Справа № 3-214
2009 рік
21 травня 2009 року Щорський районний суд Чернігівської області в складі: головуючого - судді Валевача М. М.,
при секретарі Зорко М. В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Щорсі матеріали, які надійшли від Щорського ВДАІ про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2. Чернігівської області, вул. Польова, 5А, не працює, - за ч. 1 ст. 130 КУпАП, -
28 березня 2009 року о 10 год. 05 хв. гр. ОСОБА_1 у с. Гвоздиківка Щорського району по вул. Неретіна керував транспортним засобом «Honda AF 1713 19773» (мопед) у стані алкогольного сп'яніння. При продуві трубки «Контроль тверезості» реагент змінив колір з жовтого на зелений. Своїми діями гр. ОСОБА_1 порушив вимоги пункту 2.9А Правил дорожнього руху України.
Вина гр. ОСОБА_1 доведена протоколом про адміністративне правопорушення серії АБ № 311125 від 28.03.2009 року, власним визнанням вини в протоколі про адміністративне правопорушення.
В судовому засіданні гр. ОСОБА_1 також визнав свою вину у скоєнні адміністративного правопорушення, пояснив, що вживав алкогольні напої ввечері минулого дня. У скоєному щиро розкаюється.
Призначаючи адміністративне стягнення особі, яка притягається до адміністративної відповідальності гр. ОСОБА_1, суд враховує обставини справи, обставини скоєного правопорушення, обставину, що пом'якшує відповідальність за адміністративне правопорушення - щире каяття та обставина, що обтяжує відповідальність - скоєння адміністративного правопорушення у стані алкогольного сп'яніння, вважає за необхідне призначити йому стягнення у вигляді громадських робіт.
На підставі викладеного і керуючись ч. 1 ст. 130, ст. ст. 283, 284, 294 КУпАП, -
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначити йому адміністративне стягнення у вигляді 40 (сорок) годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Чернігівської області через Щорський районний суд особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.