Ухвала від 11.11.2019 по справі 810/2399/14

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про призначення судового засідання

11 листопада 2019 року Справа №810/2399/14

Суддя Київського окружного адміністративного суду Леонтович А.М., розглянувши у місті Києві заяву Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області про заміну сторони виконавчого провадження у справі за адміністративним позовом Управління пенсійного фонду України у м. Василькові та Васильківському районі Київської області до ДП «Мотортехніка-Васильків» про стягнення заборгованості з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій,

ВСТАНОВИВ:

До Київського окружного адміністративного суду звернулось Управління Пенсійного фонду України у м. Василькові та Васильківському районі Київської області (УПФУ) із позовом до Дочірнього підприємства «Мотортехніка-Васильків» на користь Управління Пенсійного фонду України в м. Василькові та Васильківському районі Київської області заборгованості з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій з лютого 2014 року по березень 2014 року в сумі 9771,62 грн.

Постановою Київського окружного адміністративного суду від 07.02.2014 року адміністративний позов задоволено.

16.06.2014 року Київським окружним адміністративним судом видано виконавчий лист у справі № 810/2399/14, щодо стягнення з ТОВ «Мотортехніка-Васильків» (код ЄДРПОУ 21685189) в розмірі 9771,62 грн. на користь стягувача - Васильківське об'єднане УПФУ Київської області (код ЄДРПОУ 37885812).

До Київського окружного адміністративного суду звернулося Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області про заміну сторони виконавчого провадження

Відповідно до ч. 1 ст. 379 Кодексу адміністративного судочинства України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.

Відповідно до ч. 2 ст. 379 Кодексу адміністративного судочинства України Суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, які звернулися з поданням (заявою), та учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

Керуючись статтями 52, 243, 248, 379 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

1. Судове засідання призначити на 14 листопада 2011 року о 17:30 год.

Судове засідання відбуватиметься в приміщенні Київського окружного адміністративного суду (адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, 2-й під'їзд, 10-й поверх).

2. Викликати для участі в судовому засіданні сторони (їх представників).

3. Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Леонтович А.М.

Попередній документ
85605405
Наступний документ
85605407
Інформація про рішення:
№ рішення: 85605406
№ справи: 810/2399/14
Дата рішення: 11.11.2019
Дата публікації: 15.11.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Київський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Заява про заміну сторони виконавчого провадження