Постанова від 05.11.2019 по справі 420/1713/19

П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 листопада 2019 р. Категорія 111030000м.ОдесаСправа № 420/1713/19

Головуючий в 1 інстанції: Юхтенко Л.Р.

час і місце ухвалення: 16:08, м. Одеса

П'ятий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

судді-доповідача: Семенюка Г.В.

суддів: Федусика А.Г. , Шляхтицького О.І.

при секретаріВишневській А.В.

за участю сторін:

ГУ ДФСТарановський Р.В. (довіреність)

ПП «Антошка»Луб В.В. (адвокат, довіреність)

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні П'ятого апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою Головного управління ДФС в Одеській області на Рішення Одеського окружного адміністративного суду від 11 червня 2019 року по справі за позовом приватного підприємства Торгівельна фірма «Антошка» до Головного управління ДФС в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0028165106 від 05.03.2019 року в частині нарахування штрафу у розмірі 122 772,82 грн., -

встановиВ:

Позивач, звернувся до суду з позовом до Головного управління ДФС в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0028165106 від 05.03.2019 року в частині нарахування штрафу у розмірі 122 772,82 грн., мотивуючи його тим, що податкове повідомлення - рішення в частині нарахування штрафу у розмірі 122 772,82 грн. прийнято з порушенням вимог чинного законодавства.

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 11 червня 2019 року позов задоволено у повному обсязі. Визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення-рішення Головного управління ДФС в Одеській області №0028165106 від 05.03.2019 року в частині нарахування штрафу у розмірі 122 772,82 грн.

Не погодившись з Рішенням суду першої інстанції, Головне управління ДФС в Одеській області подало апеляційну скаргу, в якій просить суд апеляційної інстанції скасувати Рішення суду та прийняти нову постанову, якою у задоволенні вимог позивача відмовити.

В обґрунтування вимог апеляційної скарги Головне управління ДФС в Одеській області посилається на неповне з'ясування судом обставин, що мають значення для справи, невідповідність висновків суду обставинам справи, порушення норм матеріального та процесуального права. Зазначає, що задовольняючи позов, суд першої інстанції не врахував, що п. 1201.1 статті 1201 ПК України встановлює тільки одне виключення для щодо необхідності застосування штрафних санкцій, це коли податкова накладна, що не надається отримувачу (покупцю), складена на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою.

Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши повноту встановлення судом першої інстанції фактичних обставин справи та правильність застосування ним норм матеріального і процесуального права, колегія суддів вважає, що скарга підлягає задоволенню, з огляду на наступне:

Судом першої інстанції встановлено, що приватне підприємство Торгівельна фірма «Антошка» зареєстровано 25 вересня 1997 року, номер запису до ЄДР № 1 556 120 0000 004964, основним видом діяльності є: 47.19 інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізовних магазинах, що підтверджено Випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (а.с. 14-15).

Відповідно до Витягу Малиновської ДПІ Північного управління у м. Одесі ГУДФС в Одеській області №1915524500048 від 19.02.2019 року, Приватне підприємство Торгівельна фірма «Антошка» 22.09.1997 року зареєстровано платником податку на додану вартість (а.с.16).

Позивачем була виписана та вчасно подана на реєстрацію податкова накладна від 30.09.2017 року № 4487 на суму 2 414 260, 92 грн., у тому числі ПДВ 402376, 82 грн. (а.с. 17).

Ця податкова накладна була виписана на підставі абз. «г» п. 198.5 ст. 198 ПК України по товарам, придбаним для використання в оподатковуваних операціях, які починають використовуватись в неоподатковуваних операціях, а саме: податкові зобов'язання були нараховані ПП ТФ «Антошка», як Постачальником на ПП ТФ «Антошка», як Отримувача.

09 липня 2018 року позивачем самостійно виявлено, що зведена податкова накладна № 4487 була виписана та зареєстрована з порушенням кількісних та вартісних показників та тому, позивачем був виписаний та зареєстрований від'ємний розрахунок коригування № 6646 від 30.09.2017 року на суму ПДВ 306932, 04 грн. (а.с. 19).

Однак, цей від'ємний розрахунок коригування також був складений з помилками і 28.12.2018 року позивач подав розрахунок коригування кількісних і вартісних показників № 3443 на суму ПДВ 306932,04 грн. з позитивним значенням, який анулював розрахунок коригування кількісних і вартісних показників № 6646 від 30.07.2017 року, та № 3444, яким анулював податкову накладну № 4487 (а.с. 25-28), та 29 грудня 2018 року позивачем складено та зареєстровано податкову накладну № 4500 від 30.09.2017 року на вірну суму 572 667,84 грн., в тому числі ПДВ 95 444,64 грн. (а.с. 29).

11 лютого 2019 року ГУ ДФС в Одеській області проведено перевірку своєчасності реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, дата виписки яких припадає на 2017-2018 рік.

За наслідками перевірки ГУДФС в Одеській області складено акт перевірки «Про результати перевірки своєчасності реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до таких податкових накладних ПП «ТФ «Антошка» №712/15-32-51-06 від 11.02.2019 року, відповідно до висновків якого встановлено порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до таких податкових накладних в ЄРПН, встановлених ст. 201 цього Податкового кодексу України, на яких відповідно до вимог статей 192-201 ПК покладено обов'язок щодо такої реєстрації, відповідальність платника податків за порушення визначена ст. 120-1 ПК України. Порушення термінів реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, а також допущення помилок, при зазначені обов'язкових реквізитів податкової накладної (а.с.9-10).

В акті перевірки зазначено, що позивачем порушено ст. 201 Податкового кодексу України, що полягає в порушенні граничних термінів реєстрації податкових накладних, які підлягають наданню покупцям - платникам податку на додану вартість, та розрахунків коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме:

- податкова накладна №6624 від 31.12.2017 на суму податку на додану вартість 852, 06 грн., зареєстрована 17.01.2018, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 2 дні;

- податкова накладна №4500 від 30.09.2017 року на суму податку на додану вартість 95 444, 64 грн., зареєстрована 29.12.2018, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 440 днів;

- податкова накладна №6625 від 31.12.2017 на суму податку на додану вартість 1136, 06 грн., зареєстрована 17.01.2018, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 2 дні;

- податкова накладна №6626 від 31.12.2017 на суму податку на додану вартість 1292, 81 грн., зареєстрована 17.01.2018 року, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 2 дні;

- податкова накладна №6627 від 31.12.2017 на суму податку на додану вартість 1127, 37 грн., зареєстрована 17.01.2018, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 2 дні;

- податкова накладна №6628 від 31.12.2017 на суму податку на додану вартість 932, 71 грн., зареєстрована 17.01.2018, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 2 дні;

- податкова накладна №6629 від 31.12.2017 на суму податку на додану вартість 721, 72 грн., зареєстрована 17.01.2018, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 2 дні;

- податкова накладна №6630 від 31.12.2017 на суму податку на додану вартість 1291, 76 грн., зареєстрована 16.01.2018, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 1 день;

- податкова накладна №6631 від 31.12.2017 на суму податку на додану вартість 1310, 76 грн., зареєстрована 31.12.2017 року, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 2 дні;

- податкова накладна №4496 від 20.09.2017 року на суму податку на додану вартість 333, 34 грн., зареєстрована 18.10.2017 року, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 3 дні;

- податкова накладна №5689 від 02.10.2017 року на суму податку на додану вартість 1166, 67 грн., зареєстрована 09.11.2017 року, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 9 днів;

- податкова накладна №6646 від 30.09.2017 року на суму податку на додану вартість -306932 грн., зареєстрована 09.07.2018 року, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 267 днів;

- податкова накладна №6633 від 31.12.2017 на суму податку на додану вартість 980, 3 грн., зареєстрована 17.01.2018, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 2 дні;

- податкова накладна №3366 від 26.11.2018 року на суму податку на додану вартість 94, 83 грн., зареєстрована 19.12.2018 року, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 4 дні;

- податкова накладна №3153 від 05.11.2018 року на суму податку на додану вартість 694, 44 грн., зареєстрована 05.11.2018 року, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 13 днів;

- податкова накладна №3154 від 05.11.2018 року на суму податку на додану вартість 799, 06 грн., зареєстрована 13.12.2018 року, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 13 днів;

- податкова накладна №334/322 від 03.07.2017 року на суму податку на додану вартість - 616 грн., зареєстрована 03.07.2017 року, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 23 дні.

05 березня 2019 року на підставі акту перевірки прийнято податкове повідомлення - рішення №0028165106 (а.с. 12), відповідно до якого за порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, визначених ст. 201 Податкового кодексу України до позивача застосовано штраф у розмірі 171986 64 грн., у тому числі: за затримку реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних на 15 і менше календарних днів на суму податку на додану вартість 13 622, 46 грн. - штраф у розмірі 10% у сумі 1362, 26 грн; за затримку реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування кількісних і вартісних показників до податкових накладних від 16 до 30 календарних днів на суму податку на додану вартість -616 грн. - штраф у розмірі 20% у сумі 123, 2 грн.; за затримку реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування кількісних і вартісних показників до податкових накладних від 61 і більше календарних днів на суму податку на додану вартість -306 932, 04 грн. - штраф у розмірі 40% у сумі 122 772, 82 грн.; за відсутність реєстрації податкових накладних на суму ПДВ у розмірі 95 444, 64 грн. застосовано штраф у розмірі 50% у сумі 47 722, 60 грн.

Позивач не погоджується частиною цього рішення, а саме: щодо затримки реєстрації податкової накладної №6646 від 30.09.2017 року на суму податку на додану вартість -306932 грн., зареєстрована 09.07.2018 року, де кількість днів порушення термінів реєстрації складає 267 днів, за що позивачу нарахований контролюючим органом штраф у розмірі 40% у сумі 122 772, 82 грн., а тому звернувся до суду з даним позовом.

Задовольняючи позовні вимоги, суд першої інстанції зазначив, що в п.120-1.1 ст.120-1 ПК України йде перерахування випадків, коли платник податків може бути звільнений від нарахування штрафу за несвоєчасну реєстрацію податкової накладної (вони перераховані через кому) та можуть наставати ці умови окремо один від одного, а тому наявні підстави для задоволення позову. Колегія суддів П'ятого апеляційного адміністративного суду не погоджується з означеними висновками суду першої інстанції з огляду на наступне.

Відповідно до п.п.20.1.4 п. 20.1 ст. 20 ПК України, контролюючі органи мають право проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку України), у тому числі після проведення процедур митного контролю та/або митного оформлення.

Згідно з п. 75.1 ст. 75 ПК України, контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки. Камеральні та документальні перевірки проводяться контролюючими органами в межах їх повноважень виключно у випадках та у порядку, встановлених цим Кодексом, а фактичні перевірки - цим Кодексом та іншими законами України, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи.

Стаття 76 Податкового кодексу України передбачає, що камеральна перевірка проводиться посадовими особами контролюючого органу без будь-якого спеціального рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) такого органу або направлення на її проведення. Камеральній перевірці підлягає вся податкова звітність суцільним порядком. Згода платника податків на перевірку та його присутність під час проведення камеральної перевірки не обов'язкова. Порядок оформлення результатів камеральної перевірки здійснюється відповідно до вимог статті 86 цього Кодексу. Камеральна перевірка податкової декларації або уточнюючого розрахунку може бути проведена лише протягом 30 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку їх подання, а якщо такі документи були надані пізніше, - за днем їх фактичного подання. Камеральна перевірка з інших питань проводиться з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу.

Статтею 102 Податкового кодексу України (п. 102.1) визначено, що контролюючий орган має право провести перевірку та самостійно визначити суму грошових зобов'язань платника податків у випадках, визначених цим Кодексом, не пізніше закінчення 1095 дня (2555 дня у разі проведення перевірки контрольованої операції відповідно до статті 39 цього Кодексу), що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації, звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, визначеної пунктом 133.4 статті 133 цього Кодексу, та/або граничного строку сплати грошових зобов'язань, нарахованих контролюючим органом, а якщо така податкова декларація була надана пізніше, - за днем її фактичного подання. У разі подання платником податку уточнюючого розрахунку до податкової декларації контролюючий орган має право визначити суму податкових зобов'язань за такою податковою декларацією протягом 1095 днів з дня подання уточнюючого розрахунку.

Відповідно до п. 86.2 ст. 86 Податкового кодексу України, за результатами камеральної перевірки у разі встановлення порушень складається акт у двох примірниках, який підписується посадовими особами такого органу, які проводили перевірку, і після реєстрації у контролюючому органі вручається або надсилається для підписання протягом трьох робочих днів платнику податків.

З матеріалів справи убачається, що ГУДФС в Одеській області проведено камеральну перевірку, відповідно до висновків якої виявлено порушення позивача граничних термінів реєстрації податкових накладних, що підлягають наданню покупцю - платникам податку на додану вартість в ЄРПН, встановлених ст. 201 ПК України.

Наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 року № 1307 затверджено Порядок заповнення податкової накладної.

Відповідно до п. 1 цього Наказу, податкову накладну складає особа, яка зареєстрована як платник податку у контролюючому органі та якій присвоєно індивідуальний податковий номер платника податку на додану вартість.

Згідно з п. 8 Наказу, при складанні податкових накладних, особливості заповнення яких викладені в пунктах 10-15 цього Порядку, у верхній лівій частині таких накладних у графі "Не підлягає наданню отримувачу (покупцю) з причини" робиться помітка "X" та зазначається тип причини: 13 - Складена у зв'язку з використанням виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг не в господарській діяльності.

Згідно з п.п. г п. 198.5 ст. 198 ПК України, платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 цього Кодексу, та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних в терміни, встановлені цим Кодексом для такої реєстрації, зведену податкову накладну за товарами/послугами, необоротними активами, придбаними/виготовленими з податком на додану вартість (для товарів/послуг, необоротних активів, придбаних або виготовлених до 1 липня 2015 року, - у разі якщо під час такого придбання або виготовлення суми податку були включені до складу податкового кредиту), у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання або починають використовуватися в операціях, що не є господарською діяльністю платника податку (крім випадків, передбачених пунктом 189.9 статті 189 цього Кодексу).

Як зазначалось вище, 30 вересня 2017 року ПП «ТФ Антошка» виписано та зареєстровано зведену податкову накладну №4487 від 30.09.2017 року на загальну суму 2 414 260, 92 грн., з якої ПДВ склало 402 376, 82 грн. (а.с.17).

Вказана податкова накладна була виписана на підставі п. г п. 198.5 ст. 198 ПК України по товарам, придбаним для використання в оподатковуваних операціях які починають використовуватись в неоподатковуваних операціях, про що свідчить зазначений верхній лівій частині накладної у граф «Не підлягає наданню отримувачу (покупцю) з причини», тип причини 13.

09 липня 2018 року позивачем самостійно виявлено, що зведена податкова накладна №4487 від 30.09.2017 року була виписана та зареєстрована з порушенням кількісних та вартісних показників, платником вписано та зареєстровано від'ємний розрахунок коригування №6646 від 30.09.2017 року на сум ПДВ 306 932, 04 грн.

Окрім того, вказаний від'ємний розрахунок коригування також було складено з помилками, тому що дата такого розрахунку була вказана невірно, а саме: замість дати виявлення помилки (09.07.2018 року) було вказано дату податкової накладної, до якої було складено вищезазначений розрахунок, що було самостійно виявлено позивачем та надано 28.12.2018 року розрахунок коригування № 3343 на суму ПДВ 306 932, 04 грн. з позитивним значенням та 28.12.2018 року від'ємний розрахунок №3444 на суму ПДВ 402 376, 82 грн. та 29 грудня 2018 року позивачем складено та зареєстровано податкову накладну № 4500 від 30.09.2017 року на вірну суму 572 667, 84 грн., в тому числі ПДВ 95 444, 64 грн. (а.с. 29).

Отже, позивач зазначив, що 29 грудня 2018 року складено та зареєстровано податкову накладну № 4500 від 30.09.2017 року на суму ПДВ 95444, 64 грн., яка дійсно відображає суму, яка мала бути відображена у додатковій накладній № 4487 та яка була відображена у податковій декларації за вересень 2017 року у складі інших податкових зобов'язань, які були нараховані відповідно до п. 198.5 ст. 198 та п. 199.1 ст. 199 ПК України та не підлягають наданню отримувачу, що підтверджено даними податкової декларації з податку на додану вартість за вересень 2017 рік (а.с. 31-59), актом інвентаризації товарів та послуг, які не використовувались в господарській діяльності або почали використовуватися не в господарській діяльності у вересні 2017 року (а.с.65-77) та бухгалтерською довідкою від 23.05.2019 року (а.с. 100).

Згідно з п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України, на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

Згідно з п. 201.7 ст. 201 Податкового кодексу України, податкова накладна складається на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).

Вимоги до граничних строків реєстрації податкових накладних передбачені п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України, у відповідності з яким реєстрація платниками податку податкових накладних в ЄРПН повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків: для податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені; для податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені.

Відповідальність за порушення термінів реєстрації податкових накладних, що підлягають наданню покупцям - платникам податку на додану вартість передбачена ст. 120-1 Податкового кодексу України.

Законом України від 21.12.2016р. №1797-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні" внесено зміни до Податкового кодексу України та викладено в новій редакції статтю 120-1 ПК України.

Так, за змістом вказаної норми, порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов'язок щодо такої реєстрації, штрафу, зокрема, в розмірі: 10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних / розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації до 15 календарних днів; 20 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних / розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 16 до 30 календарних днів.

Тобто, для звільнення від відповідальності, передбаченої пунктом 120-1.1 статті 120-1 Податкового кодексу України, необхідна наявність двох обов'язкових складових: податкова накладна не повинна надаватись отримувачу (покупцю) та, водночас, повинна бути складена на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою.

Аналогічну правову позицію викладено в Постановах Верховного Суду від 11 грудня 2018 року по справі № 820/2298/18, від 04 вересня 2018 року по справі № 816/1488/17.

Натомість, позивачем така сукупність умов дотримана не була, а тому до нього правомірно застосовано штраф оскаржуваним рішенням у зв'язку з порушенням термінів реєстрації податкової накладної в цій частині.

Колегія суддів не погоджується з висновками суду першої інстанції про наявність підстав для неоднозначного тлумачення положень п. 1201.1 статті 1201 ПК України та зазначає, що на час винесення відповідачем оскаржуваного податкового повідомлення-рішення вказані норми Податкового кодексу України є чинними.

Посилання позивача на притягнення його відповідачем до відповідальності двічі за одне те саме порушення, відхиляються судом, оскільки відповідно до п. 201.10 ст. 201 ПК України, передбачено, що реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних має бути здійсненна протягом 15 календарних днів, наступних з датою виникнення податкових зобов'язань відображених у відповідних податкових накладних та/або розрахунках коригування. В свою чергу податкова накладна № 4487 від 30.09.2017 року була виписана та зареєстрована з порушенням кількісних та вартісних показників, Позивачем виписано та зареєстровано від'ємний розрахунок коригування № 6646 від 30.09.2017 року. Платником помилка була виявлена лише 09.07.2018 року, саме за порушення строків реєстрації цього розрахунку й було застосовано штрафну фінансову санкцію.

Таким чином, колегія суддів приходить до висновку, що позовні вимоги приватного підприємства Торгівельна фірма «Антошка» про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0028165106 від 05.03.2019 року в частині нарахування штрафу у розмірі 122 772,82 грн. належним чином не обґрунтовані, не підтверджені наявними матеріалами справи та задоволенню не підлягають.

Враховуючи вище викладене, колегія судів приходить до висновку, що судом першої інстанції при прийнятті оскаржуваного Рішення було неправильно застосовано норми матеріального права, а відтак, відповідно до ст.ст. 315, ст. 317 КАС України, - оскаржуване Рішення підлягає скасуванню з ухваленням нового рішення у справі.

Керуючись ст.ст. 243, 250, 315, 317, 321, 322, 325, 328, 329 КАС України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу Головного управління ДФС в Одеській області, - задовольнити.

Рішення Одеського окружного адміністративного суду від 11 червня 2019 року по справі № 420/1713/19, - скасувати.

Прийняти нову постанову, якою в задоволені позову приватного підприємства Торгівельна фірма «Антошка», - відмовити.

Стягнути до Державного бюджету (стягувачем є Державна судова адміністрація, отримувач коштів УДКСУ у м. Одесі Одеської області / Приморський р-н./ 22030101, код ЄДРПОУ 38016923, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), код банку отримувача 899998, рахунок UA628999980000034315206081007, код класифікації доходів бюджету 22030101) судовий збір в розмірі 2881,50 (дві тисячі вісімсот вісімдесят одна) грн. 50 коп. за рахунок приватного підприємства Торгівельна фірма «Антошка» (код ЄДРПОУ 25030516, місцезнаходження: 65098, м. Одеса, вул. Боженка, 19).

Постанова набирає законної сили з дня її прийняття та може бути оскаржена у касаційному порядку протягом тридцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду.

Повний текст Постанови складено - 06 листопада 2019 року.

Суддя-доповідач Семенюк Г.В.

Судді Федусик А.Г. Шляхтицький О.І.