районної державної адміністрації, обіймаючи посаду, пов'язану з розпорядженням бюджетними коштами, зловживаючи своїм службовим становищем, в порушення пунктів 2.2 та 2.7 Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів, затвердженої наказом Міністерства соціальної політики України від 19.09.2006 №345 не внесла заяву ОСОБА_4 від 01.11.2016 про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій субсидій та декларацію про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги до журналу про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій субсидій, однак здійснила реєстрацію персональних даних останньої, в базі ASOPD з метою незаконного нарахування їй грошових коштів в якості соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, нарахування яких передбачено порядком.
Продовжуючи свою злочинну діяльність, ОСОБА_6 достовірно знаючи, що ОСОБА_4 не має права на призначення допомоги, так як заявниця, за інформацією центру зайнятості, на обліку не перебувала, в порушення положень п. 10 Порядку, використовуючи свій персональний код № 14 та свій унікальний пароль доступу, знаходячись на своєму робочому місці у приміщенні Управління охорони здоров'я, материнства та соціального захисту населення Ширяївської районної державної адміністрації, розташованого за адресою: Одеська область, Ширяївський район, смт. Ширяєве, вул. Коробченко, буд. 4, у листопаді 2016 року, внесла в електрону базу ASOPD відомості щодо ОСОБА_4 , чим створила умови для незаконного призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, згідно з порядком.
Продовжуючи свою злочинну діяльність, ОСОБА_6 використовуючи свій персональний код № 14 та свій унікальний пароль доступу, увійшла до електронної бази ASOPD та безпідставно здійснила незаконні дії щодо остаточного оформлення, подальшого нарахування та виплати бюджетних грошових коштів на індивідуальний рахунок ОСОБА_4 .
Після нарахування та отримання щомісячної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, ОСОБА_4 , діючи в якості пособника, в невстановлених досудовим розслідуванням місцях, на території Ширяївського району Одеської області, в невстановлені досудовим розслідуванням дати та час, при особистих зустрічах передавала ОСОБА_6 частину незаконно отриманих грошових коштів, в якості соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, точна сума яких під час досудового розслідування не встановлена.
Внаслідок чого, у період часу з листопада 2016 року по квітень 2017 року ОСОБА_4 спільно з ОСОБА_6 незаконно привласнила заволоділа бюджетними грошовими коштами в якості державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім'ї на загальну суму 23 855 грн. 01 коп., чим державному бюджету завдано збитків на вказану суму.
Таким чином, ОСОБА_4 підозрюється у вчиненні кримінального правопорушень, передбачених ч.5 ст.27, ч.3 ст.191 КК України за ознаками: пособництво у привласненні чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб.
В судовому засіданні прокурор клопотання про застосування відносно підозрюваної запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту підтримав у повному обсязі посилаючись на викладені в ньому доводи.
Підозрювана в судовому засіданні фактично не заперечувала проти клопотання слідчого.
Вивчивши клопотання та долучені в його обґрунтування матеріали, вислухавши думку учасників судового провадження, слідчий суддя приходить до наступного.
Відповідно до ч.1, ч.2 ст.181 КПК України, домашній арешт полягає в забороні підозрюваному, обвинуваченому залишати житло цілодобово або у певний період доби. Домашній арешт може бути застосовано до особи, яка підозрюється або обвинувачується у вчиненні злочину, за вчинення якого законом передбачено покарання у виді позбавлення волі.
Відповідно до ч.1 ст.194 КПК України, під час розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу слідчий суддя, суд зобов'язаний встановити, чи доводять надані сторонами кримінального провадження докази обставини, які свідчать про: 1) наявність обґрунтованої підозри у вчиненні підозрюваним, обвинуваченим кримінального правопорушення; 2) наявність достатніх підстав вважати, що існує хоча б один із ризиків, передбачених статтею 177 цього Кодексу, і на які вказує слідчий, прокурор; 3) недостатність застосування більш м'яких запобіжних заходів для запобігання ризику або ризикам, зазначеним у клопотанні.
Згідно ч.5 ст.194 КПК України, якщо під час розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу, не пов'язаного з триманням під вартою, прокурор доведе наявність всіх обставин, передбачених частиною першою цієї статті, слідчий суддя, суд застосовує відповідний запобіжний захід, зобов'язує підозрюваного, обвинуваченого прибувати за кожною вимогою до суду або до іншого визначеного органу державної влади, а також виконувати один або кілька обов'язків, необхідність покладення яких була доведена прокурором.
Дослідивши долучені до клопотання матеріали, слідчий суддя приходить до переконання про обґрунтованість підозри у вчиненні ОСОБА_4 кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.27, ч.3 ст.191 КК України.
Як вбачається з досліджених в судовому засіданні матеріалів клопотання, 28.10.2019 року відносно ОСОБА_4 складено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.27, ч.3 ст.191 КК України.
Отже, враховуючи ті обставини, що ОСОБА_4 обґрунтовано підозрюється вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.27, ч.3 ст.191 КК України, а також наявність ризику, що дають достатні підстави вважати, що підозрювана може здійснити дії, спрямовані на перешкоджання правосуддю, а також переховуватися від органів досудового розслідування чи суду, свідчать про неможливість запобігання цим ризикам шляхом застосування більш м'яких запобіжних заходів, ніж домашній арешт.
Таким чином, дослідивши матеріали клопотання, вислухавши думку сторін кримінального провадження, слідчий суддя, за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин кримінального провадження, приходить до переконання, що клопотання слідчого підлягає задоволенню в повному обсязі, та запобіжний захід у вигляді домашнього арешту є достатнім для забезпечення належної процесуальної поведінки підозрюваної.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.176, 177, 178, 181, 186, 193, 194, 196, 205 КПК України, слідчий суддя
Клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Одеській області ОСОБА_5 , погоджене прокурором відділу прокуратури Одеської області ОСОБА_3 про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 - задовольнити.
Застосувати відносно підозрюваної ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в період часу з 22 годин 00 хвилин до 06 годин 00 хвилин наступної доби за фактичним місцем мешкання: АДРЕСА_2 , строком до 27.12.2019 року,
Контроль за виконанням покладених на підозрюваного ОСОБА_4 обов'язків покласти на співробітників СУ ГУ НП в Одеській області.
Ухвала підлягає негайному виконанню після її оголошення.
Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду протягом п'яти днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1