24.10.2019 р. Справа№ 914/1979/19
Господарський суд Львівської області у складі судді Трускавецького В.П., розглянувши матеріали справи
за позовом: товариства з обмеженою відповідальністю «Юніко-експо», м. Львів,
до відповідача 1:товариства з обмеженою відповідальністю «Девелоперська компанія «Мальви», м. Новояворівськ Львівської області,
до відповідача 2:товариства з обмеженою відповідальністю «Цикада плюс», м. Миколаїв Львівської області,
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачаТовариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія» Новий Львів», м.Львів
про: усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою шляхом: - звільнення земельної ділянки, в тому числі від тимчасових споруд, майна, обладнання, техніки, працівників; - знесення самочинного збудованих об'єктів на земельній ділянці, а саме, незавершені будівництвом секції № 5, 6, 7, 8 на генплані та приведення в цій частині земельної ділянки до попереднього стану, який існував на момент передачі земельної ділянки.
Представники сторін не викликались (не повідомлялись).
Встановив:
На розгляд Господарського суду Львівської області подано позов товариства з обмеженою відповідальністю «Юніко-експо» до відповідача 1: товариства з обмеженою відповідальністю «Девелоперська компанія «Мальви» та відповідача 2: товариства з обмеженою відповідальністю «Цикада плюс» про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою шляхом: - звільнення земельної ділянки, в тому числі від тимчасових споруд, майна, обладнання, техніки, працівників; - знесення самочинного збудованих об'єктів на земельній ділянці, а саме, незавершені будівництвом секції № 5, 6, 7, 8 на генплані та приведення в цій частині земельної ділянки до попереднього стану, який існував на момент передачі земельної ділянки.
Ухвалою Господарського суду Львівської області від 30.09.2019 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі, розгляд справи постановлено здійснювати за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання на 24.10.2019.
Крім того, цією ухвалою суду залучено до участі у справі третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ТзОВ «Фінансова компанія «Новий Львів».
Однак, при виготовленні тексту ухвали Господарського суду Львівської області від 30.09.2019 була допущено описка у п. 4 резолютивної частини даної ухвали та помилково зазначено про залучення до участі у справі товариство з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія “Новий Львів” третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача, а не третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача.
Відповідно до частин першої та другої статті 243 Господарського процесуального кодексу України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Враховуючи наведене, суд вважає за необхідне виправити описку допущену в п. 4 резолютивної частини ухвали Господарського суду Львівської області від 30.09.2019.
Керуючись статтями 234, 243 Господарського процесуального кодексу України, суд
постановив:
1. Виправити описку допущену в п. 4 резолютивної частини ухвали Господарського суду Львівської області від 30.09.2019 у справі № 914/1979/19, виклавши даний пункт у наступній редакції:“4. Залучити до участі у справі товариство з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія “Новий Львів” (79034, Львівська область, місто Львів, вулиця Литвиненка, будинок 3; ідентифікаційний код 37964899) третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача“.
2. В решті ухвалу Господарського суду Львівської області від 30.09.2019 у справі № 914/1979/19 - залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Трускавецький В.П.