ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1
29 жовтня 2019 року м. Київ № 320/702/19
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Качур І.А., ознайомившись з клопотанням в адміністративній справі
за позовом ОСОБА_1
до Головного управління Національної поліції у Київській області
про визнання протиправними та скасування наказу, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати,
До Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом звернувся ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції у Київській області про визнання протиправними та скасування наказу, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва суду від 05.06.2019 року відкрито провадження в адміністративній справі №320/702/19, розгляд якої вирішено здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.
До суду надійшло клопотання від представника ГУ НП в Київській області про вихід із спрощеного позовного провадження, яке мотивовано тим, що пояснення сторін потребують додаткових досліджень.
Розглянувши дане клопотання, суд прийшов до висновку, що воно не підлягає задоволенню, з огляду на наступне.
Відповідно до частини першої статті 257 Кодексу адміністративного судочинства України за правилами спрощеного позовного провадження розглядаються справи незначної складності.
Згідно з частиною п'ятою статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Проте, частиною шостою зазначеної статті встановлено, що суд може відмовити в задоволенні клопотання сторони про розгляд справи в судовому засіданні з повідомленням сторін у випадках, визначених статтею 263 цього Кодексу або якщо характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі незначної складності не вимагають проведення судового засідання з повідомленням сторін для повного та всебічного встановлення обставин справи.
Так, предметом розгляду даної справи є протиправне звільнення ОСОБА_1 з займаної посади ГУ НП в Київській області.
Справа є незначної складності, характер якої не вимагає проведення судового засідання, а її розгляд можливий за наявними в матеріалах справи доказами та поясненнями сторін.
З огляду на зазначене, вважаючи достатніми наявні в матеріалах справи докази та пояснення сторін по справі, суд вирішив здійснювати розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні), згідно з приписами статті 263 Кодексу адміністративного судочинства України.
Отже, суд приходить до висновку, що клопотання представника ГУ НП в Київській області про вихід із спрощеного провадження без повідомлення сторін є необґрунтованим та таким, що не підлягає задоволенню, а розгляд справи належить здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).
Керуючись статтями 248, 257, 260-263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
У задоволенні клопотання представника ГУ НП в Київській області (01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15, ЄДРПОУ 40108616) про вихід із спрощеного позовного провадження - відмовити.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею в порядку, визначеному статтею 256 Кодексу адміністративного судочинства України і осадженню не підлягає.
Суддя І.А. Качур