Справа № 496/3603/19
Провадження № 3/496/1881/19
05 листопада 2019 року суддя Біляївського районного суду Одеської області Галич О.П., розглянувши матеріали, які надійшли від Головного Управління ДФС у Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , працюючої директором ТОВ «Скайторг», яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 ,
за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 164, ч. 1 ст. 164, ч.1 ст.164 КУпАП, -
16 вересня 2019 року до Біляївського районного суду Одеської області надійшли матеріали адміністративної справи відносно ОСОБА_1 про притягнення її до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 164, ч. 1 ст. 164, ч.1 ст.164 КУпАП.
ОСОБА_1 перебуваючи на посаді директора ТОВ «Скайторг», здійснювала провадження господарської діяльності без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, а саме: торгівля пальним без одержання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним, чим порушено вимоги ст.15 ЗУ «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» №481 від 19.12.1995 року зі змінами внесеними згідно з Законом 2628-VІІІ від 23.11.2018, тобто скоїла правопорушення передбачене ст.164 ч.1 КУпАП.
Дата, час і місце правопорушень: 14 серпня 2019 року близько 11:10 год., за адресою: Одеська область, Біляївський район, с.Латівка, вул. АДРЕСА_2 , АДРЕСА_3 , АЗК «Скай» №16; 14 серпня 2019 року близько 15.00 годин, за адресою: Одеська область, Біляївський район, смт.Хлібрдарське, автодорога Одеса-Кучурган 11 км+980 м, АЗС «Скай» №19; 14 серпня 2019 року близько 13.00 годин за адресою: Одеська область, Біляївський район, с.Великий Дальник, 15 км траси Одеса-Овідіополь, АЗС «Скай АДРЕСА_4 18.
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явилася, але з'явився її захисник - адвокат Новицький Д.О., надавши письмові заперечення на протокол про адміністративне правопорушення, які підтримав та просив закрити провадження через відсутність складу адміністративних правопорушень.
Свої заперечення обґрунтував посиланням на ст. 20 ч.2 ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності», згідно з якою, - у разі відсутності ліцензійних умов провадження відповідного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, відповідальність за провадження такої господарської діяльності без ліцензії не застосовується. Відповідно до ст.8 ч.1 ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності» у разі запровадження ліцензування нового виду господарської діяльності або нової частини виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, ліцензійні умови провадження нового виду господарської діяльності або нової частини виду господарського діяльності, що підлягає ліцензуванню, набирають чинності у строк, необхідний для приведення суб'єктом господарювання своєї діяльності у відповідність із вимогами ліцензійних умов, але не менше як через два місяці з дня їх прийняття. Також захисник зауважив на неналежне оформлення протоколу про адміністративне правопорушення, порушення процедури складання протоколу, а також безпідставну перевірку на АЗС ТОВ «Скайторг» та недоведеність вини правопорушника ОСОБА_1 .
Заслухавши пояснення захисника Новицького Д.О., вивчивши матеріали адміністративної справи, оцінивши надані докази, суд приходить до наступних висновків.
Відповідно до ст. 245 КУпАП України завданням провадження у справах про адміністративне правопорушення є, зокрема, повне, всебічне і об'єктивне з'ясування обставин справи.
Відповідно до п. 3 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 11.06.2004 №11 „Про окремі питання, що виникають при застосуванні судами положень ст. 276 Кодексу України про адміністративні правопорушення, де зазначено, що згідно зі ст. 245 КУпАП суддя при розгляді справи про адміністративне правопорушення має своєчасно, всебічно, повно й об'єктивно з'ясувати обставини справи і вирішити її в точній відповідності із законом.
В судовому засіданні встановлено, що 07 серпня 2019 року на адресу Податкової служби в Дніпропетровській області надійшла заява Громадської організації «Юридичний погляд» №332-08/19 від 06.08.2019, в якій було повідомлено про порушення чинного законодавства з боку посадових осіб ТОВ «Скайторг», а саме здійснення торгівлі пальним через АЗС під трендом «Скай» без наявності ліцензії, що завдає великих збитків державі у зв'язку з ухиленням від оподаткування та несплаті акцизного додатку (а.с.20).
На виконання зазначеної заяви Громадської організації 14 серпня 2019 року був здійснений виїзд за адресою розташування автозаправочного комплексу « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за адресами: АДРЕСА_5 область, Біляївський район, с.Латівка, вул. Дорожня, 8, АЗК «Скай» №16; Одеська область, Біляївський район, смт.Хлібрдарське, автодорога Одеса-Кучурган 11 км+980 м, АЗС «Скай» №19; Одеська область, Біляївський район, с.Великий Дальник, 15 км траси Одеса-Овідіополь, АЗС «Скай» №18, з метою встановлення наявності ліцензії, де було встановлено реалізацію пального та здійснення діяльності з роздрібної торгівлі пального.
Так, згідно з фіскальних чеків від 14.08.2019 року за адресами: Одеська область, Біляївський район, с.Латівка, вул. Дорожня, 8; Одеська область, Біляївський район, смт.Хлібодарське, автодорога Одеса-Кучурган 11 км + АДРЕСА_6 м; Одеська область, Біляївський район, с.В.Дальник, 15 км траси Одеса-Овідіополь - було придбано по 99, 91 грн. бензин А-95-Євро у кількості 3,77 літрів (а.с.18, 63, 108).
За результатами перевірки АЗС «Скай» за зазначеними адресами, було складено протоколи огляду та вилучення речей, документів від 14.08.2019 року, якими зафіксовано реалізацію пального та функціонування АЗС із залученням понятих та керуючого АЗС ОСОБА_2 (а.с.15, 58, 102). Про, що також свідчить рапорт складений старшим оперуповноваженим з ОВС першого оперативного відділу ОУ ГУ ДФС у Дніпропетровській області Гончаренко І. (а.с.19).
Також були відібрані письмові пояснення у понятих ОСОБА_3 та ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 (а.с.16, 17,61, 62).
Крім того, згідно з Службової записки начальника управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ОСОБА_7 вбачається наступне: ліцензії на право виробництва та оптової торгівлі пальним видаються ДФС України; ліцензії на право роздрібної торгівлі та зберігання пальним видаються ГУ ДФС в областях. Згідно з бази даних «Ліцензії на алкоголь, спирт, тютюн, пальне» ІС «Податковий блок» ТОВ «Скайторг» (38954216) ліцензії на право оптової, роздрібної торгівлі та зберігання пального станом на 05.08.2019 року не отримували (а.с.23, 67, 113).
Згідно листів №98566/10/04-36-21-06, №98557/10/04-36-21-06, №98562/10/04-36-21-06 від 27.08.2019 року та №100216/10/04-36-21-06, №100224/10/04-36-21-06, №100221/10/04-36-21-06 від 30.08.20198 року директора ТОВ «Скайторг» було неодноразово запрошено для ознайомлення з зібраними матеріалами, з метою надання пояснень та підписання протоколу про адміністративне правопорушення до ОУ ГУ ДФС у Дніпропетровської області (а.с.24, 27, 68, 71, 114, 117).
Суд критично ставиться до посилань захисника в своїх запереченнях, щодо порушення процедури складання протоколу про адміністративне правопорушення через відсутність особи та порушення строків, у зв'язку з тим, що посадовим особам було відомо про здійснення перевірки АЗС «Скай» за адресами: Одеська область, Біляївський район, с.Латівка, вул. Дорожня, 8; Одеська область, Біляївський район, смт.Хлібрдарське, автодорога Одеса-Кучурган 11 АДРЕСА_7 +980 м; Одеська область, Біляївський район, с.Великий Дальник, 15 км траси Одеса-Овдіополь, 14 серпня 2019 року, але з боку керівництва не було вжито заходів щоб дізнатись про стан та результат відомої їм перевірки з боку ГУ ДФС у Дніпропетровській області.
03.09.2019 року посадовими особами ОВС відділу ПНОПТ ОУ ГУ ДФС у Дніпропетровські області був складений та підписаний Акт №6 про неявку правопорушника для ознайомлення, підписання та одержання другого примірника протоколу про адміністративне правопорушення (а.с.30-31, 74-75, 120-121).
Також, Директору ТОВ «Скайторг» ОСОБА_1 було адресовано лист відповідно до якого направлено другі примірників протоколів про адміністративні правопорушення складені за ч.1 ст.164 КУпАП (а.с.32, 76, 122).
Відповідно до ст.164 ч.1 КУпАП провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди) .
Відповідно до листа Державної фіскальної служби України від 30.05.2019 № 17014/7/99-99-12-01-01-17 Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів" внесені зміни до Закону України від 19 грудня 1995 року № 481 "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", зокрема запроваджено ліцензування видів господарської діяльності з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним. Зазначені зміни набирали чинності з 1 липня 2019 року.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1200 "Про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України" утворено Державну податкову службу шляхом реорганізації Державної фіскальної служби.
Згідно з підпунктом 27 пункту 4 Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 року № 227, ДПС відповідно до покладених на неї завдань здійснює ліцензування діяльності суб'єктів господарювання з виробництва пального, з оптової, роздрібної торгівлі та зберігання пального і контроль за таким виробництвом. ДПС здійснює повноваження безпосередньо та через утворені в установленому порядку її територіальні органи.
Ліцензія на право роздрібної торгівлі пальним і на право зберігання пального або рішення про відмову в їх видачі видається заявникові не пізніше 20 к. дн. з дня отримання зазначених документів. Суб'єкти господарювання можуть подати документи на розгляд до органу ліцензування для отримання відповідної ліцензії (на адресу Головних управлінь ДФС в областях і м. Києві за місцем розташування місць зберігання та роздрібної торгівлі пальним) починаючи з 12.06.2019 р. При цьому ГУ ДФС в областях і м. Києві повинні видавати зазначені ліцензії суб'єктам господарювання починаючи з 01.07.2019 р.
Ліцензія видається за заявою суб'єкта господарювання, яка подається: - для оптової торгівлі ? на адресу ДФС України (04655, м. Київ, Львівська площа, 8); - для роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального на адресу Головних управлінь ДФС в областях та м. Києві за місцем торгівлі та за місцем розташування місць зберігання;
У заяві зазначається вид господарської діяльності, на провадження якого суб'єкт господарювання має намір одержати ліцензію (оптова, роздрібна торгівля пальним або зберігання пального. У заяві про видачу ліцензії на роздрібну торгівлю пальним додатково зазначаються адреса місця торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, а також інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери посвідчень реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, та дата початку їх обліку в органах державної фіскальної служби.).
До заяви додаються (завірені заявником копії):1) документ, що підтверджує внесення річної плати за ліцензію;2) документи, що підтверджують право власності або право користування земельною ділянкою, або інше передбачене законодавством право землекористування на земельну ділянку, на якій розташований об'єкт оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, чинні на дату подання заяви та/або на дату введення такого об'єкта в експлуатацію, цільове призначення якої відповідає заявленій діяльності;3) акт вводу в експлуатацію об'єкта або акт готовності об'єкта до експлуатації, або сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, або інші документи, що підтверджують прийняття об'єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об'єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального;4) дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Копії таких документів не подаються у разі їх наявності у відкритих державних реєстрах, якщо реквізити таких документів та назви відповідних реєстрів зазначено в заяві на видачу ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на зберігання пального.
Відповідальність за достовірність даних у документах, поданих разом із заявою, несе заявник.
У разі якщо зазначені документи видані (оформлені) іншій особі, ніж заявник, такий заявник додатково подає документи, що підтверджують його право на використання відповідного об'єкта.
Суб'єкти господарювання, які здійснюють оптову торгівлю пальним, за відсутності місць оптової торгівлі пальним копії таких документів не подають.
Суб'єкти господарювання отримують ліцензії на право оптової торгівлі пальним та зберігання пального на кожне місце оптової торгівлі пальним або кожне місце зберігання пального відповідно, а за відсутності місць оптової торгівлі пальним - одну ліцензію на право оптової торгівлі пальним за місцезнаходженням суб'єкта господарювання.
Суб'єкти господарювання отримують ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним на кожне місце роздрібної торгівлі пальним.
Суб'єкт господарювання має право зберігати пальне без отримання ліцензії на право зберігання пального в місцях виробництва пального або місцях оптової торгівлі пальним чи місцях роздрібної торгівлі пальним, на які отримані відповідні ліцензії.
Статтею 1 Закону № 481 "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" визначено, що: роздрібна торгівля пальним - діяльність із придбання або отримання та подальшого продажу або відпуску пального із зміною або без зміни його фізико-хімічних характеристик з автозаправної станції / автогазозаправної станції / газонаповнювальної станції / газонаповнювального пункту та інших місць роздрібної торгівлі через паливороздавальні колонки та/або оливороздавальні колонки.
Порядок здійснення роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального визначено статтею 15зазначеного Закону № 481 зі змінами.
Відповідно до ст.15 Закону України «Про державне рулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» Імпорт, експорт алкогольних напоїв та тютюнових виробів здійснюються суб'єктами господарювання всіх форм власності без ліцензії. Оптова торгівля на території України алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюється за наявності у суб'єктів господарювання всіх форм власності ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Оптова торгівля пальним та зберігання пального здійснюються суб'єктами господарювання всіх форм власності за наявності ліцензії.
Ліцензії на право оптової торгівлі пальним видаються терміном на п'ять років органом виконавчої влади, уповноваженим Кабінетом Міністрів України.
Роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами або пальним може здійснюватися суб'єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю.
Ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади за місцем торгівлі суб'єкта господарювання терміном на п'ять років.
Згідно з ст.16 зазначеного Закону контроль за сплатою річної плати за ліцензії здійснюється органом виконавчої влади, уповноваженим Кабінетом Міністрів України видавати ліцензії на виробництво спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів і пального, оптову торгівлю спиртом, оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами і пальним, на зберігання пального. Для здійснення контролю суб'єкт господарювання подає зазначеному органу копію платіжного доручення з відміткою банку про сплату.
Відповідно до ст.17 Закону України «Про державне рулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» За порушення норм цього Закону щодо виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим та зерновим дистилятом, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, дистилятом виноградним спиртовим, спиртом-сирцем плодовим, біоетанолом, алкогольними напоями та тютюновими виробами, пальним та зберігання пального посадові особи і громадяни притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством.
Таким чином посилання захисника Новицького Д ОСОБА_8 О ОСОБА_8 на відсутність ліцензійних умов та процедури отримання ліцензії суд вважає не обґрунтованими та такими що, не відповідають дійсності. А також не обґрунтоване посилання на ч.1 ст.8 ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності» якою надається необхідний для приведення суб'єктом господарювання своєї діяльності у відповідність із вимогами ліцензійних умов, але не менше як через два місяця з дня їх прийняття, у зв'язку з тим, що 23 листопада 2018 року Законом України від № 2628-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів" внесено зміни до Закону України від 19 грудня 1995 року № 481 "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", зокрема запроваджено ліцензування видів господарської діяльності з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним та надано право на подання документів на розгляд до органу ліцензування для отримання відповідної ліцензії (на адресу Головних управлінь ДФС в областях і м. Києві за місцем розташування місць зберігання та роздрібної торгівлі пальним) починаючи з 12.06.2019 р., тим самим на момент скоєння правопорушення двомісячний строк з дня прийняття сплинув.
Суду не надано жодних доказів звернення керівництва ТОВ «Скайторг» починаючи з 12.06.2019 року або раніше до відповідних органів ДФС з метою отримання ліцензій. Або доказів відмови відповідних органів ДФС на таке звернення.
Крім того, згідно з загально доступної інформації, а саме «Єдиного державного реєстру суб'єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним», ТОВ «Скайторг» отримала ліцензію № 15090314201900500 на роздрібну торгівлю пальним за адресою: Одеська область, Біляївський район, с/р Великодальницька, 15 км траси Одеса-Овідіополь, з 11.09.2019 року з терміном дії до 11.09.2024 року, тобто ліцензія була отримана після проведення перевірки, виявлення правопорушення та складення відповідного протоколу.
Щодо інших адрес, а саме: Одеська область, Біляївський район, с. Латівка, вул. Дорожня, 8 та смт.Хлібодарське, автодорога Одеса-Кучурган 11 АДРЕСА_7 + 980 м, ТОВ «Скайторг» не отримав ліцензію на роздрібну торгівлю пальним.
Вимогами відповідно ст. 252 КУпАП, передбачено, що орган (посадова особа) оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.
Згідно зі ст.280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Аналізуючи фактичні обставини справи, наявні та досліджені докази по справі суд вважає доведеним, що той факт, що ОСОБА_1 перебуваючи на посаді директора ТОВ «Скайторг» 14.08.2019 року здійснювала провадження господарської діяльності без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, а саме: здійснювала торгівлю пальним без одержання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним, через АЗС «Скай» за адресами: Одеська область, Біляївський район, с.Латівка, вул. Дорожня, 8; Одеська область, Біляївський район, смт.Хлібрдарське, автодорога Одеса-Кучурган 11 км+980 м; Одеська область, Біляївський район, с.Великий Дальник, 15 км траси Одеса-Овдіополь, 14 серпня 2019 року, чим порушила вимоги ст.15 ЗУ «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» №481 від 19.12.1995 року зі змінами внесеними згідно з Законом 2628-VІІІ від 23.11.2018, та підтверджується: протоколом про адміністративне правопорушення, протоколом огляду від 14.08.2019 року, письмовими поясненнями свідків, фіскальними чеками від 14.08.2019 року, рапортом, фото таблицею, службовою запискою від 05.08.2019 року, листами та актом №6 від 03.09.2019 року.
Правопорушник підлягає адміністративній відповідальності, підстав, що виключають адміністративну відповідальність згідно ст. 17 КУпАП не встановлено, терміни притягнення до адміністративної відповідальності не закінчилися.
Відповідно до ст. 23 КУпАП адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення та для запобігання вчинення нових правопорушень як самим порушником, так і іншими особами. Відповідно до ст. 33 КУпАП при накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність. Пом'якшуючих обставин, визначених ст. 34 КУпАП, та обтяжуючих обставин, визначених ст. 35 КУпАП не встановлено.
Відповідно до ч. 2 ст. 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.
Відповідно до ст. 40-1 КУпАП, судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.
Керуючись ст. ст. 23, 24, 27, 36, 40-1, 164, 221, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд -
Визнати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 - винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164, ч. 1 ст. 164, ч.1 ст.164 КУпАП та призначити їй стягнення:
- за ч. 1 ст. 164, ч.1 ст.164, ч.1 ст.164 КУпАП - у вигляді штрафу на користь держави в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17000 (сімнадцять тисяч) гривень;
На підставі ч. 2 ст. 36 КУпАП призначити остаточне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17000 (сімнадцять тисяч) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 на користь держави судовий збір у розмірі 384,20 гривень.
Постанова може бути оскарженою до Одеського апеляційного суду через Біляївський районний суд Одеської області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя О.П. Галич
Строк пред'явлення постанови до виконання
згідно Закону України "Про виконавче провадження"
Постанова набрала законної сили
"___" ____________ 2019 року.