Справа №265/5066/19
Провадження №2-а/265/118/19
08 жовтня 2019 року місто Маріуполь
Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області у складі головуючого судді Вайновського А. М., розглянувши клопотання поліцейського роти № 2 батальйону управління патрульної поліції в Донецькій області Департаменту патрульної поліції Породкина О.І. про виклик свідків, -
У провадженні Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області знаходиться справа за адміністративним позовом ОСОБА_1 до поліцейського роти № 2 батальйону Управління патрульної поліції в Донецькій області Департаменту патрульної поліції капрала поліції Породкина О.І. про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності.
Відповідно до ухвали суду від 02 серпня 2019 року зазначена справа розглядається в порядку спрощеного провадження із викликом сторін.
08 жовтня 2019 року від відповідача - поліцейського роти № 2 батальйону управління патрульної поліції в Донецькій області Департаменту патрульної поліції Породкина О.І. надійшло письмове клопотання про виклик свідків ОСОБА_2 , ОСОБА_3 та ОСОБА_4 для їх допиту в судовому засіданні.
Дослідивши доводи пред'явленого клопотання, перевіривши матеріали справи, суд вважає заявлене клопотання обґрунтованим, виходячи з наступного.
Відповідно до ч. 1 ст. 65 КАС України як свідок в адміністративній справі може бути викликана будь-яка особа, якій відомі обставини, що належить з'ясувати у справі.
Згідно із ч. 2 ст. 65 КАС України свідок викликається в судове засідання з ініціативи суду або учасників справи.
Заява про виклик свідка має бути подана до або під час підготовчого судового засідання, а якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження - до початку першого судового засідання, що встановлено ч. 3 ст. 92 КАС України.
Відтак, зважаючи на те, що клопотання про виклик свідків подано відповідачем завчасно до проведення першого судового засідання у справі, з метою повного, всебічного та неупередженого розгляду справи, суд вважає необхідним його задовольнити, викликавши для допиту в судовому засіданні свідків ОСОБА_2 , ОСОБА_3 та ОСОБА_4 .
На підставі викладеного, керуючись ст. 65, 92, 241, 248, 257, 262, 286 КАС України, -
1. Клопотання поліцейського роти № 2 батальйону управління патрульної поліції в Донецькій області Департаменту патрульної поліції Породкина О.І. про виклик свідків - задовольнити.
2. У судове засідання, призначене на 13 листопада 2019 року о 15-30 годині в приміщенні Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області, викликати свідків:
- ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який проживає в АДРЕСА_1 ;
- ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , яка проживає в АДРЕСА_2 ;
- ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , яка проживає в АДРЕСА_3 .
3. Попередити свідків про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве показання чи відмову від давання показань на вимогу суду.
4. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя_________________________