Справа № 439/844/19
судового засідання
29 жовтня 2019 року м. Броди
Бродівський районний суд Львівської області в складі головуючого судді Бородійчук О.І., з участю секретаря судового засідання Скорик І.Б., під час розгляду у відкритому судовому засіданні справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа ТзОВ «Сільськогосподарське хмілярське підприємство «Броди» про встановлення факту володіння майном,
встановив:
ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про встановлення факту володіння майном.
В судове засідання 29 жовтня 2019 року сторони не з'явилися.
Згідно із ст. 247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь в справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Зважаючи на те, що в судове засідання не з'явилися сторони по справі суд відкладає розгляд справи на інше число.
Враховуючи викладене вище, керуючись ст. 223, ст. 240 ЦПК України, суд -
Відкласти розгляд справи за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа ТзОВ «Сільськогосподарське хмілярське підприємство «Броди» про встановлення факту володіння майном на 12.00 год. 27 листопада 2019 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О. Бородійчук