Номер провадження 3/229/1817/2019
ЄУН 229/6467/19
06 листопада 2019 року м.Дружківка
Суддя Дружківського міського суду Донецької області Лебеженко В.О., розглянувши матеріали, які надійшли з ІНФОРМАЦІЯ_1 про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженця Рівненської області, Рівненський район, с.Шубків, громадянин України, командир взводу 2 взводу 3 МПР лейтенант, не одружений, зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ,
за ст.172-15 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
23.08.2019 року о 20:00 годині під час перевірки особового складу 3 мотопіхотної роти в/ч НОМЕР_2 ТВО командира 3 мотопіхотної роти лейтенантом ОСОБА_1 було виявлено відсутність військовослужбовця в/ч НОМЕР_2 ст. с-нт. ОСОБА_2 , який 23.08.2019 року мав повернутися з щорічної відпустки за 2019 рік, але лейтенант ОСОБА_1 про факт неповернення військовослужбовця не доповів, внаслідок чого недбало поставився до своїх обов'язків військової служби в умовах дії особливого періоду, таким чином ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.172-15 КУпАП.
До суду ОСОБА_1 надав письмову заяву про можливий розгляд справи про адміністративне правопорушення без його участі, свою вину визнав у повному обсязі, просить суд суворо його не карати. Про час та місце розгляду справи про адміністративне правопорушення повідомлений належним чином.
Суддя вважає, що в діях ОСОБА_1 має місце адміністративне правопорушення, передбачене ст.172-15 ч.2 КпАП України, а саме недбале ставлення військової службової особи до військової служби вчинене в умовах особливого періоду.
Факт вчинення адміністративного правопорушення і винність ОСОБА_1 також підтверджується матеріалами справи.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, його майновий стан, ступінь вини, суддя вважає необхідним накласти на ОСОБА_1 стягнення у виді штрафу.
Даний вид стягнення в даному випадку, суддя вважає доцільним і достатнім для його виправлення, а також попередження вчинення нових правопорушень.
На підставі п.12 ст.5 ЗУ «Про судовий збір» ОСОБА_1 від сплати судового збору звільнити.
Керуючись ст.ст. 33, 284 КпАП України, суддя,-
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності на підставі ст.172-15 ч.2 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі ста сорока п'яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 2465 (дві тисячі чотириста шістдесят пять ) гривень 00 копійок.
На постанову може бути подана апеляційна скарга до Донецького апеляційного суду протягом десяти днів з дня поставновлення постанови. Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Адміністративне стягнення у виді штрафу підлягає сплаті на UA698999980000031116106005040, отримувач коштів- Дружківське УК/м.Дружківка/21081100, код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37937273, банк отримувача - Казначейство України (ЕАП), код класифікації доходів бюджету- 21081100.
Суддя: В. О. Лебеженко