Ухвала від 04.11.2019 по справі 359/10283/19

Справа № 359/10283/19

Провадження №1кс/359/3568/2019

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про тимчасовий доступ до речей і документів

04 листопада 2019 м. Бориспіль

Слідчий суддя Бориспільського міськрайонного суду Київської області ОСОБА_1 ,

при секретарі ОСОБА_2 ,

розглянувши у судовому засіданні в приміщенні суду без технічної фіксації клопотання начальника 1-го відділення з розслідування тяжких та особливо тяжких злочинів СВ Бориспільського ВП ГУНП в Київській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 , про надання тимчасового доступу до речей та документів в кримінальному провадженні № 42019100000000501 від 14.08.2019 за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 361, ч. 3 ст. 365-2, ч. 2 ст. 364 КК України,

ВСТАНОВИВ:

04.11.2019 до Бориспільського міськрайонного суду надійшло клопотання начальника 1-го відділення з розслідування тяжких та особливо тяжких злочинів СВ Бориспільського ВП ГУНП в Київській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 , про надання тимчасового доступу до речей та документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 з можливістю їх вилучення, а саме: наказів про призначення на посаду та звільнення заступника ІНФОРМАЦІЯ_2 у період з 01.01.2015 року по даний час, службових (функціональних) обов'язків (посадових інструкцій) вказаної посадової особи; наказів про призначення на посади та звільнення директора та заступників директора ІНФОРМАЦІЯ_3 у період з 01.01.2015 року по даний час, службових (функціональних) обов'язків (посадових інструкцій) вказаних посадових осіб;наказів про призначення на посаду та звільнення начальника та заступників начальника ІНФОРМАЦІЯ_4 у період з 01.01.2015 року по даний час, службових (функціональних) обов'язків (посадових інструкцій) вказаних посадових осіб; наказів про призначення на посаду та звільнення начальника, заступників начальника, провідних спеціалістів, головних спеціалістів, спеціалістів, інших співробітників ІНФОРМАЦІЯ_5 у період з 01.01.2016 року по даний час, службових (функціональних) обов'язків (посадових інструкцій) вказаних осіб; наказів про призначення на посаду та звільнення начальника та заступників начальника, провідних спеціалістів, головних спеціалістів, спеціалістів, інших співробітників ІНФОРМАЦІЯ_5 у період з 01.01.2016 року по даний час, службових (функціональних) обов'язків (посадових інструкцій) вказаних посадових осіб; наказів про призначення на посаду та звільнення начальника і заступників начальника ІНФОРМАЦІЯ_6 у період з 01.01.2015 року по даний час, службових (функціональних) обов'язків (посадових інструкцій) вказаних посадових осіб; наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 про затвердження складу Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та наказів про зміни у складі цієї комісії, виданих у період з 01.01.2016 року по теперішній час; наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 про проведення моніторингу реєстраційних дій, виданих у період з 01.01.2017 року по теперішній час; актів за результатами моніторингу реєстраційних дій, складених у період з 01.01.2017 року по теперішній час; рішень, наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 за результатами проведення моніторингу реєстраційних дій, виданих у період з 01.01.2017 року по теперішній час; наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 про проведення камеральної перевірки, виданих у період з 01.01.2017 року по теперішній час; довідок про проведення камеральної перевірки, складених у період з 01.01.2017 року по теперішній час; наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 за результатами камеральної перевірки, виданих у період з 01.01.2017 року по теперішній час; наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 про призначення ІНФОРМАЦІЯ_7 та моніторингу відповідності таких суб'єктів вимогам акредитації та наказів про зміни у складі цієї комісії, виданих у період з 01.01.2017 року по теперішній час; наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 про акредитацію суб'єкта державної реєстрації або про відмову в його акредитації, виданих у період з 01.01.2017 року по теперішній час; висновків постійно діючої комісії про скасування акредитації суб'єктів державної реєстрації, складених у період з 01.01.2017 року по теперішній час; наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування акредитації суб'єкта державної реєстрації, виданих у період з 01.01.2017 року по теперішній час; заперечень та матеріалів оскарження у період з 01.01.2017 року по теперішній час суб'єктів державної реєстрації, державних реєстраторів, нотаріусів, державних та приватних виконавців стосовно результатів моніторингу, камеральних перевірок, рішень, висновків та наказів щодо скасування акредитації суб'єкта державної реєстрації; інших документів, що складались та отримувались Міністерством юстиції України та його структурними підрозділами у зв'язку з проведенням моніторингу реєстраційних дій та камеральних перевірок за вказаний вище період часу.

Вказане клопотання обґрунтоване наступним, слідчим відділом Бориспільського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42019100000000501 від 14.08.2019 за фактами несанкціонованого втручання невстановленими особами в діяльність автоматизованої системи ДП « ІНФОРМАЦІЯ_8 », зловживання службовими повноваженнями окремими представниками суб'єктів державної реєстрації під час вчинення реєстраційних дій, зловживання службовим становищем службовими особами ІНФОРМАЦІЯ_1 під час здійснення контролю у сфері державної реєстрації за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 361, ч. 3 ст. 365-2 та ч. 2 ст. 364 КК України.

Досудовим розслідування установлено, що в період з 2017 року по теперішній час група невстановлених осіб, до складу якої увійшли діючі та колишні працівники ІНФОРМАЦІЯ_9 , приватні виконавці, державні реєстратори та невстановлені особи з «хакерського» середовища несанкціоновано втручаються в діяльність автоматизованої системи Державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_8 », зокрема до Єдиних та Державних реєстрів України.

Зокрема, встановлено, що вказаною злочинною групою на електронні поштові скриньки державних та приватних нотаріусів надсилаються листи, які містять електронні файли із прихованим шкідливим програмним забезпеченням для отримання повного контролю за інформацією, що оброблюється у комп'ютерах вказаних осіб.

Після відкриття електронних листів на комп'ютерах указаних суб'єктів державної реєстрації встановлюється шкідливе програмне забезпечення, призначене для викрадення логінів і паролів, ключів доступу до Державних та Єдиних реєстрів України, віддаленого керування комп'ютером і передачі файлів на сервер в мережі Інтернет.

Отримавши у такий спосіб контроль за роботою комп'ютерів представників суб'єктів державної реєстрації, члени указаної злочинної групи шляхом несанкціонованого втручання в роботу Єдиних та Державних реєстрів, ведення яких здійснюється ДП « ІНФОРМАЦІЯ_8 », здійснюють дії по незаконному внесенню змін до указаних реєстрів, зокрема по безпідставному зняттю арештів, заміні відомостей про власників майна, керівників та засновників суб'єктів господарювання тощо.

Крім цього, встановлено, що окремі члени указаної групи з числа визначених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» представників суб'єктів державної реєстрації, зловживаючи своїми повноваженнями, з метою отримання неправомірної вигоди, у порушення визначеного законодавством порядку в період з 2017 року по теперішній час як за ініціативою неналежних суб'єктів (заявників), під час відсутності (анулювання, зупинення) ліцензії на право вчинення реєстраційних дій, так і без відповідних документів, що є підставою для вчинення реєстраційних дій, а також на підставі неправомочних та підроблених документів здійснюють незаконні реєстраційні дії в Єдиних та Державних реєстрах України, спрямовані на протиправну передачу корпоративних прав, створення або припинення юридичних осіб, безпідставні зняття обтяжень з майна та неправомірне заволодіння чужим майном, внаслідок чого охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, державним інтересам та інтересам юридичних осіб спричинено тяжкі наслідки.

У той же час службові особи Міністерства юстиції України, уповноважені на здійснення контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, з метою одержання неправомірної вигоди, використовуючи своє службове становище всупереч інтересам служби, у порушення положень Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та Постанови Кабінету Міністрів України № 990 від 21.12.2016 року, яка передбачає порядок здійснення контролю у сфері державної реєстрації, умисно не виявляли, не фіксували у відповідних документах (довідках, актах) та не реагували на порушення, допущені суб'єктами державної реєстрації.

Зокрема, 10.04.2019 року, 17.05.2019 року та 14.06.2019 року наказами колишнього заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації ОСОБА_4 призначене проведення моніторингу реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань загалом 81 державного реєстратора та суб'єкта державної реєстрації.

За результатами проведення моніторингу реєстраційних дій приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу ОСОБА_5 , приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу ОСОБА_6 , приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу ОСОБА_7 , приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу ОСОБА_8 , приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу ОСОБА_9 , приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу ОСОБА_10 , приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу ОСОБА_11 , державного реєстратора ІНФОРМАЦІЯ_10 ОСОБА_12 , державного реєстратора ІНФОРМАЦІЯ_11 ОСОБА_13 , державного реєстратора КП « ІНФОРМАЦІЯ_12 » Солоницівської селищної ради Харківської області ОСОБА_14 попри виявлені під час перевірки грубі порушення чинного законодавства у сфері державної реєстрації належних актів реагування відповідними службовими особами ІНФОРМАЦІЯ_1 не складено.

Внаслідок таких умисних протиправних дій службових осіб ІНФОРМАЦІЯ_1 не були своєчасно припинені систематичні незаконні дії окремих представників суб'єктів державної реєстрації у вигляді протиправної реєстрації у Єдиних та Державних реєстрах України безпідставної зміни корпоративних прав, незаконного переходу права власності на об'єкти нерухомого майна, зняття обтяжень з майна, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, державним інтересам та інтересам юридичних осіб.

Під час досудового розслідування з метою встановлення обставин протиправної діяльності службових осіб ІНФОРМАЦІЯ_1 та представників суб'єктів державної реєстрації виникла потреба у дослідженні документів, що підтверджують указані обставини.

Встановлено, що документи, які мають відношення до вказаної вище протиправної діяльності, зокрема накази про призначення та звільнення причетних службових осіб ІНФОРМАЦІЯ_1 та їх службові (функціональні) обов'язки, накази ІНФОРМАЦІЯ_1 про затвердження складу Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та накази про зміни у складі цієї комісії, про проведення моніторингу реєстраційних дій, про проведення камеральних перевірок, довідки про проведення камеральних перевірок, накази ІНФОРМАЦІЯ_1 за результатами камеральних перевірок, накази ІНФОРМАЦІЯ_1 про призначення ІНФОРМАЦІЯ_7 та моніторингу відповідності таких суб'єктів вимогам акредитації та накази про зміни у складі цієї комісії, акти моніторингу реєстраційних дій, накази ІНФОРМАЦІЯ_1 про акредитацію суб'єктів державної реєстрації або про відмову в їх акредитації, висновки постійно діючої комісії про скасування акредитації суб'єктів державної реєстрації, накази ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування акредитації суб'єкта державної реєстрації, заперечення та матеріали оскарження суб'єктів державної реєстрації, державних реєстраторів, нотаріусів, державних та приватних виконавців стосовно результатів камеральних перевірок, рішень, висновків та наказів щодо скасування акредитації суб'єкта державної реєстрації, знаходяться в ІНФОРМАЦІЯ_3 .

З урахуванням того, що згадані вище документи, тимчасовий доступ до яких планується здійснити, створювалися в ІНФОРМАЦІЯ_1 , у слідства є достатні підстави вважати, що ці документи перебувають у володінні вказаної юридичної особи.

Зазначені документи були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, а також містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ фактів та обставин, що встановлюються під час кримінального провадження.

За відсутності вказаних документів у органа досудового розслідування відсутня можливість використати у ході розслідуванні відомості, що в них містяться. Крім того, іншим шляхом, окрім дослідження та отримання вказаних документів, встановити обставини, що підлягають з'ясуванню - неможливо. З цих підстав слідчий і звернувся до слідчого судді.

Разом з тим, слідство вважає за необхідне вилучити саме оригінали актів моніторингу реєстраційних дій, наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 про акредитацію суб'єктів державної реєстрації або про відмову в їх акредитації, висновків постійно діючої комісії про скасування акредитації суб'єктів державної реєстрації, наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування акредитації суб'єкта державної реєстрації, заперечень та матеріалів оскарження суб'єктів державної реєстрації, державних реєстраторів, нотаріусів, державних та приватних виконавців стосовно результатів камеральних перевірок, рішень, висновків та наказів щодо скасування акредитації суб'єкта державної реєстрації з огляду на те, що вони матимуть значення речових доказів у кримінальному провадженні, можуть бути предметом різноманітних експертних досліджень, до їх первинного тексту та змісту можуть бути внесені різноманітні зміни або ж вони можуть бути знищені. Крім цього, вилучення указаних документів необхідне для досягнення мети отримання доступу до них.

Потреби у вилученні в оригіналах наказів про призначення та звільнення причетних службових осіб ІНФОРМАЦІЯ_1 та їх службових (функціональних) обов'язків, наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 про затвердження складу Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та наказів про зміни у складі цієї комісії, про проведення моніторингу реєстраційних дій, про проведення камеральних перевірок, довідок про проведення камеральних перевірок, наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 за результатами камеральних перевірок, наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 про призначення ІНФОРМАЦІЯ_7 та моніторингу відповідності таких суб'єктів вимогам акредитації та наказів про зміни у складі цієї комісії слідство не вбачає, а, отже вважає за можливим обмежитись вилученням копій вказаних документів.

В судове засідання ініціатор клопотання не з?явився. Про час та місце розгляду клопотання повідомлявся належним чином. Однак від прокурора групи прокурорів в даному кримінальному провадженні ОСОБА_15 надійшла заява, в якій останній просить розглянути клопотання без участі сторони кримінального провадження, яка його подала та без фіксації технічними засобами.

З урахуванням того, що у кримінальному провадженні досліджуються можливі незаконні дії службових осіб ІНФОРМАЦІЯ_1 , а документи, тимчасовий доступ та виїмку яких планується здійснити, перебувають у володінні цього Міністерства, слідчий суддя з урахуванням приписів ч.2 ст.163 КПК України, вважає за необхідне здійснити розгляд цього клопотання без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться речі та документи.

Відповідно ст.107 КПК України фіксація за допомогою технічних засобів не проводилася, оскільки учасники процесуальної дії про застосування фіксації не заявили.

Розглянувши клопотання, вивчивши матеріали кримінального провадження, суд вважає клопотання обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно ст.25 КПК України вбачається, що прокурор, слідчий зобов'язані в межах своєї компетенції вжити всіх передбачених законом заходів для встановлення події кримінального правопорушення та особи, яка його вчинила. Згідно ч.4 ст.38 КПК України орган досудового розслідування зобов'язаний застосовувати всі передбачені законом заходи для забезпечення ефективності досудового розслідування.

Згідно ч. 2 ст. 93 КПК України сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, службових та фізичних осіб речей, документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок, проведення інших дій, передбачених цим кодексом.

Згідно зі ст. 223 КПК України підставами для проведення слідчої дії є наявність достатніх відомостей, що вказують на можливість досягнення її мети.

Згідно зі ст.159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Так, відповідно до вимог ч.2 ст.159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді.

Крім того, сторона кримінального провадження в порядку, передбаченому главою 15 КПК України, має право під час досудового розслідування чи суду, згідно з положеннями ст.160 КПК України, звернутись до слідчого судді з клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів.

Разом з тим, положеннями ч.2 ст.160 КПК України встановлені чіткі вимоги до змісту клопотання, з яким звертається сторона кримінального провадження до слідчого судді, при цьому в змісті клопотання, серед іншого повинно бути зазначено значення речей і документів для встановлення обставин у кримінальному провадженні; можливість використання як доказів відомостей, що містяться в речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

У відповідності до ст. 162 КПК України запитувана інформація є такою, що містить охоронювану законом таємницю, проте не є речами і документами, до яких заборонено доступ (ст. 161 КПК України).

Необхідність в одержанні тимчасового доступу до оригіналів наведених вище документів і їх вилученні, зумовлена тим, що ці документи та речі можуть бути доказами у кримінальному провадженні, а також для проведення судово-почеркознавчої експертизи.

Слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів

Тому, з метою встановлення всіх обставин справи, а також враховуючи те, що дана інформація сама по собі, а також у сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, суд приходить до висновку про наявність підстав для тимчасового доступу до вказаних речей та документів, що знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Слідчий суддя враховує, що в іншому порядку органу досудового розслідування неможливо отримати оригіналів документів та матеріалів (речей), з приводу яких слідчий звернувся з клопотанням.

Термін дії ухвали слід визначити строком на один місяць з моменту її проголошення.

На підставі викладеного та беручи до уваги те, що запитувана інформація може допомогти у встановленні дійсних обставин вчинення кримінального правопорушення, а також має значення для встановлення істини по справі, клопотання підлягає задоволенню.

Оскільки ухвала не перешкоджає здійсненню права юридичної чи фізичної особи на підприємницьку діяльність, то відповідно вимог ст. 309 ч.1 п.10 КПК України дана ухвала оскарженню не підлягає.

Керуючись ст.ст. 131, 132, 159-166 КПК України, слідчий суддя,

УХВАЛИВ:

Клопотання - задовольнити.

Надати начальнику 1-го відділення з розслідування тяжких та особливо тяжких злочинів СВ Бориспільського ВП ГУНП в Київській області ОСОБА_3 , а також прокурорам, що входять до складу групи прокурорів у кримінальному провадженні № 42019100000000501 від 14.08.2019, а саме начальнику відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях щодо розкрадання державних коштів Департаменту процесуального керівництва в особливо важливих кримінальних провадженнях Генеральної прокуратури України ОСОБА_16 та прокурорам цього відділу ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 тимчасовий доступ до документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 з можливістю вилучення наступних документів:

1.У копіях:

-наказів про призначення на посаду та звільнення заступника ІНФОРМАЦІЯ_2 у період з 01.01.2015 року по даний час, службових (функціональних) обов'язків (посадових інструкцій) вказаної посадової особи;

-наказів про призначення на посади та звільнення директора та заступників директора ІНФОРМАЦІЯ_3 у період з 01.01.2015 року по даний час, службових (функціональних) обов'язків (посадових інструкцій) вказаних посадових осіб;

-наказів про призначення на посаду та звільнення начальника та заступників начальника ІНФОРМАЦІЯ_4 у період з 01.01.2015 року по даний час, службових (функціональних) обов'язків (посадових інструкцій) вказаних посадових осіб;

-наказів про призначення на посаду та звільнення начальника та заступників начальника, провідних спеціалістів, головних спеціалістів, спеціалістів, інших співробітників ІНФОРМАЦІЯ_5 у період з 01.01.2016 року по даний час, службових (функціональних) обов'язків (посадових інструкцій) вказаних осіб;

-наказів про призначення на посаду та звільнення начальника та заступників начальника, провідних спеціалістів, головних спеціалістів, спеціалістів, інших співробітників ІНФОРМАЦІЯ_5 у період з 01.01.2016 року по даний час, службових (функціональних) обов'язків (посадових інструкцій) вказаних посадових осіб;

-наказів про призначення на посаду та звільнення начальника і заступників начальника ІНФОРМАЦІЯ_6 у період з 01.01.2015 року по даний час, службових (функціональних) обов'язків (посадових інструкцій) вказаних посадових осіб;

-наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 про затвердження складу Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та наказів про зміни у складі цієї комісії, виданих у період з 01.01.2016 року по теперішній час;

-наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 про проведення моніторингу реєстраційних дій, виданих у період з 01.01.2017 року по теперішній час;

2.В оригіналах:

-актів за результатами моніторингу реєстраційних дій, складених у період з 01.01.2017 року по теперішній час;

-рішень, наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 за результатами проведення моніторингу реєстраційних дій, виданих у період з 01.01.2017 року по теперішній час;

-наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 про проведення камеральної перевірки, виданих у період з 01.01.2017 року по теперішній час;

-довідок про проведення камеральної перевірки, складених у період з 01.01.2017 року по теперішній час;

-наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 за результатами камеральної перевірки, виданих у період з 01.01.2017 року по теперішній час;

-наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 про призначення Комісії з питань акредитації суб'єктів державної реєстрації та моніторингу відповідності таких суб'єктів вимогам акредитації та наказів про зміни у складі цієї комісії, виданих у період з 01.01.2017 року по теперішній час;

-наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 про акредитацію суб'єкта державної реєстрації або про відмову в його акредитації, виданих у період з 01.01.2017 року по теперішній час;

-висновків постійно діючої комісії про скасування акредитації суб'єктів державної реєстрації, складених у період з 01.01.2017 року по теперішній час;

-наказів ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування акредитації суб'єкта державної реєстрації, виданих у період з 01.01.2017 року по теперішній час;

-заперечень та матеріалів оскарження у період з 01.01.2017 року по теперішній час суб'єктів державної реєстрації, державних реєстраторів, нотаріусів, державних та приватних виконавців стосовно результатів моніторингу, камеральних перевірок, рішень, висновків та наказів щодо скасування акредитації суб'єкта державної реєстрації;

-інших документів, що складались та отримувались Міністерством юстиції України та його структурними підрозділами у зв'язку з проведенням моніторингу реєстраційних дій та камеральних перевірок за вказаний вище період часу.

Ухвала слідчого судді діє протягом одного місяця з дня її проголошення тобто до 03.12.2019.

У разі невиконання ухвали слідчого судді відповідно до ст. 166 КПК України, слідчий суддя за клопотання слідчого має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою отримання необхідної інформації.

Ухвала суду окремому оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1