Єдиний унікальний номер справи: 664/750/19 Головуючий у 1-й інстанції: ОСОБА_1
Номер провадження: 11-кп/819/985/19 Доповідач: ОСОБА_2
Категорія:ч.4 ст. 187, п.6 ч.2 ст. 115
ч.1 ст. 357, ч.3 ст. 357 КК України
про закінчення підготовки та призначення апеляційного розгляду
15 жовтня 2019 року суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Херсонського апеляційного суду ОСОБА_2 , за результатами проведеної підготовки до апеляційного розгляду кримінального провадження внесеного до ЄРДР ЄРДР за №12018230240001353 за апеляційною скаргою прокурора на ухвалу Голопристанського районного суду Херсонської області від 23 вересня 2019 року відносно ОСОБА_3 ,-
В процесі підготовки кримінального провадження до апеляційного розгляду здійснено всі підготовчі дії, передбачені ухвалою судді від 09 жовтня 2019 року про відкриття апеляційного провадження.
Кримінальне провадження може бути призначено до апеляційного розгляду.
З матеріалів кримінального провадження вбачається, що ОСОБА_3 перебуває у комунальному закладі «Херсонська обласна психіатрична лікарня» Херсонської обласної ради.
Відповідно до п.п. 1, 4 ч. 1 ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції (дистанційне судове провадження) у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров'я або з інших поважних причин та необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.
З метою забезпечення оперативності судового провадження, враховуючи перебування ОСОБА_3 у комунальному закладі «Херсонська обласна психіатрична лікарня» Херсонської обласної ради, вважаю за необхідне апеляційний розгляд даного кримінального провадження призначити в режимі дистанційного судового провадження.
Керуючись ч.3 ст. 401, 336 КПК України, -
Підготовку кримінального провадження до апеляційного розгляду закінчити.
Кримінальне провадження за апеляційною скаргою прокурора на ухвалу Голопристанського районного суду Херсонської області від 23 вересня 2019 року відносно ОСОБА_3 призначити до розгляду у судовому засіданні на 31 жовтня 2019 року о 08.45 год. в приміщенні Херсонського апеляційного суду за адресою: м. Херсон, вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії, 1а.
Доручити уповноваженій службовій особі комунального закладу «Херсонська обласна психіатрична лікарня» Херсонської обласної ради забезпечити проведення відеоконференції з Херсонським апеляційним судом 31 жовтня 2019 року о 08.45 год. та виконати вимоги, передбачені ст. 336 КПК України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Херсонського апеляційного суду (підпис) ОСОБА_2
копія вірна,
суддя ОСОБА_2