Справа № 562/3226/19
11.11.2019 м.Здолбунів
Здолбунівський районний суд Рівненської області у складі судді Чорного І.А., ознайомившись із матеріалами заяви ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження,
Заявник ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою, у якій просить замінити сторону у виконавчому провадженні, а саме стягувача ПАТ «Банк Форум» у виконавчому провадженні №15947526 з примусового виконання виконавчого листа №2-603 від 06.07.2009 року, виданого Здолбунівським районним судом про стягнення коштів із ОСОБА_2 - на належного стягувача - ОСОБА_1 .
Згідно ч. 3 ст. 442 ЦПК України суд розглядає заяву про заміну сторони її правонаступником у десятиденний строк з дня її надходження до суду у судовому засіданні з повідомленням учасників справи та заінтересованих осіб.
За формою та змістом заява відповідає вимогам ст. 442 ЦПК України, підстав для відмови у прийнятті заяви до розгляду не вбачається, а тому заяву слід призначити до розгляду в судовому засіданні.
На підставі наведеного та керуючись ст. 442 ЦПК України, суддя,
Прийняти до розгляду заяву ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження.
Призначити судове засідання з розгляду заяви про заміну сторони виконавчого провадження на 15.00 год. 20.11.2019 року в приміщенні Здолбунівського районного суду Рівненської області (м. Здолбунів, вул. Незалежності, 10, Рівненської області).
В судове засідання викликати учасників справи.
Копію даної ухвали суду надіслати учасникам справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http:// court.gov.ua/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.А. Чорний