Ухвала від 15.10.2019 по справі 308/1964/18

Справа № 308/1964/18

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 жовтня 2019 року м. Ужгород

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області в складі:

головуючого судді - Малюк В.М.,

при секретарі - Матіко Я.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, в м. Ужгород, питання про виправлення описки в короткому тексті резолютивної частини рішення суду від 07.10.2019 по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок злочину,-

ВСТАНОВИВ:

07.10.2019 Ужгородським міськрайонним судом Закарпатської області ухвалено рішення, яким позовну заяву ОСОБА_1 задоволено частково та стягнуто з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 - 8000 грн. на відшкодування спричиненої матеріальної шкоди, в решті позовних вимог відмовлено.

У відповідності до вимог ч. 6 ст. 259 ЦПК України, суд обмежився складанням і проголошенням резолютивної частини рішення.

При виготовленні повного тексту судового рішення було встановлено, що у тексті короткої резолютивної частини рішення було допущено технічну описку, а саме помилково випущеного абзац резолютивної частини наступного змісту: «Стягнути з ОСОБА_2 , ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , відомості про ідентифікаційний номер відсутні) на користь держави судовий збір у розмірі 768,40 грн.».

Відповідно до ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Дослідивши матеріали справи, виходячи з вимог ст. 269 ЦПК України, суд приходить до висновку про необхідність внесення виправлення в резолютивну частину короткого рішення Ужгородського міськрайонного суду від 07.10.2019 року по справі №308/1964/18, доповнивши його абзацом «Стягнути з ОСОБА_2 , ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , відомості про ідентифікаційний номер відсутні) на користь держави судовий збір у розмірі 768,40 грн.».

Керуючись ст.ст.259 - 261, 269, 353, 354, ЦПК України, суд,-

УХВАЛИВ:

Виправити описку, допущену в короткому тексті резолютивної частини рішення Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 07.10.2019 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок злочину, доповнивши таку абзацом «Стягнути з ОСОБА_2 , ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , відомості про ідентифікаційний номер відсутні) на користь держави судовий збір у розмірі 768,40 грн.».

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції. Відповідно до п. п. 15.5 п. 15 розділу 13 Перехідних положень ЦПК України до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються до або через суд першої інстанції, який ухвалив відповідне рішення.

Суддя Ужгородського

міськрайонного суду В.М. Малюк

Попередній документ
84928945
Наступний документ
84928947
Інформація про рішення:
№ рішення: 84928946
№ справи: 308/1964/18
Дата рішення: 15.10.2019
Дата публікації: 17.10.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори про недоговірні зобов`язання; Спори про відшкодування шкоди; Спори про відшкодування шкоди завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю фізичної особи, крім відшкодування шкоди на виробництві
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (27.03.2020)
Результат розгляду: Приєднано до провадження
Дата надходження: 27.03.2020
Предмет позову: про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок злочину
Розклад засідань:
30.01.2020 14:00 Закарпатський апеляційний суд