Справа № 3-337/10
Іменем України
05 лютого 2010 року суддя Центрально-Міського районного суду міста Горлівки Донецької області ОСОБА_1, розглянувши матеріали, які надійшли від начальника відділу ДАІ м. Горлівки УДАІ МУ ГУМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, працюючого ювеліром ПП“Агат”, мешкаючого за адресою: м. Горлівка, вул. Январська, 10,
за ст. 122 ч. 4 КпАП України, -
07.12.2009 року о 08-46 годині ОСОБА_2, рухаючись по пр. Перемоги в м. Горлівці, керуючи автомобілем НОМЕР_1, НОМЕР_2, випередивши його шляхом зміни напрямку свого руху, змусив його зупинитися, що спричинило аварійну обстановку, чим порушив вимоги п. 10.1 Правил дорожнього руху України, тим самим скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст. 122 ч. 4 КпАП України.
Правопорушник у судове засідання не з'явився, про дату розгляду справи повідомлявся, причини неявки невідомі.
Письмових заперечень та клопотань про відкладання розгляду справи на адресу суду не надійшло, тому справа розглянута у відсутності правопорушника.
Скоєння правопорушення при викладених вище обставинах підтверджуються протоколом про адміністративне правопорушення серії АН № 251548 від 07.12.2009 р.
Суд, враховуючи особу правопорушника, відсутність обставин як пом'якшуючих, так і обтяжуючих відповідальність, приходить до висновку, що слід призначити адміністративне стягнення в мінімальному розмірі, встановленому санкцією ст. 122 ч. 4 КпАП України, - штраф в сумі 680 гривень.
На підставі викладеного, ст. 122 ч. 4 КпАП України, з урахуванням характеру вчиненого правопорушення, обставин справи та особи правопорушника, керуючись ст.ст. 283-284 КпАП України, -
ОСОБА_2 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 122 ч. 4 КпАП України і призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 680 (шістсот вісімдесят) гривень.
Постанова судді може бути оскаржена в Апеляційний суд Донецької області через Центрально-Міський районний суд м. Горлівки Донецької області особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: