Ухвала від 06.11.2019 по справі 909/490/16

Справа № 909/490/16

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

06.11.2019 м. Івано-Франківськ

Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Ткаченко І. В., розглянувши матеріали заяви товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Інвестохіллс Веста" про заміну кредитора правонаступником у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Логістик-Сервіс",

ВСТАНОВИВ:

в провадженні Господарського суду Івано-Франківської області перебуває справа про банкрутство ТОВ "Логістик-Сервіс". Дана справа перебуває в процедурі ліквідації банкрута.

Серед кредиторів боржника є АТ "Єврогазбанк".

04 листопада 2019 р., до суду надійшла заява ТОВ "Фінансова компанія "Інвестохіллс Веста" про заміну зазначеного кредитора на правонаступника.

Водночас слід врахувати, що 21 жовтня 2019 р., набрав чинності Кодекс України з процедур банкрутства, відповідно до п. 2 Прикінцевих та перехідних положень якого Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" втратив чинність.

Згідно з п. 4 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, з дня введення в дію цього Кодексу подальший розгляд справ про банкрутство здійснюється відповідно до положень цього Кодексу незалежно від дати відкриття провадження у справі про банкрутство, крім справ про банкрутство, які на день введення в дію цього Кодексу перебувають на стадії санації, провадження в яких продовжується відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Перехід до наступної судової процедури та подальше провадження у таких справах здійснюється відповідно до цього Кодексу.

Відповідно до ст. 43 Кодексу України з процедур банкрутства, у разі вибуття чи заміни кредитора у справі про банкрутство господарський суд за заявою правонаступника або іншого учасника (учасників) справи здійснює заміну такої сторони її правонаступником на будь-якій стадії провадження у справі. Усі дії, вчинені у справі про банкрутство до вступу у справу правонаступника, обов'язкові для нього так само, як вони були обов'язкові для особи, яку правонаступник замінив.

Керуючись статтями 2, 43 Кодексу України з процедур банкрутства, статтями 234, 235 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1. Заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Інвестохіллс Веста" про заміну кредитора правонаступником у справі про банкрутство товариства з обмеженою "Ті-Ей-Бі Авіа Груп" - прийняти до розгляду.

2. Розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Інвестохіллс Веста" про заміну кредитора правонаступником призначити на 27 листопада 2019 р., о 10 год. 30 хв., у приміщенні Господарського суду Івано-Франківської області в м. Івано-Франківську по вул. Шевченка, 16, зал судових засідань № 9.

3. Роз'яснити учасникам у справі про банкрутство положення ч. 1 ст. 202 ГПК України про те, що неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Суддя І. В. Ткаченко

Попередній документ
85419860
Наступний документ
85419862
Інформація про рішення:
№ рішення: 85419861
№ справи: 909/490/16
Дата рішення: 06.11.2019
Дата публікації: 07.11.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Івано-Франківської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (05.06.2024)
Дата надходження: 20.05.2024
Предмет позову: про порушення справи про банкрутство
Розклад засідань:
04.03.2020 11:00 Господарський суд Івано-Франківської області
24.03.2020 11:00 Господарський суд Івано-Франківської області
20.08.2020 15:30 Господарський суд Івано-Франківської області
25.09.2020 15:30 Господарський суд Івано-Франківської області
08.09.2022 12:00 Господарський суд Івано-Франківської області
29.11.2022 11:30 Господарський суд Івано-Франківської області
02.02.2023 12:30 Господарський суд Івано-Франківської області
31.01.2024 11:00 Господарський суд Івано-Франківської області
28.02.2024 12:00 Господарський суд Івано-Франківської області
02.04.2024 11:30 Господарський суд Івано-Франківської області
08.05.2024 12:00 Господарський суд Івано-Франківської області
20.05.2024 10:30 Господарський суд Івано-Франківської області
Учасники справи:
суддя-доповідач:
СТЕФАНІВ Т В
СТЕФАНІВ Т В
ТКАЧЕНКО І В
ТКАЧЕНКО І В
арбітражний керуючий:
Арбітражний керуючий Єрьоміна Ольга Юріївна
відповідач (боржник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "Логістик-Сервіс"
заявник апеляційної інстанції:
Публічне акціонерне товариство "Європейський газовий банк"
заявник касаційної інстанції:
Публічне акціонерне товариство "Європейський газовий банк"
кредитор:
Головне управління ДПС у Львівській області
Публічне акціонерне товариство "Європейський газовий банк"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Трускавецьінвест"
отримувач електронної пошти:
Відділ з питань банкрутства Головного управління юстиції в Івано-Франківській облас
Відділ з питань банкрутства Головного управління юстиції в Івано-Франківській області
Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "ФІН-МАРКЕТ"
Товариство з обмеженоювідповідальністю "Фінансова компанія "Інвестохіллс Веста"
позивач (заявник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "Трускавецьінвест"