Судовий наказ від 28.10.2019 по справі 694/1721/19

Звенигородський районний суд Черкаської області

СУДОВИЙ НАКАЗ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 694/1721/19

2-н/694/104/19

28.10.2019 р. м. Звенигородка

Суддя Звенигородського районного суду Черкаської області Гончаренко Т.В. розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Ліко-Житлосервіс" про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг з урахуванням 3-х відсотків річних, нарахованих на суму заборгованості,-

Керуючись ст.ст. 525, 526, 530, 610-612, 625, 901-903 ЦК України, Закону України "Про житлово - комунальні послуги", ст.ст. 160, 161, 162, 163, 167-170, 172 ЦПК України,-

НАКАЗУЮ :

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Ліко-Житлосервіс" (ідентифікаційний код в ЄДРПОУ 30303467, місцезнаходження за адресою: поштовий індекс 03189, м.Київ, вул.Ломоносова, буд.№58-А) наступну суму грошових коштів:

- суму заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг у розмірі 5 085,22 грн. (п'ять тисяч вісімдесят п'ять гривень 22 коп.), які перерахувати Заявнику на р/р НОМЕР_2 в ПАТ "Альфа-Банк", МФО 300346;

- суму 3-х відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості за житлово-комунальні послуги у розмірі 40,49 (сорок гривень 49 коп.), які перерахувати Заявнику на р/р НОМЕР_3 в ПАТ "Альфа-Банк", МФО 300346,

та судові витрати по сплаті судового збору у розмірі 192 (сто дев'яносто дві) грн. 10 коп., які перерахувати Заявнику на р/р НОМЕР_3 в ПАТ «Альфа-Банк», МФО 300346.

Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 168 ЦПК України під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Копію даного наказу направити боржнику разом з копією заяви стягувача про видачу судового наказу та доданими до неї документами.

Копія судового наказу у Єдиному державному реєстрі судових рішень міститься за веб-адресою: http:/www.reyestr.court.gov.ua.

Згідно з ч. 1 ст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до п.п. 4, 5 ч. 1 ст. 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.

Відповідно до ч. 1 ст. 172 ЦПК України у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4 і 5 частини першої статті 161 цього Кодексу, коли судовий наказ набирає законної сили у день його видачі.

Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суддя Т.В.Гончаренко

Судовий наказ набрав чинності "____"__________________ 20___ року.

Суддя_____________ _______________________________________

(підпис) (ініціали, прізвище судді, який видав судовий наказ)

Місце печатки суду

Судовий наказ видано стягувачу "____" ______________________20____ року.

Строк пред'явлення судового наказу до виконання "____"_______________ 20___ року.

Строк пред"явлення судового наказу до виконання в частині стягнення судового збору - протягом трьох місяців з дня набрання чинності.

Попередній документ
85278829
Наступний документ
85278831
Інформація про рішення:
№ рішення: 85278830
№ справи: 694/1721/19
Дата рішення: 28.10.2019
Дата публікації: 31.10.2019
Форма документу: Судовий наказ
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Звенигородський районний суд Черкаської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи наказного провадження; Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості