справа № 1.380.2019.005423
про відкриття провадження в адміністративній справі
28 жовтня 2019 року місто Львів
Суддя Львівського окружного адміністративного суду Гулик А.Г., перевіривши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області про визнання неправомірними дій, зобов'язання провести перерахунок і виплату пенсії,-
встановив:
21.10.2019 до Львівського окружного адміністративного суду надійшов позов ОСОБА_1 РНОКПП НОМЕР_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області код ЄДРПОУ 13814885, місцезнаходження: 79016, м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10, в якому позивач просить:
- визнати неправомірними дії Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області щодо відмови ОСОБА_1 у перерахунку та виплаті пенсії за вислугу років, обчисленої із застосуванням 80% грошового забезпечення;
- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області провести ОСОБА_1 перерахунок пенсії за вислугу років та її виплату з 01.01.2018 із розрахунком підвищення до пенсії відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб» на підставі довідки про розмір грошового забезпечення за відповідною посадою станом на 01.03.2018, виходячи із 80% грошового забезпечення.
Підставою позову, на думку позивача, є неправомірна відмова відповідача щодо перерахунку та виплати йому пенсії за вислугу років, обчисленої із застосуванням 80% грошового забезпечення.
Адміністративний позов подано з додержанням вимог ст.ст. 160, 161 КАС України.
Судовий збір в розмірі 1536,80 грн, сплачений згідно з квитанціями від 16.10.2019 №WEB:279177 та № WEB:279178, зарахований на казначейський рахунок до спеціального фонду Державного бюджету України 16.10.2019, що підтверджується виписками з КП "ДСС".
Відповідно до ч. 2 ст. 257 КАС України за правилами спрощеного позовного провадження може бути розглянута будь-яка справа, віднесена до юрисдикції адміністративного суду, за винятком справ, зазначених у частині четвертій вказаної статті.
Суддя встановив, що вказана справа не відноситься до справ, які відповідно до ч.4 ст.257 КАС України не можуть розглядатися в порядку спрощеного позовного провадження.
Керуючись ст.ст. 12, 160, 161, 171, 257, 260 КАС України, суддя, -
прийняти позовну заяву до розгляду і відкрити провадження у справі.
Призначити справу до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
Призначити судове засідання на 13 листопада 2019 року 10:30год., яке відбудеться у приміщенні Львівського окружного адміністративного суду за адресою: м.Львів, вул.Чоловського, 2, перший поверх, зал судових засідань № 11.
Справу розглядатиме суддя Гулик А.Г. одноособово.
Відповідачу встановити строк для подання відзиву до суду протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.
Роз'яснити сторонам, що позивач має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач - заперечення у строк протягом п'яти днів з дня отримання відзиву або відповіді на відзив.
Повідомити учасників справи про наявність у суді технічної можливості для проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - http://adm.lv.court.gov.ua/fair/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена лише з підстав порушення правил підсудності. Апеляційна скарга на ухвалу суду в частині порушення правил підсудності подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.
Суддя А.Г. Гулик