Ухвала від 06.11.2019 по справі 520/6129/19

УХВАЛА

06 листопада 2019 р.Справа № 520/6129/19

Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

Головуючого судді: Калитки О. М.,

Суддів: Рєзнікової С.С. , Мельнікової Л.В. ,

розглянувши клопотання Головного управління ДФС у Харківській області про повернення судового збору у справі за апеляційною скаргою Головного управління ДФС у Харківській області на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 09.09.2019 року по справі № 520/6129/19

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ПРАЙМ ВАЙНЕРІ"

до Головного управління ДФС у Харківській області

про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Другого апеляційного адміністративного суду від 25.10.2019 року залишено без руху адміністративне провадження за апеляційною скаргою Головного управління ДФС у Харківській області на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 09.09.2019 по справі 520/6129/19 та надано строк для усунення недоліків шляхом сплати судового збору за подання апеляційної скарги у розмірі 2881 грн. 50 грн.

30.09.2019 Головним управлінням ДФС у Харківській області подано платіжне долучення на суму 5763 грн. Разом із платіжним дорученням Головне управління ДФС у Харківській області подало клопотання про повернення надміру сплачених коштів, а саме 2881 грн. 50 коп.

Колегія суддів, розглянувши клопотання, дослідивши матеріали справи, вважає, що наявні підстави для його задоволення, виходячи з наступного.

Згідно ч. 2 ст. 132 Кодексу адміністративного судочинства України розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

Правові засади справляння судового збору, платників, об'єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору визначаються Законом України "Про судовий збір".

Відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону України "Про судовий збір" судовий збір сплачується за місцем розгляду справи та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону України "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі зменшення розміру позовних вимог або внесення судового збору в більшому розмірі, ніж встановлено законом.

Згідно ч. 2 ст. 7 Закону України "Про судовий збір" у випадках, установлених пунктом 1 частини першої цієї статті, судовий збір повертається в розмірі переплаченої суми; в інших випадках, установлених частиною першою цієї статті, - повністю.

Враховуючи, що відповідачем сплачено судовий збір за подання апеляційної скарги згідно платіжного доручення № 6997 від 15.10.2019 на суму 5763 грн., сума сплаченого судового збору в розмірі 2881 грн. 50 коп. підлягає поверненню заявнику на підставі п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про судовий збір».

Керуючись ст. 7 Закону України «Про судовий збір», суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву Головного управління ДФС у Харківській області про повернення судового збору - задовольнити.

Повернути Головному управлінню ДФС у Харківській області (код ЄДРПОУ 39599198) надмірно сплачені кошти у розмірі 2881 (дві тисячі вісімдесят один) грн. 20 (двадцять) коп., сплачений згідно платіжного доручення № 6997 від 15.10.2019 року на рахунок - 34318206081004, отримувач - УДКСУ у Основ'янському р-ні м. Харків, МФО - 899998, код ЄДРПОУ - 37999628, банк - Казначейство України (ЕАП).

Ухвала набирає законної сили з моменту ї підписання та не підлягає касаційному оскарженню.

Головуючий суддя (підпис)Калитка О.М.

Судді(підпис) (підпис) Рєзнікова С.С. Мельнікова Л.В.