23.08.2019 Справа № 756/11007/19
справа № 756/11007/19
провадження № 2-н/756/371/19
Оболонський районний суд м. Києва
23 серпня 2019 року м. Київ
Суддя Оболонського районного суду м. Києва Жук М.В., розглянув заяву про видачу судового наказу
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,
номер облікової картки платника податків фізичної особи НОМЕР_1 ,
адреса: АДРЕСА_1 ,
про стягнення з Акціонерного товариства «Завод «МАЯК»
адреса місцезнаходження: 04073, м. Київ, пр-т Степана Бандери, 8,
код ЄДРПОУ 14307423,
нарахованої, але не виплаченої заробітної плати.
На підставі ст. ст.160-163 ЦПК України, ст. ст. 115, 116 Кодексу законів про працю,-
1.Стягнути з Акціонерного товариства «Завод «МАЯК», адреса місцезнаходження: 04073, м. Київ, пр-т Степана Бандери, 8, код ЄДРПОУ 14307423, на користь ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , номер облікової картки платника податків фізичної особи НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 , нараховану, але не виплачену заробітну плату в розмірі 22 166 (двадцять дві тисячі сто шістдесят шість) грн. 24 коп.
2.Стягнути з Акціонерного товариства «Завод «МАЯК», адреса місцезнаходження: 04073, м. Київ, пр-т Степана Бандери, 8, код ЄДРПОУ 14307423, на користь держави судовий збір у розмірі 192 (сто дев'яносто дві) грн. 10 коп.
3.Не пізніше наступного дня з дня видачі судового наказу надіслати боржнику копію судового наказу разом з копією заяви стягувача з копіями доданих до неї документів. Інформацію щодо справи можливо отримати за веб-адресою: http://court.gov.ua/.
Термін пред'явлення до виконання три роки.
Судовий наказ набрав чинності «_____»_______________20___ року.
Судовий наказ видано «_____»_______________20___ року.
СУДДЯ М.В. ЖУК
Відповідно до ст. 168 ЦПК України, під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
Згідно зі ст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до п. п. 4, 5 ч. 1 ст. 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
У разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз'яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження. В ухвалі про скасування судового наказу суд за клопотанням боржника вирішує питання про поворот виконання судового наказу в порядку, встановленому ст. 444 цього Кодексу (ст. 171 ЦПК України).
Відповідно до ст. 172 ЦПК України у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.