12 листопада 2019 року Справа № 808/8338/14
м. Запоріжжя
Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Кисіль Р.В., розглянувши заяву Головного управління Пенсійного фонду України у Запорізькій області про заміну сторони виконавчого провадження у справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м.Запоріжжя до Товариства з обмеженою відповідальністю “Ювенергочорметремонт” про стягнення фактичних витрат на виплату та доставку пенсії,
Постановою Запорізького окружного адміністративного суду від 11.12.2014 було стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю “Ювенергочорметремонт” на користь Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м. Запоріжжя витрати на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах за Списком №2, за період з 01.05.2014 по 31.08.2014 в розмірі 5620,91 грн. На виконання цього судового рішення 29.01.2015 видано виконавчий лист №808/8338/14.
Ухвалою від 24.10.2018 було замінено сторону стягувача у виконавчому листі №808/8338/14, виданому 29.01.2015 Запорізьким окружним адміністративним судом, з Управління Пенсійного фонду України у Заводському районі м. Запоріжжя, яке вибуло, на його правонаступника Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя.
12 листопада 2019 року до суду надійшла заява Головного управління Пенсійного фонду України у Запорізькій області про заміну сторони виконавчого провадження у справі №808/8338/14, а саме, стягувача з Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя на його правонаступника - Головне управління Пенсійного фонду України у Запорізькій області.
Відповідно до ч.1 ст.379 КАС України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Згідно ч.2 ст.379 КАС України суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, які звернулися з поданням (заявою), та учасників справи.
Враховуючи наведене, керуючись ст.ст. 241, 248, 379 КАС України, суд
Прийняти до розгляду заяву Головного управління Пенсійного фонду України у Запорізькій області про заміну сторони виконавчого провадження.
Судове засідання призначити на 21 листопада 2019 року яке відбудеться за адресою: м.Запоріжжя, вул. Сергія Синенка, буд. 65-в, у залі судових засідань №16 о 09:00
Заява розглядатиметься одноособово суддею Киселем Романом Валерійовичем.
У судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до положень ст.379 КАС України неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту підписання.
Суддя Р.В. Кисіль