Ухвала від 23.10.2019 по справі 907/12/19

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

"23" жовтня 2019 р. м. Ужгород Справа № 907/12/19

Суддя господарського суду Закарпатської області Ушак І.Г.

за участю секретаря судового засідання Лазар С.Л.,

розглянувши у відкритому засіданні суду справу

за позовом департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, м. Ужгород

до фізичної особи-підприємця Грицик Лариси Олексіївни, м. Ужгород

про визнання пункту 14 та абзацу 1 пункту 30 додаткової угоди від 30.10.18р. (договір оренди землі в новій редакції) до договору оренди землі від 18.02.14р. №1691/1 укладеними в редакції позивача (з урахуванням заяви про зміну позовних вимог)

та

за зустрічним позовом фізичної особи-підприємця Грицик Лариси Олексіївни, м. Ужгород

до департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, м. Ужгород

про визнання недійсними п.п. 5, 10, 11 договору оренди землі в редакції від 30.10.18,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою суду від 13.09.19 у даній справі призначено підготовче засідання на 23.10.19, оскільки раніше призначене на 8.08.19 підготовче засідання не відбулося через хворобу головуючого судді.

До даного засідання суду ФОП Грицик Л.О. надіслано заяву від 22.10.19 про зміну (уточнення) позовних вимог за зустрічним позовом, за змістом якої йдеться про визнання недійсними п.п. 5, 10, 11 договору оренди землі в редакції від 30.10.18 та залишення договору оренди землі в цій частині в редакції від 18.02.14. Зміна предмету позову є за змістом ст. 46 ГПК України процесуальним правом позивача, яке може бути реалізовано ним до закінчення підготовчого засідання, тому предметом спору за зустрічним позовом є вимоги ФОП Грицик Л.О. у редакції наведеній у заяві від 22.10.19.

Представник департаменту міського господарства Ужгородської міської ради надіслав суду заяву про відкладення підготовчого засідання у зв'язку із його зайнятістю в іншому судовому процесі. Повідомив також про одержання заяви ФОП Грицик Л.О. про зміну зустрічних позовних вимог, проти розгляду якої за його відсутності не заперечує.

За наведених обставин з метою всебічного з'ясування всіх обставин справи та правильного вирішення спору по суті заявлених вимог суд вважає можливим відкласти підготовче засідання на інший термін. При цьому суд керується приписами ст. 7 Закону України „Про судоустрій і статус суддів” щодо гарантій кожному захисту його прав, свобод та інтересів у розумні строки незалежним, безстороннім і справедливим судом, утвореним законом та приписами ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод про судовий розгляд упродовж розумного строку, що оцінюється залежно від обставин справи та з огляду на її складність, поведінку сторін, предмет спору.

З огляду на викладене та керуючись ст. 7 Закону України „Про судоустрій і статус суддів”, ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, ст.ст. 42, 177-184, 202, 234 Господарського процесуального кодексу України,

СУД ПОСТАНОВИВ :

1. Відкласти підготовче засідання у справі на 25 листопада 2019 р. на 11:00 год.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а, зал судових засідань № 1.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - http://court.gov.ua/fair/sud5008/ або http://www.reyestr.court.gov.ua.

Суддя Ушак І.Г.

Попередній документ
85419737
Наступний документ
85419739
Інформація про рішення:
№ рішення: 85419738
№ справи: 907/12/19
Дата рішення: 23.10.2019
Дата публікації: 07.11.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Закарпатської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Право власності на землю у тому числі:; Інший спір про право власності на землю
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (25.11.2019)
Дата надходження: 02.01.2019
Предмет позову: внесення змін до договору
Розклад засідань:
27.02.2020 11:00 Західний апеляційний господарський суд
12.03.2020 12:00 Західний апеляційний господарський суд
16.04.2020 11:00 Західний апеляційний господарський суд
16.07.2020 10:45 Західний апеляційний господарський суд
28.01.2021 11:30 Касаційний господарський суд
18.02.2021 12:30 Касаційний господарський суд
27.10.2021 17:00 Касаційний господарський суд
18.11.2021 09:30 Касаційний господарський суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЗУЄВ В А
КОРДЮК ГАЛИНА ТАРАСІВНА
МАТУЩАК ОЛЕГ ІВАНОВИЧ
суддя-доповідач:
ЗУЄВ В А
КОРДЮК ГАЛИНА ТАРАСІВНА
МАТУЩАК ОЛЕГ ІВАНОВИЧ
УШАК І Г
відповідач (боржник):
Фізична особа-підприємець Грицик Лариса Олексіївна
заявник:
Департамент міського господарства Ужгородської міської ради
заявник апеляційної інстанції:
Департамент міського господарства Ужгородської міської ради
заявник касаційної інстанції:
Департамент міського господарства Ужгородської міської ради
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Департамент міського господарства Ужгородської міської ради
позивач (заявник):
Департамент міського господарства Ужгородської міської ради
суддя-учасник колегії:
БОЙКО СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА
БОНК ТЕТЯНА БОГДАНІВНА
ДРОБОТОВА Т Б
КРАВЧУК НАТАЛІЯ МИРОНІВНА
МИРУТЕНКО ОЛЕКСАНДР ЛЕОНТІЙОВИЧ
ЧУМАК Ю Я