Ухвала від 11.11.2019 по справі 576/2414/19

Справа № 586/1146/16-к

1-кп/576/71/19

УХВАЛА

11.11.19 Глухівський міськрайонний суд Сумської області в складі головуючого судді: ОСОБА_1 ,

з участю секретаря: ОСОБА_2 , прокурора: ОСОБА_3 , обвинувачуваного: ОСОБА_4 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Глухові кримінальне провадження про обвинувачення ОСОБА_4 та ОСОБА_5 за ч.2 ст.289 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

19 жовтня 2018 року до Глухівського міськрайонного суду надійшло кримінальне провадження у відношенні ОСОБА_5 та ОСОБА_4 за ч.2 ст.289 КК України. 22 жовтня 2018 року воно було призначене у підготовче судове засідання. А 06 лютого 2019 року ця кримінальна справа була призначена до судового розгляду.

Однак, підсудний ОСОБА_5 в судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив. Після цього кримінальна справа неодноразово призначалась до судового розгляду, однак підсудний ОСОБА_5 в судові засідання не з'являвся без поважних причин, в зв'язку із чим судом неодноразово виносились ухвали про привід підсудного. Але ці ухвали не були виконані оскільки на цей час підсудний ОСОБА_5 вдома не проживає і місце перебування його невідоме.

Відповідно до ст.335 КПК України у разі якщо обвинувачений ухилився від суду, суд зупиняє судове провадження щодо цього обвинуваченого до його розшуку. Розшук обвинуваченого, який ухилився від суду, оголошується ухвалою суду, організація виконання якої доручається слідчому та/або прокурору.

Оскільки підсудний ОСОБА_5 ухиляється від суду і місцеперебування його невідоме, то суд вважає необхідним оголосити його розшук, а матеріали кримінальної справи у відношенні ОСОБА_5 необхідно виділити в окреме провадження.

Керуючись ст.ст.334,335,373 КПК України суд, -

УХВАЛИВ :

В кримінальній справі про обвинувачення ОСОБА_4 та ОСОБА_5 за ч.2 ст.289 КК Україниматеріали справи у відношенні підсудного ОСОБА_5 виділити в окреме провадження.

Підсудного ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця смт. Свеса Ямпільського району Сумської області, останнє відоме місце проживання: АДРЕСА_1 , оголосити в розшук.

Зупинити кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_5 у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст.289 КК України, до розшуку підсудного.

Організацію виконання даної ухвали в частині розшуку підсудного ОСОБА_5 доручити Глухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, а контроль за її виконанням доручити прокурору Глухівського відділу Шосткинської місцевої прокуратури ОСОБА_3 .

Копію ухвали направити до Глухівському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області та Глухівського відділу Шосткинської місцевої прокуратури.

Суддя Глухівського міськрайонного суду ОСОБА_6

Попередній документ
85501195
Наступний документ
85501197
Інформація про рішення:
№ рішення: 85501196
№ справи: 576/2414/19
Дата рішення: 11.11.2019
Дата публікації: 21.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Глухівський міськрайонний суд Сумської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Кримінальні правопорушення проти безпеки руху та експлуатації транспорту; Незаконне заволодіння транпортним засобом
Розклад засідань:
12.03.2021 10:00 Глухівський міськрайонний суд Сумської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
САПОН О В
суддя-доповідач:
САПОН О В
обвинувачений:
Федоренко Олександр Олександрович