Справа №468/1424/19-п
3/468/701/19
06.11.2019 року Суддя Баштанського районного суду Миколаївської області Янчук С.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Державної податкової служби ГУ ДПС в Миколаївській області відносно ОСОБА_1 про адміністративне правопорушення за ст.163-1 ч.1 КУпАП,
До суду надійшла адміністративна справа за ст. 163-1 ч.1 КУпАП відносно правопорушника ОСОБА_1 .
Дослідивши письмові матеріали вказаної вище адміністративної справи, вважаю, що остання підлягає поверненню для доопрацювання у відповідності до вимог ст.256 КУпАП України, оскільки в матеріалах справи містяться численні недоліки та неточності:
1.в протоколі взагалі не вказано анкетні дані особи, що притягується до адміністративної відповідальності, а саме: не зазначено дату народження правопорушника, місце його проживання, перебування, характеризуючі дані,
2. датою виявлення порушення є 16.08.2019р., датою складання протоколу 31.10.2019р. відсутнє обґрунтування;
3.акт від 16.08.2019р. через розмір шрифту та нечітке зображення є недоступним та непридатним для звичайного читання та опрацювання; на арк..57 неможливо прочитати текст (відповідно до п.6 розділу ІІ Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення в органах поліції - усі реквізити протоколу заповнюються чорнилами чорного або синього кольору, розбірливим почерком, друкованими літерами, державною мовою);
4.не долучено документи, що підтверджують особу порушника, а також докази, що підвереджують отримання копію протоколу,
5.відсутнє належне оформлення протоколу, не оформлено опис матеріалів справи та не зазначено особу, що його склала.
Згідно до п.24 постанови Пленуму ВСУ № 14 від 23.12.2005 року визнано правильною практику тих судів, які вмотивованими постановами повертають протоколи про адміністративні правопорушення, складені без додержання вимог ст. 256 КУпАП, відповідному органу для належного оформлення.
Без усунення вказаних недоліків суддя позбавлений можливості повно, всебічно та об'єктивно розглянути дану адміністративну справу, а тому справа підлягає поверненню для належного оформлення.
Таким чином, вважаю, що вищевказана адміністративна справа підлягає поверненню для доопрацювання.
Враховуючи наведене, керуючись ст.ст.256, 268, 277, 278, 283 КпАП України,-
Адміністративну справу відносно ОСОБА_1 про притягнення до адміністративної відповідальності заст.163-1 ч.1 КпАП України повернути до Державної податкової служби ГУ ДФС в Миколаївській області - для доопрацювання.
Постанова оскарженню не підлягає.