справа №753/21162/17 головуючий у суді І інстанції: Трусова Т.О. провадження №22-ц/824/13846/2019 головуючий у суді ІІ інстанції: Сушко Л.П.
про призначення справи до розгляду
15 жовтня 2019 року м. Київ
Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати у цивільних справах:
Головуючого: Сушко Л.П.,
суддів: Гуля В.В., Сліпченка О.І.,
заслухавши доповідь судді-доповідача Сушко Л.П. щодо проведення підготовчих дій у цивільній справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Дарницького районного суду міста Києва від 24 січня 2018 року у справі за поданням головного державного виконавця Дарницького районного відділу державної виконавчої служби м. Київ Головного територіального управління юстиції у м. Києві Стеценко Наталії Василівни про визначення частки майна боржника у майні, яким він володіє спільно з іншими особами,
Ухвалою Київського апеляційного суду від 04 жовтня 2019 року відкрито апеляційне провадження у вказаній справі.
Ураховуючи характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі, її необхідно призначити до розгляду у судовому засіданні суду апеляційної інстанції з повідомленням учасників справи.
Керуючись ст.ст. 365, 366, 368, 369 ЦПК України, суд,
Закінчити проведення підготовчих дій.
Призначити справу до розгляду у судовому засіданні суду апеляційної інстанції на 22 жовтня 2019 року о 14 годині 30 хвилин у приміщенні Київського апеляційного суду.
Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий:
Судді: