Ухвала від 17.04.2009 по справі 2п-2725/09

2п-2725/09

УХВАЛА

17 квітня 2009 року м. Ужгород

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

в складі судді - Придачук О.А.

при секретарі - Приходько Л.В.

за участю позивача - ОСОБА_1

розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду в м. Ужгороді позовну заяву ОСОБА_1 до начальника відділу земельних ресурсів Ужгородського міськвиконкому ОСОБА_2 про зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з даною позовною заявою, в якій просить зобов'язати відповідача звільнити його від сплати коштів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Ужгорода у розмірі 18750, 00 грн., а також зобов'язати відповідача видати йому пакет документів на право власності на землю.

Під час попереднього судового засідання позивач просив залишити його позовну заяву без розгляду, про що подав до суду письмову заяву відповідного змісту.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення позивача, суд приходить до переконання, що, відповідно до п. 5 ст. 207 ЦПК України, дану позовну заяву слід залишити без розгляду.

Керуючись п. 5 ст. 207 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до начальника відділу земельних ресурсів Ужгородського міськвиконкому ОСОБА_2 про зобов'язання вчинити дії - залишити без розгляду.

Ухвалу може бути оскаржено в апеляційний суд Закарпатської області протягом 10 днів після надання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження ухвали може бути подана протягом п'яти днів з дня його проголошення.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

Попередній документ
8542779
Наступний документ
8542781
Інформація про рішення:
№ рішення: 8542780
№ справи: 2п-2725/09
Дата рішення: 17.04.2009
Дата публікації: 13.05.2010
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Категорія справи: