Справа № 127/18086/19
Провадження № 2-о/127/489/19
про поновлення провадження у справі
"11" листопада 2019 р. Вінницький міський суд Вінницької області
в складі головуючого судді Короля О.П.,
секретаря Крижанівського В.В.,
розглянувши в судовому засіданні в м. Вінниці цивільну справу за заявою ОСОБА_1 за участю заінтересованої особи Органу опіки і піклування виконавчого комітету Вінницької міської ради про визнання недієздатним ОСОБА_2 , встановлення над ним опіки та призначення опікуна,
в наведеній вище справі згідно з ухвалою суду від 22.07.2019 р. зупинено провадження для проведення судово-психіатричної експертизи для визначення психічного стану здоров'я ОСОБА_2 .
08.11.2019 року до Вінницького міського суду Вінницької області надійшов висновок експерта №306 від 16.09.2019 року.
Відповідно до ч. 1 ст. 254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасника справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження суд постановляє ухвалу.
На підставі викладеного, керуючись ч. 1 ст. 254 ЦПК України,
Поновити провадження в справі за заявою ОСОБА_1 за участю заінтересованої особи Органу опіки і піклування виконавчого комітету Вінницької міської ради про визнання недієздатним ОСОБА_2 , встановлення над ним опіки та призначення опікуна.
Розгляд справи призначити на 26.11.2019 р. о 12 год. в залі судових засідань №18 в приміщенні Вінницького міського суду Вінницької області (адреса місцезнаходження: м. Вінниця, вул. Грушевського, 17).
Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.
Суддя