ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
0,2
м. Київ
16.10.2019Справа № 910/404/19
За заявою Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві (м. Київ)
про відстрочення виконання рішення
У справі № 910/404/19
За позовом Комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація" (м. Київ)
до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві (м. Київ)
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача
Департамент комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (м. Київ)
про виселення
Суддя Ващенко Т.М.
Представники учасників судового процесу: не викликались
30.09.19. до Господарського суду міста Києва від відповідача надійшла заява про відстрочення виконання рішення Господарського суду міста Києва від 12.03.19. у справі № 910/404/19 на шість місяців.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 03.10.19. залишено без руху заяву Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, та встановлено строк на усунення недоліків заяви три дні з дня вручення цієї ухвали, встановивши спосіб усунення недоліків шляхом: надання копій письмових доказів, засвідчених в порядку, встановленому чинним законодавством; подання до суду доказів направлення копій заяви з доданими документами на адресу позивача, третьої особи, державному виконавцю.
У відповідності до рекомендованого повідомлення № 0103051625270 ухвалу суду від 03.10.19. у справі № 910/404/18 вручено заявнику 07.10.19.
Перебіг процесуального строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок (ч. 1 ст. 116 ГПК України). Якщо закінчення строку припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім днем строку є перший після нього робочий день (ч. 4 вказаної статті).
Зважаючи на вказане, строк на усунення недоліків становив до 10.10.19. включно (08.10.19., 09.10.19., 10.10.19.).
Однак, визначені ухвалою Господарського суду міста Києва від 03.10.19. недоліки заявником не усунуті станом на 16.10.19.
Відповідно до частини 4 статті 174 Господарського процесуального кодексу України якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.
Враховуючи викладене суд дійшов висновку, що заява є неподаною і повертається заявнику.
Враховуючи вищевикладене та керуючись статтями 162, 174, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Заяву Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві про відстрочення виконання рішення вважати неподаною та повернути заявнику.
2. Звернути увагу заявника, що згідно ч. 8 ст. 174 ГПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення недоліків.
3. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання 16.10.19. та її може бути оскаржено в передбаченому Господарським процесуальним кодексом України порядку.
Суддя Т.М. Ващенко