Єдиний унікальний номер справи: 766/9299/18 Головуючий у 1-й інстанції: ОСОБА_1
Номер провадження: 11-кп/819/985/19 Доповідач: ОСОБА_2
Категорія:ч.1 ст. 289 КК України
про закінчення підготовки та призначення апеляційного розгляду
15 жовтня 2019 року суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Херсонського апеляційного суду ОСОБА_2 , за результатами проведеної підготовки до апеляційного розгляду кримінального провадженння внесеного до ЄРДР за №12012230030000455 за апеляційною скаргою першого заступника прокурора Херсонської області ОСОБА_3 на вирок Херсонського міського суду Херсонської області від 01 серпня 2019 року відносно ОСОБА_4 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 289 КК України,-
В процесі підготовки кримінального провадження до апеляційного розгляду здійснено всі підготовчі дії, передбачені ухвалою судді від 09 жовтня 2019 року про відкриття апеляційного провадження.
Кримінальне провадження може бути призначено до апеляційного розгляду.
Керуючись ч. 3 ст. 401 КПК України, -
Підготовку кримінальних проваджень до апеляційного розгляду закінчити.
Кримінальне провадження за апеляційною скаргою першого заступника прокурора Херсонської області ОСОБА_3 на вирок Херсонського міського суду Херсонської області від 01 серпня 2019 року відносно ОСОБА_4 призначити до розгляду у судовому засіданні на 26 грудня 2019 року о 09.00 год. в приміщенні Херсонського апеляційного суду за адресою: м. Херсон, вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії, 1а.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Херсонського апеляційного суду (підпис) ОСОБА_2
копія вірна,
суддя ОСОБА_2